חותמות ציפורניים לעשות זאת בעצמך-לק-אדום-לבן-גיאומטרי-מוטיבים

החתמת ציפורניים היא שיטה פשוטה לעיצוב ציפורניים יעיל שתוכלו לעשות בעצמכם בבית מבלי לבזבז הרבה כסף וזמן במספרה. עם חותמת ציפורניים ניתן להעביר מוטיבים רבים לציפורני הציפורן שלכם ואף תוכלו להכין נייר ציפורניים תוצרת עצמית. איך זה עובד, כמה עיצובים של מסמרים להשראה, כמו גם עצות וטריקים מועילים להחתמת ציפורניים מוצלחת ניתן למצוא במאמר.!

השתמש בחותמות לציפורניים לתוצאות מקצועיות בבית

חותמת ציפורניים יפה-מסמר-עיצוב-עשה-זאת-בעצמך-חתונה-מניקור-רעיון

בעזרת טכניקת החתמת הציפורניים, אתה לוקח מוטיב מתבנית טחונה ומחיל אותו על הציפורניים שלך עם חותמת. בצורה כזו ניתן ליצור עיצובים יפים של ציפורניים בכמה דקות שאחרת ייקחו יותר משעה. עם קצת תרגול, אתה יכול אפילו להשיג תוצאות מקצועיות בבית עם חותמת הציפורן בעצמך.

סט חותמת ציפורניים לעיצובי ציפורניים יפים

סט חותמת מסמר-סטנסיל-טחון-מוטיבים-מושך-מגרד-חותמת

כדי ליצור עיצובי ציפורניים אפקטיביים עם דוגמאות או עיטורים בעצמך, אתה צריך לק וכמה כלים שאפשר למצוא בסט חותמת ציפורניים. בדרך כלל הוא כולל מגרד, המכונה לעתים קרובות מושך או מגרד, תבנית טחונה עם מוטיבים וכמובן החותמת.

סטנסילים להחתמת ציפורניים

חותמות ציפורניים-עשה זאת בעצמך-סטנסיל-דוגמה-לק-מוטיבים כחול

מבחר המוטיבים להחתמת ציפורניים גדול יחסית וניתן לבחור בין מוטיבים לכל הציפורן או לחלקה בלבד. לא משנה אם מדובר במוטיב גיאומטרי, פרחוני או בעל חיים – ניתן להעביר הכל במהירות לציפורניים.

כיצד פועלת חותמת ציפורניים?

מרחי חותמת ציפורניים-הוראות-עיצוב ציפורניים-דפוס-כחול-לבן

לפני שתתחיל להחתים, כדאי להכין את הציפורניים, לצבוע אותן במעיל בסיס וכל לק, ולתת להן להתייבש היטב. לאחר מכן יש למרוח לק צבע אחר על המוטיב שנבחר מהסטנסיל עד שהוא מכוסה היטב. לאחר מכן, קח את המגרד ומשך אותו מעל העיצוב על השבלונה בבת אחת כדי להסיר את עודפי הצבע. יש למלא את כל שדות המוטיב בלק. כעת החותמת משמשת על ידי לחיצה חזקה על המוטיב. אם המוטיב לא הועבר לחלוטין לחותמת, עליך לחזור על השלבים. כאשר אתה מרוצה מהעיצוב, עליך להחתים אותו על הציפורן, לנקות את הציפורן ולאטום את עיצוב הציפורן במעיל עליון.

טיפים שימושיים להחתמת ציפורניים

מסמר-בול-סטנסיל-הלו-קיטי-מוטיב-ילדים-רעיון-עיצוב מסמר

על מנת לבצע עיצוב ציפורניים בעצמך ככל האפשר עם חותמות לציפורניים ולשימוש נכון בכלים, עליך לבצע מספר שלבים חשובים. תמיד כדאי שיהיה איתך כריות כותנה עם מסיר לק ולנקות את המגרד מיד לאחר השימוש. הדרך הקלה ביותר להסיר את שאריות הצבע מהחותמת היא בעזרת גליל מוך. כמו כן יש לנקות את צלחת המוטיב במהירות האפשרית כדי להיות מוכנה לציפורן הבאה. כדי להסיר לק עודף מהציפורן, אתה יכול להשתמש בעט ליישר ציפורניים, או פשוט צמר גפן ספוג במסיר לק..

החלת חותמות לציפורניים למתחילים

מסמר-חותמת-מוטיבים-כוכבים-לב-הלו-קיטי-מסמר-עיצוב-עשה זאת בעצמך

לק הנכון למוטיב הרצוי יש חשיבות רבה בהחתמת הציפורניים. זה לא צריך להיות דק מדי או להתייבש מהר מדי. הטובים ביותר הם לכות ציפורניים ולכות חותמות המכסות היטב ומנוגדות לצבע מעיל הבסיס. אם אתה מתחיל בהחתמת ציפורניים, רצוי להתחיל בעיצובים פשוטים יותר של ציפורניים כגון כוכבים קטנים, לבבות או דמויות דומות..

הכינו בעצמכם עיצוב ציפורניים זברה

מסמר-חותמת-מסמר-עיצוב-נצנצים-זהב-שחור-לבן-זברה-מוטיב של בעלי חיים

מוטיבים של בעלי חיים הם רעיון טוב לעיצוב ציפורניים פשוט אך יעיל עם חותמות ציפורניים. ניתן להעביר אותם במהירות לציפורניים ולשלב יפה עם לקים שונים.

