מסמרים-לבן-זהב-טרנד-פסיפס-דוגמת קנה מידה

צבעים ודוגמאות, אך גם מרקמים, מתחלפים בעיצוב הציפורניים, כמו בתלבושות האופנתיות. טרנד עכשווי מבחינת לק ביסס את עצמו: ציפורניים בלבן וזהב. עם נצנצים, מעוצבים באופן גרפי או מושגים באמצעות נייר מסמרים, המראה המפואר הוא להיט כולל. ניתן לראות זאת בהרבה וריאציות. במבט ראשון, ציפורניים בציפוי זהב עשויות להיראות שובבות, אך המראה תמיד צריך להיות קריר ומעט מופחת.

הטרנדים הנוכחיים של עיצוב הציפורניים במבט חטוף

מסמרים-לבן-זהב-טרנדים-אופנה-סטיילינג

ציפורניים ילבשו בשנת 2017, אך לא באופן מונוטוני. קווים קפדניים, שילובי צבעים צבעוניים, קונסטרוקציות גיאומטריות שולטים במגמות הלקים שהוצגו כיום בשבועות האופנה הבינלאומיים. הוא לא משחק רק עם צבעים, אלא גם עם מרקמים. מעטפת, אבקות וסכלים מציעים יותר מרחב פעולה וגורמים למניקור שלנו להיראות מרגש יותר. אז תמיד יש מה לגלות וזה אף פעם לא משעמם. לכות מתכת, כרום, ציפורני מראה ומסמרים מיועדים למי שאוהב נצנוץ וניצוץ. מצד שני, ניואנסים ניטרליים הולכים עם הכל ופשוט נראים אופנתיים. שילוב מיוחד של השניים ילווה אותנו בקיץ – מסמרים בלבן וזהב.

צורות אופנתיות לציפורניים

ציפורניים-לבן-זהב-טרנד-מניקור-טיפול בידיים

אביב וקיץ 2017 נראים מבטיחים מבחינת טרנדים של ציפורניים – שילוב מעניין של דוגמאות גרפיות וצבעים נהדרים. אם הלק הוא האופנה על הציפורניים ומעגל את המראה בצורה מושלמת, טיפול ביד וצורת הציפורן המתואמת הם תנאי הכרחי חשוב לכך. לא משנה איזה צבע או דפוס תבחר, צורת הציפורן כמובן צריכה להיות מעוגלת, כלומר אליפסה. פינות וקצוות מותרות רק בעיצוב.

טרנדים לקים: מסמרים בצבעי זהב ולבן

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-חגיגי-מוטיבים-קישוטים-נצנצים

למרות שבחירת הצבעים מוגבלת לשניים בלבד, יש משהו גדול בצבעים החדשים. חלקיקים נוצצים חייבים להיות על הציפורניים שלך בשנת 2017. נצנצים, מוטיבים של גרפיטי, קווים או פשוט צבע זהוב מביאים אותנו למצב רוח זוהר. אבל המניקור צריך להיות מותאם בעיקר לתלבושת. דפוסים ומוטיבים משוכללים מתאימים יותר לאירועים חגיגיים ואינם משתלבים עם תלבושת המשרד. מעל לכל, חשוב אם הצבעים הדומיננטיים של התלבושת כלולים גם במניקור. אבל לבן וזהב הם תמיד בחירה טובה לקיץ ומתאימים מאוד לעור שזוף.

ציפורניים צרפתיות בצבע לבן וזהב

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-צרפתי-מניקור-עדין

כל מה שמנצנץ, זורח ונוצץ הוא אופנתי בשנת 2017. אם זה יותר מדי ואינו מתאים למראה העסקי המתאים, גוונים ניטרליים תמיד טובים. כדי שזה לא יהיה משעמם, כדאי לשלב אותו עם אפקטים של מתכת. לכן, לבן וזהב הוא שילוב הרמוני שמתאים לכולם. את המניקור הצרפתי הקלאסי והבלתי בולט אפשר לפרש יפה בשני הצבעים האלה ועדיין נראה מסוגנן ואלגנטי. ניתן לעשות זאת גם בצורה נפלאה בבית ולכן היא וריאציה אופנתית בעיצוב הציפורן המקובל.

מניקור ממוסגר בזהב לבן

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-מניקור צרפתי הפוך

מה שמכונה המניקור ‘ממוסגר’, הידוע גם בשם המניקור הצרפתי ההפוך, הוא גם גרסה שמשכנעת בפשטותו. נצנצים מכסים רק את בסיס הציפורן ואצבע אחת, כאן את אצבע הנישואין. כך מושג מבטא עדין מבלי למשוך תשומת לב ובלי להגזים עם הגלאם, אך לא להסתדר לחלוטין בלעדיו.

