דלתות סומק, דלתות הזזה פנימיות-מודרניות

בעיצוב פנים מודרני, יותר ויותר נעשה שימוש בעיצוב פשוט ואלגנטי. ניתן לראות מגמה זו גם בעיצוב דלתות. שטיפות דלתות בדירה מתמזגים עם הקירות והופכים לחלק מהם, מסתירים חדרי אחסון, ארונות, נישות קיר או חדרים מאחוריהם.

דלתות שטיפה – דלתות הזזה, דלתות נדנדה ודלתות מסתובבות

שטיפות דלתות, דלתות הזזה מעץ, סומק עם הקיר

מה שנקרא דלתות פנים או שטיפת קיר מותקנות על הקיר בצורה כזו שהמסגרת לא בולטת מהקיר, אלא נראית כמו חלק מהקיר. כמו כן, ניתן להתקין דלת פנים הדוקה עם הקיר ללא מסגרת גלויה ולשמש כדלת סודית בדירה. לדלתות סומק יש סוגים שונים של תנועה – החל מדלתות פעולה חד -פעמיות מסורתיות ועד דלתות מסתובבות מודרניות ועד דלתות הזזה שנכנסות לקיר.

דלתות שטיפה – דלתות הזזה רצות בקיר

דלתות הבזק הזזה-דלתות-עץ-דלת סודית-מודרנית

דלתות הזזה ש”נעלמות “לקיר כשהן פתוחות מעוצבות כחלק מהקיר ומייצגות תפיסה של חלל מגורים פתוח. הם מתאימים לסלונים כמו הסלון והמטבח, כמו גם לחדר האמבטיה או למחסן.

הסתר חדרים מאחורי דלתות סומק עם מנעולים

דלתות שטיפה עם ספריית דלת הזזה פנימית

דלתות הפנים הפשוטות הן רעיון טוב אם אתה רוצה להסתיר ולאבטח חדר מסוים בדירה. ליתר ביטחון, מומלץ לבצע דלתות פנימיות הנמצאות בקיר עם מנעול, מה שמגביל עוד יותר את הגישה לחדר.

שטוף דלתות כמבטא

דלתות שטיפה ורודים-הזזה-דלת-רעיונות מקוריים-חיים

לדלתות הנמצאות בקיר יש תפקיד פרקטי ואסתטי בפנים. ניתן לעצב אותם על הקיר כמבטא בצבע מהנה ובכך להפוך לאלמנט שובב בחדר. לדלתות ההזזה הפנימיות יש את היתרון בכך שדף הדלת אינו מפריע, אלא מוסתר כולו או חלקי בקיר.

רעיונות חיים מעשיים לבית מודרני

הדלתות הדלתות-מודרניות-עיצוב-הזזה-דלת-מבטא

כאשר דלתות פנים סומכות עם הקיר, ניתן לעצב כל דירה בצורה מודרנית ופרקטית. דלת הזזה על קיר מבטא עם אותו דפוס כמעט ואינה מורגשת והמוטיב נשאר על כנו. עיצוב קיר עם דוגמת אריחים או קווים גיאומטריים מתאים מאוד במקרה זה.

שטיפות דלתות כדלתות כפולות

דלתות סומק-פנים-דלתות הזזה-דפוס לבן

לקיר שבין הסלון לחדר האוכל, מומלצות דלתות רחבות יותר, המאפשרות חיבור בין שני החדרים. עם דלת הזזה רחבה ניתן לעצב את הסלון כחלל פתוח ולסגור אותו שוב כנדרש.

דלתות הזזה פועלות בקיר למשרד הביתי

עיצוב דלתות-מודרני-הזזה-דלתות-עיצוב קיר-מבטא

ניתן להשתמש בדלתות שטיפה בכל חדר בבית. הם מייצגים רעיון ריהוט טוב גם למשרדים או למשרד הביתי. עיצוב דלת המתמזג עם צבע הקיר או המוטיב יוצר יותר אסתטיקה בחדר.

דלתות פנים מודרניות מעץ וזכוכית

דירות בהדחה-דלתות הזזה-עץ-זכוכית-דירת יוקרה

דלתות שטיפה מתאימות לכל סגנון חיים והן עשויות מחומרים שונים. דלתות ההזזה הפועלות בקיר עשויות בדרך כלל מעץ או מזכוכית והן דקות ככל האפשר כך שיתאימו ל”כיס “הקיר. דלתות הזזה אלגנטיות עם שילובי חומרים בעיצוב מעוצבות או כדלתות הזזה קלאסיות, דלתות מסתובבות או דלתות נדנדה.

