דלתות פלדה קורטן עיצוב גיאומטרי מודרני

דלת הכניסה היא כרטיס הביקור של כל בניין. לכן יותר ויותר אדריכלים ומעצבים מסתמכים על עיצוב מרשים של דלתות במקום הרגיל. דוגמה טובה לכך הן דלתות הכניסה הראשיות של גלריה לאמנות זו בטייוואן. אלה שתי דלתות מסיביות מפלדת קורטן שעושות רושם רב הן באופטיקה והן בצורתן הגיאומטרית. אנו מציגים את הפרויקט על ידי משרד העיצוב והאדריכלות BASS Design במאמר.

למה פלדת קורטן?

גלריה לאמנות יי יון טייוואן דלתות כניסה מפלדת קורטן

פלדת קורטן היא סוג מיוחד של פלדה שנחשפת למזג האוויר במשך מספר שבועות ובכך מפתחת שכבת הגנה מיוחדת (פטינה). שכבה זו מגנה על הפלדה מפני חלודה ובו בזמן יוצרת אפקט אטרקטיבי מבחינה ויזואלית. מכיוון שפלדה זו אטומה לחלוטין למזג אוויר, היא מושלמת לשימוש חיצוני. הוא משמש לעתים קרובות בגינה ובעיצוב חזיתות.

דלתות פלדה קורטן דלתות אפור חזית גלריה לאמנות yy yun חיצונית

בנוסף לתכונות החומר הטובות, סוג הפלדה מרשים במראה מיוחד מאוד. הפטינה נראית מודרנית במיוחד ונראית מאוד קלאסית בשילוב עם צבעים ניטרליים. מכל הסיבות הללו, האדריכלים השתמשו בדלתות פלדת קורטן לכניסה לגלריה לאמנות Yiyun בטייפה..

דלתות פלדת קורטן בעיצוב גיאומטרי

corten steel doors דלת גלריה לאמנות כניסה טייוואן

הכניסה לגלריה מורכבת משתי דלתות מפלדת קורטן – אחת רחבה ואחת צרה – הנצמדות בצורה מעניינת. החלק החיצוני מתאפיין בצורות גיאומטריות הבולטות מעט מהחזית כשהיא סגורה. זה יוצר עיצוב מרשים המזמין מבקרים לגלריה. המשולשים שנוצרים משמאל ומימין מציינים את ידיות הדלת, אך לא מדובר בעצם בידיות. במקום זאת, מדובר בשני אזורים חתוכים במשטח הדלת הפועלים כידיות לדלתות.

החזית החיצונית של הבניין מעוצבת באפור ניטרלי, המספק את הרקע המושלם לפלדת קורטן. הניגודיות המתקבלת הופכת את דלתות הכניסה למושכי עיניים אמיתיים.

ציר ציר לרוחב דלת כניסה מפלדת קורטן

דלתות מסיביות מפלדת קורטן מסתובבות כשפותחות אותן ולכן אין להן סף. זה גם מבטיח מעבר חלק מבחוץ לפנים. אם דלתות הכניסה נפתחות, ניתן לראות שהן שטוחות לחלוטין מבפנים. העיצוב הגאומטרי המושך את העין נראה רק מבחוץ.

גלריה לאמנות כניסה טייוואן דלתות פלדה קורטן גיאומטריות

מבט אל תוך הגלריה לאמנות Yiyun בטייפה, טייוואן

תערוכת גלריה לאמנות טייוואן

בגלריית התמונות למטה תוכלו להציץ גם בעיצוב הפנים של גלריית Yiyun.

תערוכת גלריה לאמנות טייוואן מיני עץ

תערוכת גלריה לאמנות yy yun צמחים דמויות פלדה

תערוכת אלמנט פלדה גלריה לאמנות

גלריה לאמנות yiyun בתוך חלון מסגרת שחורה

גלריה לאמנות עיצוב פנים yiyun taipei טייוואן

גלריית דמויות תערוכת אמנות

גלריה לאמנות עיצוב אמבטיה מודרנית טייוואן

פרויקט של BASS Design

תמונות מאת היי! צילום גבינות