ציפורני אומברה בזהב לבן

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-אומברה-רזר-נצנצים

מראה זוהר רך נוצר בטכניקת האומברה. כאן הניר נמרח בעדינות, מתרכז בבסיס הציפורן ורץ בעדינות לכיוון קצה הציפורן, אך בסופו הוא שלם בלבד. אנו מחפשים מראה אופנתי ורומנטי עם מעט אבק כוכבים. הגימור צריך להיות מבריק על מנת להביא את הפאר הנוצץ לקדמת הבמה ולהציג אותו בצורה הטובה ביותר.

ציפורניים בצבע לבן וזהב: פשוט עם מדבקות הדבקה עצמית

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-דבק-מדבקה-חץ

אלמנטים מבריקים ומתכתיים הם כל הזעם. מוטיבים גיאומטריים, משיכות וקווים – באופן דומה. מניקור לבן וזהב זה הוא מינימליסטי ועם זאת אינדיבידואלי. יש כלל אצבע אחד לעיצובים מינימליסטיים מכל סוג שהוא: הכל חייב להיות מושלם. לכן, הציפורניים המעוצבות בצורה מושלמת הן דרישה חשובה. אתה יכול להשיג את האזור הלבן המופרד בצורה מושלמת בעזרת כמה סרט דבק או רצועות הדבקה עצמית שתוכננו במיוחד למטרה זו. האלמנטים הדקורטיביים כאן הם מדבקות, אך הם יכולים להיות קעקועי פלאש מוזהבים.

מסמרים מזהב לבן עם קצת שקיפות 

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-יהלום-דפוס-מסוגנן

בהשוואה לציפורני הכרום, השילוב של זהב לבן נראה קצת פחות בולט. אנו מוצאים שהם ממש אופנתיים ומסוגננים, במיוחד אם הזהב אינו מוחל על כל האצבעות. טרנד הבא הוא שקיפות או מה שמכונה ציפורניים שקופות. הם סופר מודרניים ומושגים באמצעות שכבות של לק שקוף או מסמרים מפלסטיק שקוף. חלקיקי נצנצים רבים משולבים במקומות מסוימים.

ציפורניים בצבע לבן וזהב עם נצנצים ומוטיבים שובבים

ציפורניים-לבן-זהב-טרנד-נצנצים-נצנצים-מוטיב

הודות לציפורניים אקריליות ולכות ג’ל, ניתן לשלב בקלות אלמנטים קטנים שונים בעיצוב הציפורן. נצנצים, מסמרות, אבני חן, פנינים ואחרים עובדים בין שכבות הלכה השקופות וכך גם מקובעים.

ציפורניים בצבע לבן וזהב עם אפקט עלה זהב

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-זהב-עלה-אפקט-עירום

בשנת 2017 הציפורניים לא צריכות להיות משעממות. אין כאן גבולות ליצירתיות. אתה יכול אפילו לערבב מספר סגנונות ולהשיג מראה נהדר אפילו עם נייר מסמרים ושבלונות. לקבלת תוצאה מסוגננת, אנו ממליצים לשקול מושג צבע. אין להשתמש ביותר מ -3 צבעים, גם צבע האלמנטים הדקורטיביים נחשב. דפוסים ומוטיבים גרפיים בעת הצביעה הציפורניים אינן בהכרח צבועות במלואן. ניתן לכסות אזורים בודדים בעזרת רצועות הדבקה עצמית, נייר כסף או שבלונות. מראה זה נקרא גזירה.

ציפורניים בצבע לבן-זהב-טרנד-כתמי קיץ-ורוד

אפילו נקודות כאוטיות יכולות להיראות ממש קוהרנטיות והרמוניות, הן שייכות למכלול ובחירת הצבעים מתואמת. כאן מושג מבטא זוהר באמצעות עלה זהב.

ציפורניים בצבע לבן וזהב עם אפקט התרסקות

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-התרסקות-לכה-נצנצים

ניתן להשיג אפקט שקיפות גם עם צבעי אפקט, כגון צבע התרסקות. השכבה התחתונה של צבע הנוצץ הזהוב זורחת מבעד לסדקי צבע ההתרסקות הלבן.

ציפורניים בצבע לבן וזהב עם ניטים משולבים, נצנצים ואבני חן

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-גליטר-מסמרות-אבני חן

ניתן להשיג את הצורות הגיאומטריות האופנתיות במספר דרכים. ניתן לצבוע קווים, קשתות וריבועים במדויק בעזרת לק ומברשת, אך להדביק אותם גם כסרט או, מדוע לא, להרכיב מספר אלמנטים קטנים.

