עיצוב ציפורני כלה גבר-אישה-חתן-חליפת-כחול-שמלת כלה -טבעות נישואין-לק-עירום-ידיים

ביום החתונה שלך, אתה ובן זוגך הם מרכז תשומת הלב. כל תשומת הלב והמראה של האורחים והצלמים הם עליך. הידיים שלך מסודרות עם טבעות הכלה וכך גם הציפורניים שלך. ציפורני החתונה מעטרות את ידיך ומעגלות את הקסם המיוחד שלך. יש לנו כמה עבורך במאמר זה עיצוב ציפורני כלה רעיונות מחוברים להשראה.

עיצוב ציפורני כלה – לק צרפתי קלאסי

עיצוב ציפורני כלה עדין-צרפתי-זר-אדמונית-כלות-שמלת כלה-אורחים-אישה-טבעות

ללא ספק, הציפורניים הצרפתיות הן קלאסיקות אמיתיות במניקור. כאן הגרסה הקלאסית מסתמכת על עצות לבנות. המראה הזה נראה מזדמן וטבעי בהחלט, אך יחד עם זאת מאוד קלאסי ויפה. עיצוב מסמר הכלה הזה מתאים לכל שמלת כלה וגורם לצורת הטבעת של הציפורניים להיראות נשיות ומטופחות במיוחד.

עיצוב ציפורני כלה – מניקור צרפתי עם לב חמוד

עיצוב ציפורני כלה פנינת שרשרת אבני חן-ציפורניים מחודדות בצורת לב עגול-אישה-ידיים אחת על השנייה

ביום החתונה אתם חוגגים את אהבתכם ואת העתיד, התכנסות שמחה. למה לא להפוך את הציפורניים שלך לאמנות עם סמל האהבה? הקצה הלבן של המניקור הצרפתי עובר לאורך צלחת האצבע ליצירת לב מתוק שמודגש בפסים קטנים ונוצצים.

תמונות לעיצוב ציפורניים- 27 רעיונות עדינים לאמנות ציפורניים

ציור ציפורניים – 35 רעיונות יפים לעיצוב ציפורניים

ציפורניים של אצבעות הרגליים – 17 רעיונות מעולים לייפות כפות הרגליים

ציפורניים קצרות – נשיות ואלגנטיות

עיצוב ציפורני כלה אישה-יד-ציפורניים-מרובע-לכה-צרפתי-שקוף-לבן-ציור-פרחים

כמובן שציפורניים קצרות אינן סיבה לוותר על המראה האלגנטי. להיפך, ציפורן קצרה ומטופחת נראית אופנתית ודקה בדיוק כמו ציפורן מניות הודות ללכה הנכונה. עם מסמרים קצרים, הקצה הצרפתי לא צריך להיות רחב מדי. שליש ממיטת הציפורניים לקצה הלבן היא הפרופורציה המושלמת.

הגדר מבטאים עם דוגמאות וצבעים

עיצוב ציפורני כלה צרפתי-לבן-פרחים-עלים-כחול-פשוט-אלגנטי-מבטא-אליפסה-לק

אם ברצונך להאריך את הציפורניים הקצרות באופן אופטי, תוכל לבחור בלכה כביכול “חיוך דרמטי”. הכנפיים הצדדיות של הקצה הצרפתי נמשכות רחוק לכיוון שורש הציפורן. לא משנה אם הציפורניים שלך מסודרות בצורה עגולה, אליפסה או מרובעת, פרחים קטנים יוסיפו נופך יופי נוסף למניקור שלך..

עיצוב ציפורני כלה עם קצות כסף

ציפורני כלה-עיצוב-פרחים-צרפתית-כסף-לבן-שקוף-נצנצים-מרובעים-בצורת ציפורניים-מוטיבים

עיטורים בודדים בכמה אצבעות או אדמוניות באצבע אחת יעניקו למניקור שלך מראה רענן ושמח. אם אתה עונד תכשיטים צבעוניים או רק רוצה להוסיף מבטא צבעוני לאאוטפיט שלך, אתה יכול גם לעצב את הפרחים הזעירים בצבע המתאים. ניתן לבצע שילובים רבים ושונים עם הפרחים.

