ציפורני ג'ל במראה לילך-גס-אלגנטי-מסיבה

ציפורני ג’ל הפכו להיות הכרחיות בימינו. בכל הנוגע לעיצוב ציפורניים, אותו דבר לגבי נצנצים, מכיוון שהוא יוצר אפקטים אטרקטיביים על האצבעות. עם זאת, יש להקפיד לא להגזים. יותר מדי מזה יכול להיראות במהירות חסר טעם בחיי היומיום. אם החלטת לנסות ציפורני ג’ל עם נצנצים כאומנות ציפורניים, הטיפים שלנו בנושא יכולים להיות מועילים. נסה זאת וצור עיצוב ציפורניים מותאם אישית שכולם יקנאו בו.

הכינו בעצמכם ציפורני ג’ל עם נצנצים – 2 טכניקות

ציפורני ג'ל עם נצנצים נשים-עיצוב-ניילארט-סגול-כחול

הדבר המיוחד בנצנצים הוא שהוא מגיע בכל כך הרבה צבעים שונים. אבל לא רק זה. גם הגרסאות השונות נבדלות עד כמה הן בסדר. המשמעות היא שאתה יכול לעבוד עם נצנצים עדינים וגסים כאחד. ניתן ליצור מבטא קטן על כל או על מסמר ספציפי או על כל פני הציפורן. איך בדיוק אתה משתמש בגליטר עם הג’ל, תוכל לגלות בהמשך.

תערובת ג’ל לנצנצים

ציפורני ג'ל עם נצנצים עירום-נצנצים-צבעי סתיו-נחושת

לעיצוב ציפורן יפה יש לך את האפשרות לערבב את הנצנצים ישירות עם הג’ל בו תשתמש לאיטום או לבנייה. אתה יכול כמובן לקבוע את הכמות בעצמך, בהתאם לאפקט שאתה רוצה להשיג. הנכם מוזמנים גם לשלב צבעים שונים לציפורני הג’ל עם נצנצים, וזה יתרון במיוחד אם לא מצאתם את השילוב הרצוי בחנויות. אתה יכול להמשיך לעבוד עם הג’ל המעורב כרגיל. טכניקה זו היא יתרון במיוחד אם אתה רוצה לעצב את כל מיטת הציפורניים עם אפקט נצנצים.

עבודה נצנצים לתוך הדוגמנות

ציפורני ג'ל-נצנצים-רעיונות-הוראות-עיצוב פשוט-מתחיל-מסמר

אתה יכול גם להגדיר מבטאים באמצעות טכניקה אחרת. ראשית אתה מעצב את המשטח בכל צבע. לאחר שהתייבש מרחו את התבנית שנבחרה עם יותר ג’ל ומברשת או חלמון מסמר. לאחר מכן מפזרים כל ציפורן מעוצבת עם נצנצים או שהאצבע טובלת בתוך הברק. לאחר מכן זה נדבק לג’ל באופן אוטומטי, ולאחר שהעודף הופל, ניתן להקשיח כרגיל. אגב, ניתן גם לטפטף או לפזר את הגליטר על הג’ל בעזרת מברשת.

מוטיבים יפים לציפורני ג’ל נוצצות עם סטנסילים

ציפורני ג'ל-נצנצים-השראה-עיצוב גס-נצנצים

אם אינך בוטח בעצמך לעצב דפוסים ביד חופשית, תוכל גם להשתמש בשבלונות. אלה מודבקים על הציפורן ולאחר מכן ממלאים אותם בתערובת הג’ל. קל במיוחד לעבוד עם שבלונות. אזורים מסוימים של הציפורניים ניתנים להסוות גם בקלות בעזרת נייר דבק. זה יוצר דפוסים יפים במהירות ובקלות.

רעיונות והנחיות לציפורני ג’ל עם נצנצים

ציפורני ג'ל-נצנצים-uv-דוגמת מוטיבים-פרחים-כחול-רעיונות

כעת, לאחר שלמדת על שתי טכניקות מעניינות לציפורני הג’ל עם נצנצים, בטוח יהיה לך רצון גדול לנסות אותן. לשם כך, כעת ברצוננו להציג בפניכם כמה רעיונות עיצוביים נהדרים, אותם הסברנו גם בקצרה. תהני מאוד בעיצוב וכמובן בהדגמה של עיצוב הציפורניים היפה שלך ומעל הכל.