ציפורניים בצבע זהב לבן-טרנד-נקודות-נצנצים

אם אתה מעדיף שהציפורניים שלך יהיו בצבע אחד, בחר לבן נייטרלי והוסף פרטים בודדים המספקים שינוי. אתה יכול לשים מבטאים רק על שתיים או שלוש אצבעות. רדיד זהב, חלקיקי נצנצים ופייטים הם אידיאליים כאן. מסודרים בצורה יפה ומדויקת, אלה יכולים ליצור גם צורות ומבנים גיאומטריים.

ציפורניים מחודדות בצבע לבן, זהב ועירום

ציפורניים בצבע לבן-זהב-טרנד-עירום-מאט-סטילטו-נצנצים

ציפורניים מחודדות ניכרות מאוד כשלעצמן וכנראה שייראו מוגזמות עם פרטים משולבים רבים או אפילו יראו גביני. במקום להשתמש בעיצובים מסובכים של ציפורניים עם דפוסים ומוטיבים משוכללים, אנו ממליצים לצבוע את אצבעותיך בצבעים שונים. כלל האצבע לגבי שלושת הצבעים תקף גם כאן. לאחר מכן בחר שני צבעים ניטרליים, כגון עירום ולבן, והשלישי – זהב, שאמור להיות מושך את העין.

עיצוב ציפורניים שובב בלבן וזהב: מוטיבים של כוכבים

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-כוכב-ג'ינס-כחול כהה

אם אתה אוהב את זה יותר דרמטי ומעדיף צבעים כהים, אתה יכול לשלב זהב ולבן עם גוון כהה. כחול כהה או שחור משתלבים היטב עם זהב ולבן. רצוי לא להגזים עם הזהב והנצנצים. גרסה נחמדה היא לצבוע שלוש אצבעות כהות ולהפוך את שתי האחרות למגוונות. מוטיבים של כוכבים משלימים את המראה הזוהר, אך הם גם החלטה טובה ללבוש יומיומי עם ג’ינס.

עיצוב ציפורניים שובב בלבן וזהב: מינימליסטי באמנות

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-באמנות-מינימליסטי

טרנד הלקים גם אמנותי, אך מינימליסטי. ניתן לעצב כל ציפורן בצורה שונה, אך גם בהרמוניה עם האחרים. מניקור זה נראה אקסטרווגנטי, אך בו זמנית אלגנטי. כאן הזהב כבר אינו מבטא, אלא אחד הצבעים העיקריים. בשילוב לבן וקצת שחור ובגלל הגימור המט, הוא נראה עדין ואפילו פשוט.

הפוך לעצמך עיצוב ציפורניים שובב בלבן וזהב – עם טוש קבוע

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-קבוע-סמן-לקשט

אתה יכול בקלות להעלות ציפורניים נהדרות בלבן וזהב באמצעות טוש קבוע. צבע הסמן מבוסס ברובו על אצטון ומשתלב נפלא עם כל לק רגיל. התנסות בצורות ודוגמאות.

ציפורני שיש בזהב לבן

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-שיש-אפקט-מחודד

השיש הוא טרנד טרנדי לא רק בעיצוב פנים, אלא גם באופנה, ומכאן גם בעיצוב ציפורניים. ציפורניים משיש נמצאות לחלוטין ונראות מינימליסטיות ומוגזמות כאחד. אתה יכול לצייר בעצמך את התבנית האופיינית בעזרת מברשת ציפורניים דקה או להשתמש בטכניקת השיש כביכול. זה דורש שכבה לבנה של ULack וקערת מים. 2-3 טיפות לק אפור או שחור מונחות על פני המים, ולאחר מכן טובלים כל ציפורן בודדת. טכניקת עיצוב הציפורניים הזו קצת יותר מסובכת וכנראה שתידרש מספר ניסיונות לשכלל את התוצאה.

ציפורניים מלאכותיות

מסמרים-לבן-זהב-טרנד-שווא-מניקור-שיש

ציפורניים מלאכותיות הן תמיד פתרון כאשר הציפורניים שלך שבירות או שפשוט לא צומחות יפה וארוכות. ניתן לבצע ציפורניים מלאכותיות הן בבית והן במספרה. יש אפילו כאלה עם שכבת צבע מיושמת ועם עיצוב ציפורניים סיים. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להדביק אותו וסיימת. לאחרונה, אפילו ציפורניים מלאכותיות העשויות ממדפסות תלת מימד הפכו מקובלות חברתית