הכיני לק בעצמך -צבע-פלטת-אוסף-מתכון

יש הרבה מוצרי יופי בשוק ויש כזה או אחר לכל טעם.אבל אם אתה כל הזמן משנה את העדפת הצבעים שלך, קשה לשמור על טווח האיפור והלקים המעודכנים. זה גם יותר מסוגנן כאשר השניים מותאמים זה לזה וטיפים סטיילינג מועילים מועילים במקרים כאלה. אנו נגיד לך כיצד להשיג אחד הפוך לק בעצמך פחית.

הפוך לק בעצמך – עם צללית ולכה ברורה

הפוך לק בעצמך -בורדו-צבע-כהה-חום-אדום

תמיד כדאי לעשות משהו בעצמך ולהוציא שניים ממוצר אחד. זה לא רק חוסך כסף, אלא גם חוסך זמן לחיפוש איפור ולקים בגוונים זהים או דומים. עם זאת, אין טעם רב יותר אם ציפורי אצבע וצלליות, למשל, מתואמות זו עם זו. אבל מי יכול להניח שאתה יכול לייצר את השני מהאחד בבית??

הפוך לק בעצמך – הוראות

הפוך לק בעצמך -הוראות-צללית-נצנצים-שימר-כהה-סגול

לפרויקט היופי המלאכותי שלנו אתה צריך:

  • בחירת הצללית שלך
  • לק שקוף
  • תבניות מאפינס
  • שקית ניילון קטנה או מרגמה ועלי חרסינה
  • כלי קטן (באופן אידיאלי בקבוק ריק של לק משומש עם המברשת)
  • מקלות קטנים (למשל שיפוד קבב) לערבב

הכינו לק משלך שלב אחר שלב – צבעי פיגמנטים מצללית העין שתבחר 

הפוך לק בעצמך -הוראות-צללית-כהה-סגול-אבקה

צלליות אבקה, שניתן להשתמש בהן מתוך לוח או פיגמנטים, יכולות לשמש באותה מידה. עם זאת, תוכל לקבוע רק בוודאות אילו מתאימים למטרה זו ואילו לא על ידי בדיקה. בסופו של דבר, חשוב מאוד שתיווצר אבקה אחידה ללא חלקיקים בגודל לא סדיר. כמו כן, מומלץ להשתמש בכפפות גומי במהלך כל ההליך.

הפוך לק בעצמך – למעוך את צללית העין ולשים אותו במיכל

הכינו בעצמכם-לק-הוראות-צללית-אבקה-אבקה

אתה יכול לטחון את הצלליות במכתש חרסינה ועלי, אך אם אין לך, השתמש בשקית ניילון קטנה. הכניסו את הצללית והרסו אותה עד שתקבלו אבקה אחידה. היזהר לא לעשות חור בשקית הניילון אם אתה מפעיל יותר מדי לחץ. השתמש בחפץ בוטה כגון גב העט.

הכינו לק בעצמכם – המסו צללית עם מעט מסיר לק

להכין-בעצמך-לק-הוראות-לערבב-מאפין% cc% 88rmchen-diy

יש למעוך את האבקה המיוצרת ממש דק כך שלא ייווצרו גושים לאחר מכן. אם השתמשת בשקית, חתוך פינה קטנה בתחתית כדי להקל על הוצאת התוכן ממנה. אם השתמשת במרגמה, לנער את האבקה ישירות לתוך כוס מאפינס מסיליקון או בכוס חד פעמית.

הפוך לק בעצמך – הוסף לכה שקופה לתערובת הצלליות

הכינו בעצמכם-לק-הוראות-ערבוב-כהה-סגול-לכה-שקופה

כעת הוסיפו כמה טיפות של מסיר לק לאבקת הצלליות במארז המאפינס. הוא ימס את הפיגמנטים. מערבבים עד שהתערובת אחידה. אבל זה לא צריך להיות נוזלי. אם יש יותר גושים קטנים, הוסיפו את הלק השקוף.