פרחים חמודים לציפורניים קצרות

ציפורני כלה-עיצוב-כסף-נצנצים-יד-אישה-רכה-ורוד-פרחים-ציפורניים לבנות-לק קצר

שלבו, למשל, עיצוב ציפורני כלה צרפתיות בכסף או זהב עם פרחים לבנים וצבועים הממוקמים בצד הציפורן או הפוכים באלכסון. אם אתה עונד תכשיטי כסף ושמלת הכלה שלך נשמרת פשוטה למדי, מוטיבים פרחוניים ייראו נהדר בשילוב עם מבטאים כסופים. חינניות קטנות, עדינות, שבקושי נראות עם נקודה נוצצת באמצע גורמות לציפורניים שלך להיראות ילדותיות.

 מניקור בדוגמת תחרה דרמטית

ציפורני כלה-עיצוב-מחודד-נצנצים-פרחים-ציפורני יד-לק-לק-שקוף-כסף-אלגנטי

לק אטריות רך או מעיל בסיס שקוף בעיצוב תחרה הוא רעיון מצוין לציפורני הכלה שלך. דוגמאות נהדרות מקשטות את הציפורניים וניתן לשלב אותן עם תלבושת החתונה שלך, במיוחד אם אתה לובש שמלת כלה עם תחרה ואלמנטים של תחרה בודדים משמשים על הציפורניים שלך. ציפורני כלה בדוגמת תחרה נראות רומנטיות, שובבות ויחד עם זאת פשוטות.

מוטיבים של ציפורני כלה על לק עירום

ציפורני כלה-עיצוב-עירום-לק-נצנצים-נקודות-פרפרים-מבריקים-מאט-מחוספסים-חלקלקים

גוון נהדר המתקרב לגווני העור האנושיים חותך דמות דקה על הציפורניים שלך. הלקים העירומים, מאופקים ואלגנטיים בו זמנית, מציעים מספיק מקום ליצירתיות. לקשט את הציפורניים בעיצובים לבחירתך. אתה יכול לבטא את הפרפרים בבטן בעזרת הציפורניים. הנכם מוזמנים גם לשלב בין המוטיבים הנבחרים במראה חול מאט.

ציפורני כלה עם פרחי אקריליק, פנינים ואבני חן

ציפורני כלה-עיצוב-אקריליק-מסמר-דוגמנות-ציפורן בצורת-מחודדת-פנינה-אבני חן-פרחים-ורדים

האם אתה רוצה למשוך תשומת לב בעזרת מניקור מעוצב להפליא? ציפורניים ארוכות ומחודדות מאוד ייחודיות ומושכות את העין, והן אידיאליות לאירועים מיוחדים. פרחי תלת מימד דקורטיביים משלימים את עיצוב הציפורן הייחודי שלך. פרחי האקריליק מעוטרים בפנינים קטנות ולבנות ונראות רומנטיות ואמיתיות.

נגיעה של יוקרה – מראה קוויאר

ציפורני כלה-עיצוב-פנינים-מיני-יד-אישה-ציפורניים-לכה-מרובע-קופסא קצרה-שקופה

אם בחרת בשמלת כלה אלגנטית ופשוטה ללא קישוטים ליום החתונה שלך, אז עיצוב ציפורני הכלה במראה קוויאר עשוי להיות המתאים לך. במניקור הקוויאר מורחים פנינים קטנטנות המעלות מראה ייחודי בתלת מימד על ציפורני הציפורניים. מיני הפנינים נוצצים בצבעים רכים ומאופקים ונראים אלגנטיים במיוחד. אם אתה רוצה להדגיש את טבעת הנישואין שלך, מרח את פניני המיקרו רק על האצבע.

מראה חלל שלילי וקישוטים

ציפורני כלה-עיצוב-לבן-שקוף-דוגמאות-קישוטים-זכוכית מנוקדת-טבעת-טבעת-טבעת

אתה יכול גם להשיג עיצוב ציפורן כלה אצילי ונאה למראה בעזרת טכניקת החלל השלילי. פיסת הציפורן בפועל נשארת חופשית בכוונה ויוצרת דוגמאות יפות. שילובים עם צבע לבן ודוגמאות פיליגרן ייצרו התלהבות.

מניקור יוקרתי עם אבני חן

ציפורני כלה-עיצוב-מבטאים-אבני חן-מודבקות-ציפורניים-ארוך-מרובע-צרפתי-לבן

האם אתה רוצה לקשט את הציפורניים באבני חן נוצצות? גם אם שמלת הכלה שלך מעוטרת באבני חן או פאייטים, זוג אבנים יכול להוסיף עוד יותר ברק לתלבושת שלך. באולם האירועים או בשמש, האבנים הנוצצות דומות ליהלומים קטנים. הם עומדים מאוד ברמה על עצות ציפורניים צרפתיות בודדות ומשלימים אותם בצורה מסוגננת.