סרטון הדרכה: החתמת ציפורניים על ציפורניים שלמות

חותמת ציפורניים עם מוטיבים פרחוניים

מסמר-חותמת-מסמר-עיצוב-פרחוני-מוטיבים-כחול-ציפורניים-רעיון

אם אתה אוהב במיוחד את מוטיבי הפרחים, תוכל להעלות בעצמך עיצוב מסמר עם פרחים באמצעות חותמת הציפורן. ישנן שבלונות רבות עם מוטיבים כאלה בשוק והן מושלמות לעיצוב מסמר מבטא.

שילובי צבעים תואמים להחתמת ציפורניים

מסמר-בול-סטנסיל-ציפורים-מוטיבים-ציפורניים-העברת-מסמר-עיצוב

לבחירת הצבעים הנכונה עבור הלק לבסיס ולמוטיב יש חשיבות רבה בהחתמת הציפורניים. הצבעים צריכים להיות מנוגדים זה לזה ולהשתלב היטב. מוטיבים בהירים נראים טוב על לקים כהים, בעוד שדגמים שחורים מתאימים יותר לקים בהירים או עירומים.

עיצוב ציפורניים עם חותמות מסמר – שיטת הטבעה הפוכה

מסמר-חותמת-מסמר-מדבקות-עשה-לעצמך-יפה-מסמר-עיצוב-פרחים

עם סט חותמת ציפורניים אתה יכול אפילו להכין נייר כסף או מדבקות משלך ולהשתמש בהם לעיצוב ציפורניים יפות. זוהי שיטת החתמה הפוכה, בה מודפס המוטיב הרצוי על חותמת הציפורן, נצבע כרצונו ולאחר מכן מועבר לציפורן.

איך אתה יכול להכין נייר מסמרים בעצמך עם חותמות??

מסמר-חותמת-הוראות-החתמה הפוכה-שיטה-עיצוב-תן-לייבש

ראשית עליך לבחור מוטיב לכל הציפורן מהתבנית, ללחוץ עליה על כרית הדיו בשיטה הידועה ולהמתין 3-4 דקות עד שהיא מתייבשת היטב. לאחר מכן המוטיב נצבע בכל לק או צבע אקרילי. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא בעזרת מברשת עדינה.

שיטת הטבעה הפוכה לעיצובי ציפורניים יפים

מסמר-חותמת-החתמה-הפוך-מקצועי-תוצאות-בבית

כאשר עיצוב הציפורן הצבוע יבש לחלוטין, כדאי שתצפה אותו בלכה שקופה ומתייבשת במהירות והמתין עוד 10-15 דקות. לאחר מכן ניתן לקלף בזהירות את רדיד הציפורן ממשטח החותמת ולהדביק אותו על ציפורן צבועה בלכה שקופה. יש לסחוט את נייר הכסף קלות כנגד צלחת הציפורן כדי לא להישבר. לבסוף, יש למרוח שכבה של שכבה עליונה ולחתוך את הקצוות המיותרים של הסרט במספריים.

הכינו בעצמכם מדבקות לציפורניים עם סט חותמת ציפורניים – הוראות

מסמר-חותמת-סטנסיל-מיישם-ציפורן-תבנית-עשה זאת בעצמך-רעיון

באופן דומה, תוכלו להכין גם נייר מסמרים ומדבקות קטנים יותר בעצמכם. במקום ישירות על כרית הדיו, תוכלו להחתים את המוטיב על מחצלת סיליקון או נייר שעווה ולצבוע אותו כרצונך.

צבעו את המוטיב, הניחו לו להתייבש והעבירו אותו לציפורניים

מסמר-חותמת-מסמר-מדבקה-מדבקות-עשה-לעצמך-חותמת-הפוך-הוראות

כשהעיצוב הרצוי מוכן, עליך למרוח שכבה של לכה שקופה ולתת לו להתייבש. לאחר 10 עד 15 דקות, ניתן להסיר את הסרט מהמחצלת או מהנייר בעזרת פינצטה. אתה יכול לחתוך את ניירי הציפורן המוגמרים כרצונך ולעשות כמה מדבקות ציפורניים קטנות יותר.

עיצוב ציפורניים עם מדבקות תוצרת עצמית

מסמר-חותמת-מריחה-החתמה הפוכה-יפה-מסמר-עיצוב-נצנצים

בעזרת המדבקות תוצרת עצמית תוכלו לתבל את המניקור המשעמם שלכם ולהפוך אותו לעיצוב ציפורניים מיוחד. אתה יכול להשתמש בניירות מיד או ליצור כמה ולהשתמש בהם לעיצובים אחרים של ציפורניים.

עיצוב ציפורניים צבעוני עם מוטיבים גיאומטריים – הוראות

מסמר-חותמת-סט-לק-כלים-ציפורניים-מדבקות-עשה-שימוש-בעצמך

המוטיבים הגיאומטריים היו כל הזעם בזמן האחרון. כאן תמצאו הוראות לעיצוב ציפורניים בדוגמה גיאומטרית, אותן תוכלו לשחזר בבית בעזרת סט חותמת הציפורניים. הסרטון שלהלן מסכם את שלושת הגרסאות לסכלים מסמרים תוצרת עצמית.

הוראות וידאו: נייר כסף לציפורניים – 3 גרסאות