טיפים לטיפוח הציפורניים צרפתית-מניקור-בריא-ציפורניים

בנוסף לעיצוב החזותי של ציפורניים בעיצובים עדינים או יוצאי דופן, טיפוח הציפורניים הוא תמיד שגרה חשובה. היום אנחנו הולכים לתת לכם כמה טיפים לטיפול בציפורניים לציפורניים יפות ומטופחות.

טיפים לטיפוח הציפורניים – תזונה מאוזנת

טיפים לטיפוח הציפורניים מאוזנים-תזונה-ויטמינים-שמן לציפורניים

הציפורניים כמו גם העור שלנו כבר מושפעות מהתזונה שלנו. ויטמינים A ו- B כמו גם הברזל המיקרו -תזונתי הם אבני בניין חשובות במבנה הציפורן, אותן יש לספוג כראוי בעזרת תזונה מאוזנת. במקרה של תסמיני מחסור, התכשירים יכולים גם לספק תמיכה, במידת האפשר לאחר התייעצות עם רופא.

ההשלכות של מחסור בחומרים מזינים ומחלות רבות. ציפורניים גלי מופיעות לעתים קרובות למדי: הסיבה לכך יכולה להיות סימפטום של מחסור אך גם זיהומים שהחלישו את המערכת החיסונית. במקרה של התרחשות מתמשכת, יש לשקול גם הרעלת מתכות או שימוש מוגזם בסמים. במקרה זה, התייעץ עם הרופא שלך.

בנוסף להשפעות עקיפות אלה, המניקור הלא נכון יכול להוביל גם לנזקים כגון שינוי צבע או פגיעה במיטת הציפורניים ובקומיות. טעויות אופייניות הן קיצור הציפורניים יותר מדי והנזק הנלווה למיטת הציפורן. לעתים קרובות אין להשתמש במכשירי מסמר או מכשירים ידניים קלאסיים כראוי. לדוגמא, קונוסים של פצירה חשמלית משמשים להסרת ציפורניים חודרות – נקב יהיה טוב יותר כאן. עַל www.manikuere-set.net למשל, יש מגוון רחב של ערכות טיפוח ציפורניים חשמליות וידניות.

טיפים לטיפוח הציפורניים – כיצד לטפל בציפורניים כראוי

טיפים לטיפוח ציפורניים קרם ידיים-ציפורן שמנת-ציפורן

בנוסף לקריטריונים כלליים לציפורניים בריאות, כגון אספקה ​​טובה של חומרים מזינים ומצב בריאותי טוב, טיפול ישיר בציפורניים הוא קריטי.

1. טיפים לטיפוח הציפורניים – לחות ונוזלים מספקים

טיפים לטיפול בציפורניים-קערה-מים-מספיק-לחות

בדומה לעור, מסמר יכול לסבול מחוסר לחות. התוצאה היא ציפורניים נקבוביות. קרם ציפורניים ושמני ציפורניים יכולים לשמש כתרופה, המספקים לציפורן חומרים מזינים בנוסף להרבה לחות ושומן. מרכיבים אופייניים הם שמנים צמחיים כגון אלה של שיח החוחובה, ויטמינים ונוגדי חמצון. אם אין לך קרם מיוחד בהישג יד – השתמש בקרם עור. בנוסף, חשוב להקפיד על צריכת נוזלים ברמה גבוהה (לפחות 2-3 ליטר מים ביום)!

למרות שלק ובכך מסיר הלק חיוני לנשות היצירה, הדבר תורם גם לציפורן נקבובית ורגישה. בעת הקנייה, וודא כי מסיר לק עם מרכיבים טבעיים נקי ככל האפשר מאצטון.

2. מניקור מקצועי עם קורי ציפורניים

טיפים לטיפוח ציפורניים חשמלי-טחינת ציפורניים-תוצאות-מקצועיות-בבית

בעיקרון, ניתן לעבוד עם ציפורני היד והרגליים הן עם סט מניקור ופדיקור קלאסי והן עם חותך ציפורניים חשמלי. עבודה עם חותך הטחינה היא יתרון בגלל התוספות הרבות שלה והשימושים האפשריים הקשורים אליה.

אתה יכול להשיג דגמים זולים במחיר 10 € בבית המרקחת – אבל עדיף להוציא קצת יותר. לסטים של מניקור חשמלי באיכות גבוהה יש יותר פונקציות כגון ויסות מהירות ללא צעד, נורות LED וקבצים מצורפים טובים ועמידים יותר.

טיפים לטיפוח הציפורניים-חשמלי-טחינת ציפורניים-מצרפים-בבית

בדרך כלל ישנם 3 סוגים של קבצים מצורפים: חותכים, קונוסים ומכבסים. מדי פעם כלולים גם מצורפים בצורת גליל לנייר זכוכית הניתן להחלפה. הקבצים המצורפים משמשים לעתים קרובות גם לטיפול בכף הרגל.

3. קיצר מסמרים עם חיבורי מכונת כביסה

טיפוח ציפורניים-טיפים-קבצים-מניקור-דיסק מצורף

דיסקי הלוח העשויים ספיר, לפעמים גם יהלום, משמשים בשלב הראשון לקיצור הציפורניים. בדרך כלל יש 2 דיסקים: הדיסק הגס עם חלקיקים חזקים יותר תוכנן במיוחד לציפורניים ארוכות או עבות במיוחד (ציפורני אצבע). אתה יכול להפחית מאוד את הציפורן תוך מספר שניות.

לאחר מכן השתמש בתקליטור העדין ל”כוונון עדין “. זה מקטין את הסיכון לפציעה ומקל על עיצוב צורת הציפורן.

4. החלק את הציפורניים בעזרת חרוט הלבד

טיפים לטיפוח הציפורניים-הרגיש-קונוס-עגול-חלק

בדומה לניקוי שיניים, לאחר הטיפול בפועל, יש להחליק את המשטח. בשל העיבוד הגס עם מצורפי העדשה, לא חסרים כתמים מחוספסים ולפעמים מחודדים – הסיכון לקריעה גדל, הוא לא מרגיש טוב וגם ההבדל ניכר ויזואלית. חרוט הלבד מחליק את הציפורן ונותן לו ברק אופנתי.

5. עבודה על מסמרים עם חרוט הספיר

טיפול לציפורניים-טיפים-כרסום-ספיר-קונוס-מצורף

בניגוד לתוספות העדשה, ניתן לחבר את חרוט הספיר לציפורן בזוויות רבות. בין אם הוא אופקי או זוויתי חזק, כאן תוכל להסיר באופן חופשי את פני הציפורן.

6. חותך כרסום למקרים מיוחדים

סט לציפורניים-טיפים-קבצים-ליטוש-סט-חותך-חשמלי

החותכים הדקים יכולים להגיע בקלות לאזורים קשים.

בעזרת מכשיר הלהבה המכונה קצה ראש חרוטי, ניתן לעבוד על אזורים חודרים (ולעתים קרובות כואבים). היזהר כאשר אתה נכנס לשקעים או עשה זאת בצורה מקצועית במספרה לציפורניים.

לחותך הטחינה של הצילינדרים, לעומת זאת, יש ראש גלילי. זה יכול לשמש לציפורניים רגישות ולציפורניים מזוגגות לחיתוך והחלקה קפדניים.

חותך הספיר כלול גם הוא לעתים קרובות. זה משמש להסרת שכבות עור כגון תירס ויבלות. ראשו כדורי.

לאחר המניקור רצוי לנגב את הידיים ולמרוח שוב קרם ולדחוף את הציפורניים לאחור בעזרת דוחף עור..