שלבו אבני חן עם דוגמאות אחרות

ציפורני כלה-עיצוב-נשים-ידיים-ציפורניים-עגולות-צרפתיות-מניקור-אבנים-נוצצות-מוטיבים מטופלים בלב

אתם מוזמנים לקשט את צלחת הציפורן כולה בגבישים ולשים רק מבטאים מבריקים בודדים על האצבעות הנותרות. אל תגזים עם אבני החן הצבעוניות. לקבלת תוצאה שיקית, עדיף לבחור באבנים פשוטות ושקופות. שילוב האבנים בגדלים שונים יוצר ניצוץ קסום.

עיצוב ציפורני כלה מהודר

ציפורני כלה-עיצוב-מניקור-בצבע-רגיל-ציפורניים-קצר-נצנצים-שחור-לבן-דוגמנית-עניבת פרפר-שמלת כלה

אתה רוצה שיהיה לך עיצוב ציפורניים ייחודי במובן המילולי, רומז בשובבות לאירוע הגדול ועדיין נראה קסום ואלגנטי? שמלת כלה של נסיכה לאצבע וחליפת חתן אופנתית ויוקרתית ליד, פשוט נראית יפה. הוסף ניצוץ קטן עם חלקיקי נצנצים עדינים ועיצוב הציפורן המקורי שלך בוודאי יהיה לוכד עיניים אמיתי.

עיצוב ציפורני כלה באדום קלאסי

ציפורני כלה-עיצוב-כלה-לק-אדום-צמיד-זר-חרוזים-טבעות-כלה-תחרה-תחרה-לבן

מניקור מושלם ביום החתונה יכול להיות גם באדום. הגוונים האדומים הם מבטא צבע נהדר, משחררים את כל הלבן ומדגישים את שמלת הכלה ואת זר הכלה. אדום בוהק הוא אקספרסיבי ואתה בטוח ימשוך מראה מאושר ונלהב. באשר לניואנסים, הבחירה נתונה לחלוטין לטעמך. אתה מוזמן גם לתת לשמלת הכלה שלך פרט בצבע אדום.

עיצוב ציפורן כלה עדין בגווני עירום עדינים

ציפורני כלה-עיצוב-צורה-מחודדת-אישה-בז '-עירומה-טבעית-אלגנטית-מבריקה-חד-צבעונית-פשוטה

אם אתה רוצה לגרום לציפורניך להיראות עדינות יותר, תוכל להשיג זאת בקלות בעזרת לק בצבע עירום. ציפורני עירום מופיעות ארוכות יותר בשל הצבע הקרוב לגוון העור. למעבר הרמוני מציפורן לאצבע, עליך למצוא את הגוון העירום המתאים לציפורניים שלך. בין אם עירום, שהוא בצבע בז ‘, חום, ורד או גם לבן, מראה עירום הוא עיצוב ציפורן כלה נהדר ואלגנטי..

מראה טבעי במראה עירום

ציפורני כלה-עיצוב-כלה-חיוך-זר-חתן-טבע-ידיים-לק-ורוד-ציפורניים-קצרות

אם אתה רוצה לעצב את כל התלבושת שלך באופן טבעי, אתה יכול גם להשתמש בצבע הטרנד בעירום לאיפור. צבעים עדינים תמיד נמצאים ומדגישים את היופי הטבעי שלך. לקבלת הטון העירום האופטימלי, התמקד תמיד בצבע העור שלך. אם אינך בטוח באיזה גוון עירום להשתמש עבור הלק שלך, עדיף שתעזור לאיפור שלך, מכיוון שהוא ישקף בצורה מושלמת את גוון העור שלך.

מסמר צרפתי מפל

מסמרים לכלה-עיצוב-טבעי-עדין-ציפורניים-לק-פינות-משופעים-נוצצים-מפל בצבע כסף

מה דעתכם על מניקור עם מעיל בסיס עדין וחלב מעט עם נצנצים על קצות הציפורן? הגליטר זמין בכסף וזהב, כמו גם בצבעים מנוגדים אחרים. קצה הציפורן המודגש בולט משאר הציפורן וממשיך על צלחת הציפורן כמו מפל מים.