נצנצים בקשת

ציפורני ג'ל-נצנצים-צבעוניים-צבעים-הוראות-קשת-מסמרים קצרים

גם אם הרעיון הזה נראה מאוד משוכלל במבט ראשון, ציפורני הג’ל עם נצנצים מהירות וקלות לביצוע. נעשה שימוש בטכניקה השנייה. אתה מורח את הג’ל ואז, כשהוא עדיין לח, התחל ליישם את צבעי הנצנצים השונים בעזרת מברשת. הכינו את הצבעים לכך מראש. צבע אחד תמיד תופס מחצית מהציפורן, החצי הבא החצי השני. ודא כי יש מעבר חלק בין הצלילים כדי לקבל אפקט קשת יפה. לבסוף, אוטמים את העיצוב.

קשת בעיצוב אלכסוני

ציפורני ג'ל-נצנצים-קשת-אלכסוניים-הוראות-עשה-עצמך-צבעוני

עיצוב הקשת הזה הוא גם אטרקטיבי מאוד. לא צריך פס דבק כדי לקרוע אותו, כי גם הנצנוץ המעורבב מעט יוצר מעבר אחיד ונעים גם כאן. עדיף למרוח תחילה שכבת ג’ל שאתה מתקשה מתחת למנורה. לאחר מכן, השתמש בשכבה שנייה של ג’ל שקוף למריחת הגליטר. השתמש במברשת מאוורר לשם כך. בעזרתו אתה מרים מעט מצבע הנוצץ הראשון (במקרה זה ציפורני הג’ל מסתיימות עם נצנצים בצבע ורוד ומתחילות באדום) ומטפטפים את זה בזהירות בפינה התחתונה של הציפורן.

לאחר מכן, הקש על הנצנצים האדומים והרם את הצבע הבא. אתה מרפא את התבנית מתחת למנורה. בעזרת מברשת יש להבריש את עודפי הנוצץ, למרוח ג’ל שקוף ולאטום מתחת למנורה. לאחר מכן חזור על כל העניין עם כל האצבעות האחרות. במקום העיצוב האלכסוני, ניתן להשתמש גם בדוגמה אחרת לציפורני הג’ל עם נצנצים. כי פסים אופקיים נראים יפים לא פחות.

עיצוב ציפורניים צרפתיות עם נצנצים

ציפורני ג'ל-נצנצים-צרפתיים-חומים-כהים-אדומים-אומבר

ניתן לתבל את הציפורניים הפופולריות עם מניקור צרפתי במעט נצנצים. הגרסאות רבות כאן. או שאתה יוצר עיצוב צרפתי צבעוני, אותו תוכל להרחיב כלפי מטה בעזרת קצת נצנצים. לאחר מכן יש למרוח שכבה חדשה ושקופה לאפקט הנוצץ לאחר הג’ל הצבעוני ולהפיץ את אלמנטים הנוצצים. ניתן לעצב את ציפורני הג’ל בעיצוב צרפתי רק עם נצנצים. לשם כך, אתה מקשיח את הבסיס, ולאחר מכן אתה מורח שכבה חדשה של ג’ל. התחל עם כמות גדולה יותר של נצנצים לקצות הציפורן ותן לנצנצים לרדת כלפי מטה. בין אם אתה מעצב רק חצי מהציפורן או כולו תלוי בך. כך או כך, נוצרת אלטרנטיבה נחמדה למניקור הצרפתי הקלאסי עם ציפורני ג’ל עם נצנצים.

דפוסים ומוטיבים

כמובן שניתן לעצב דוגמאות ומוטיבים רבים ושונים גם על ציפורני ג’ל עם נצנצים. אתה יכול לקבל אפקט שיש כזה על ידי הוספת מים ולק, למשל. תחילה יש למרוח שוב בסיס צלול, לאחר מכן שכבה שנייה עם הגליטר הנבחר ולהקשיח גם שכבה זו. לאחר מכן מטפטפים את צבע הלק למים ליצירת עיגולים. צריך להיות גם לק שקוף כך שניתן יהיה לראות את הנצנצים מאוחר יותר. בעזרת קיסם אתה יכול עכשיו לעצב כל דפוס. כסו את האצבע בקלטת וטבלו אותה במים. התבנית מועברת לאחר מכן לציפורן. הניחו ללכה להתייבש ומרחו שכבה אחרונה של ג’ל שקוף כדי להציב אותה במקום.