הכינו לק בעצמכם – ערבבו עד שאין יותר גושים

לק-עשה זאת בעצמך-הוראות-ערבוב-ברור-לכה-נצנצים-מנצנץ-כהה-סגול

אין צורך למדוד את המרכיבים במדויק, אתה יכול להחזיק אותו בסביבות 50/50. לק יותר יהפוך את העקביות ליותר נוזלית. אתה יכול לבדוק ולאחר מכן להוסיף עוד כמה טיפות. מערבבים עם מקלות האכילה או שיפוד הקבב עד שתאהבו את התערובת.

הפוך לק בעצמך – לנער את הלק המיוצר בעצמך לכלי מתאים

הכינו בעצמכם-לק-הוראות-כהה-סגול-מודרני-קל-להכין

כעת הלק המיוצר בעצמו כבר מוכן. אתה רק צריך להציג את זה טוב יותר מבחוץ. כאן שימושי בקבוק הלק הריק עם מברשת. הזן את הנוזל שנוצר ואת המכסה היטב. אם תרצה, תוכל גם לערבב מספר צבעים של צללית ולהשיג ניואנסים צבעוניים מסובכים.

הפוך לק בעצמך – כלים וחומרים מומלצים

עשה זאת בעצמך-לק-משפך-אבקה לצללית

אם אתה מתקשה להכניס את האבקה מהצללית לתוך הבקבוק הקטן, צור משפך מנייר אפייה. זה לא אמור להיות גדול. בעת עטיפת המשפך יש להשאיר פתח קטן בתחתית ולתקן אותו בעזרת סרט. כעת ניתן בקלות לנער את אבקת הצלליות לתוך הבקבוק.

הכינו לק בעצמכם בעזרת צללית אבקה או פיגמנטים טהורים

הפוך לק בעצמך -הוראות-חומרים-אביזרים% cc% 88r- צללית אבקה

כאשר תמרחו אותו לראשונה, תבחינו כי הלק המיוצר בעצמו הוא יותר בגימור מאט. אם רוצים אפקט מבריק יש למרוח שכבה של לק מעיל או רק שכבה נוספת של השקוף. השתמש תמיד בלכה שקופה אם הבית הביתי מתייבש מהר מדי או שהעקביות נעשית סמיכה יותר.

הכיני בעצמך לק נהדר עם נצנצים ונצנצים

לק-עשה זאת בעצמך-נצנצים-נצנצים-בהירים-לכה-ורודים

אופציונלי, ניתן להוסיף לק ולנצנצים. ניתן למצוא גרסאות שונות מתחת למאמרי האיפור או בחנויות התחביב. בסופו של דבר ניתן להניח חלקיקים מעט גדולים יותר על דק הציפורן הלכה ולאחר מכן לאטום עם לכה שקופה..

הפוך לק בעצמך ואז עליך להסיר אותו – צנצנת מסיר לק עם ספוג

לק עשה זאת בעצמך

לפני ואחרי הצביעה יש לנקות את הציפורניים ולהסיר שאריות לק. להסרת לק מהירה ומאוד מהירה משתמשים בפחיות עם ספוג משולב היטב. זה עובד פשוט מאוד – אתה מכניס את האצבע ולאחר מספר תנועות פיתול הצבע מוסר. אבל לאחר שימוש קבוע, הספוג נראה ממש רע. צריך לחדש אותו.

הכינו צנצנת מסיר לק משלכם עם ספוג

עשה זאת בעצמך-לק-ספוג-ספוג-לק-מסיר-צנצנת

זה יעבוד עם כל ספוג אמבט רגיל שהוא עדין יחסית ולא נקבובי במיוחד. אתה יכול גם להכין צנצנת מסיר לק משלך. קח פח קטן המספיק לכסות את האצבע. זה חייב להיות גם קל לסגירה כדי שמסיר הלק לא יתאדה במהירות. כעת הכנס את הספוג לפחית ועשה חור באמצע כך שתוכל להפוך את האצבע בחופשיות פנימה.