ידינו הן כרטיס הביקור שלנו וציפורניים מטופחות הן חובה מוחלטת עבור כל אישה. בין אם בהיר וצבעוני או די פשוט ואלגנטי – כולנו אוהבים מניקור יפה שמעגל את המראה שלנו ומדגיש את הסגנון שלנו. עם זאת, כל מכוני הציפורניים סגורים כרגע עד להודעה חדשה ואנחנו צריכים לדאוג לעצמנו בידיים. הבעיה – עד שנוכל להתפעל מעיצוב הציפורניים המושלם, לרוב נדרש מאמץ רב, סבלנות וכמובן זמן. הלק נמרח ללא רבב ורק יומיים לאחר מכן הוא מתחיל להתקלף שוב – האם התרחיש הזה נשמע לך מוכר? בוודאי שמעתם על Shellac – המועדף שאמור להבטיח מניקור לאורך זמן, אך למרבה הצער הוא לא כל כך קל להסיר. לק שמתייבש תוך שניות, מחזיק בערך 3 שבועות ואז ניתן לקלף בקלות – לק Striplac הוא המראה העדכני ביותר בעולם היופי ואינו נחשב לחינם למהפכת הלכה של השנה. במאמר שלנו אנו מסבירים מהו טרנד הציפורניים וכיצד ניתן להשתמש ב- Striplac!

סט לקים לטרנדים של צבעי לק בית 2021

ה- Striplac ידועה גם בשם לק-פילינג ופותחה על ידי אמן הציפורניים אלסנדרו. טרנד הציפורניים מבטיח לנו מניקור שלא רק מתייבש בזמן שיא, אלא גם נראה ללא רבב כאילו פינקנו את עצמנו בביקור במספרה לציפורניים. Striplac מהווה אלטרנטיבה מצוינת ללק קונבנציונאלי וכיום היא אחת הפייבוריטיות המוחלטות של כל הפאשניסטות ומעצבי הטרנדים..

מהו בעצם לק Striplac?

הוראות לק סטריפלק לצביעת ציפורניים קצרות

ציפורניים צבועות בצורה מושלמת שנמשכות עד 3 שבועות ללא סתתים – פשוט נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, לא? אבל זה בדיוק מה שהלק של Striplac מבטיח לנו. זוהי הבחירה המושלמת לכל מי שאין לו זמן וכוח לצבוע את הציפורניים מחדש כל 3-4 ימים. אנחנו בכלל לא מופתעים מכך שסטריפלק כל כך פופולרית. הוא מכסה במעיל אחד בלבד ומתייבש מתחת למנורת LED תוך פחות מ -60 שניות. אבל זה לא הכל! הסרה היא גם משב רוח – אין צורך בממיסים, כי הלק לק Striplac פשוט נקלף מהציפורן. הוא מורכב מפלסטיק גמיש ואלסטי הניתן להסרה בקלות רבה מבלי לפגוע בציפורניים.

האם אתה יכול להשתמש ב- Striplac בעצמך בבית??

הוראות לק סטריפלק למגמות לק ביתי 2021

כדי לקבל מניקור יפה, האם עלינו ללכת למספרה? אפילו לא קרוב! הלק Striplac אידיאלי לכל מי שעושה את הציפורניים שלו, אבל עדיין לא רוצה להסתדר בלי מראה מטופח ויפה. Striplac היא קלה במיוחד לשימוש ולכן היא אידיאלית לכל מתחילים. בערך 15 דקות, לק לבחירתך ומנורת UV – זה כל מה שאתה צריך לציפורניים המושלמות בבית! את ערכת ההתחלה של Allesandro ניתן למצוא כעת הן באינטרנט והן בכל חנויות התרופות המצוידות היטב ומכילה את כל מה שאתה צריך לק הלק של Striplac. אתם רק צריכים להזמין את צבעי הלק בנפרד, אך אל דאגה – הם לא עולים הרבה יותר מאשר לק טוב.

מגמות צבעי לק 2021 לק סטריפלק

מניואנסים אדומים עמוקים ועד פסטלים רכים – לוח הצבעים מגוון להפליא, כך שיש משהו לכל טעם. עם זאת, עלינו להזכיר כי אסור למרוח את ה- Striplac על ציפורני ג’ל! וככה זה פשוט:

  • ראשית יש להסיר את שאריות הלק ולשמן את הציפורניים בעזרת כרית ניקוי.
  • לאחר מכן כתבו את הציפורניים בצורה הרצויה וחתכו את הציפורן במידת הצורך.
  • יש למרוח שכבה דקה של שכבת בסיס ולתת לציפורניים להתייבש לחלוטין מתחת למנורת UV למשך 60 שניות.
  • כעת צבעו את הציפורניים בצבע הנבחר והניחו לה לרפא עוד 60 שניות מתחת למנורת UV. במידת הצורך ניתן לחזור על שלב זה ולמרוח שכבה נוספת של לק.
  • לבסוף, מרחו את המעיל העליון כסיום והניחו לו להתייבש שוב למשך 60 שניות. וגם voilà – אתה יכול לצפות למניקור המושלם שלך!

כל כך קל להסיר לק של Striplac

צביעת הציפורניים בעצמך הוראות לק סטריפלק

ככלל, Striplac אמור להימשך עד 3 שבועות. אבל אם אתה רוצה להיפטר ממנו מראש או אם הוא מתחיל להתקלף בקצוות, ניתן להסירו בקלות תוך מספר דקות. יש לך שתי אפשרויות לבחירה. אתה יכול להשתמש ב- Striplac עם זה הכלול בערכת המתנע מקלפים את המפעיל להסיר על ידי החלת הסוכן על צידי הציפורניים, להשאיר אותו למשך כ 20-30 שניות ולאט לאט לקלף את שכבת הצבע לאט לאט. במידת הצורך, אתה עדיין יכול למרוח מעט Peel Off Activator ולהמשיך לקלף אותו עד שהסרת לחלוטין את הלק. עם זאת, זה מהיר יותר עם זה משרים נוזלים, השיטה דומה מאוד למסיר הלקים הקלאסי. פשוט למרוח את הממס על כרית כותנה, החזק אותו על הציפורניים ותוכל לקלף את הלק מ- Striplac.

טרנדים לקים בעירום לק Striplac