דלתות סומק – דלת צירים על קיר מבטא

הדלתות הולם התאמה-עץ-מבטא-דלת-מוסתר-פנים

בנוסף לדלתות ההזזה, ניתן לעצב את הדלתות הקלאסיות לפעולה אחת גם כדלתות סומק. בעיצוב פנים, אדריכלים פונים יותר ויותר לדלתות פנים כאלה, במיוחד בעת עיצוב קיר מבטא. בעזרת דלת המיועדת לקיר, הדפוס על הקיר נשאר שלם ושלם.

דלתות סודיות מודרניות כמפרידי חדרים

קיר-מחיצות דלתות-מעשיות-מגורים-רעיון-ציר-דלת-מחיצה

כדי שדלת הנמצאת בקיר עם הקיר לא תיעלם לחלוטין, יש להתאים את עיצוב הדלת לעיצוב הקיר. דלתות סודיות כאלה יכולות לשמש גם כמחיצות חדרים, כפי שניתן לראות בתמונה. כאן המסדרון עם דלת הנדנדה מחולק לשניים, לפיהם נוצרו שני חדרים בודדים.

דלתות שטיפה בעיצוב חדשני

שטיפות דלתות-עיצוב מקורי-סודי-דלתות עץ

העיצוב החדשני של דלתות ההדחה שימש לאחרונה יותר ויותר בעיצוב פנים מודרני. בעיצובם ללא מסגרת גלויה, הדלתות מסוג זה מאפשרות יצירת משטחים חלקים שהינם אלגנטיים יותר בחדר אופטית..

דלתות שטיפה עשויות עץ

שטיפות דלתות-מודרניות-פנים-דלתות-ידיות-דפוס עץ

חומרים טבעיים כגון עץ הם כיום הטרנד בעיצוב רהיטים ודלתות פנים. בין אם זה עץ אמיתי או העתק עץ, מראה העץ פופולרי מאוד ומועדף הן לדלתות פנים והן לדלתות הבית. שילוב של מספר סוגי עץ מספק רעיון עיצובי נחמד לקיר מבטא עם דלתות הנמצאות בקיר.

דלת פנים סמויה עם הקיר כחלק מהקיר

הדלת התאמה לדלתות-סומק-עם-קיר-ציר-דלת-מבטא

דלתות הסומרות עם הקיר הן פתרון מתאים אם אתה רוצה עיצוב פנים מינימליסטי עם קווים ברורים. בהשוואה לדלתות ההזזה הסומקות, דלתות הנדנדה אינן קומפקטיות ומעשיות, אך הן נראות טוב יותר כחלק מהקיר.

דלתות שטיפה עם מסגרת

שטיפות דלתות-מודרניות-פנים-דלתות-טפטים-צירים

דלתות סומק עם מסגרת דלת דקה לא מתאימות כדלתות סודיות, אך הן גם נראות מודרניות ואלגנטיות בפנים. עם טפט בכל עיצוב, הקירות והדלתות יכולים להיות מסופקים באותו דפוס כך שהם יהיו בהרמוניה זה עם זה..

דלתות סודיות מוסתרות בקיר

סומק-דלת-קיר-סומק-פנים-דלת-קיר-צבע

אם משקוף הדלת מוסתר לחלוטין בקיר, הקיר והדלת יוצרים משטח שטוח לחלוטין שניתן לעצב או לצבוע כרצונך. כשהדלת סגורה היא הופכת לחלק מהקיר, כך שהיא יכולה לשמש גם כדלת סודית.

דלתות שטיפה בעיצוב יוצא דופן

עיצוב דלתות-מודרני-פנים-דלתות-עיצוב לבן-עגול

רעיון עיצוב מודרני הוא דלתות הנמצאות בקיר עם הקיר ובעיצוב יוצא דופן. דלת על קיר עגול מושלמת כדלת סודית אם היא צבועה באותו צבע כמו הקיר. דלתות לבנות, למשל, הן נצחיות ואלגנטיות למדי ומשתלבות לחלוטין עם קיר לבן.

דלתות פנים מודרניות כחלק מעיצוב הפנים

מסגרות דלתות-עיצוב מקורי-אפור-שיש

דלתות סומק לא בהכרח צריכות להתמזג עם הקיר על מנת להימנע מעיניהם. במקום זאת, לדלתות הסודיות יכול להיות עיצוב מקורי ומרשים וכך להיראות כקישוט קיר במקום דלתות בפנים.

הדלתות נשטפות עם הקיר עם מדבקות קיר

מדבקת-הדלת-קיר-סומק-פנים-דלת-קיר-מדבקה

דלתות סומכות עם הקיר ללא מסגרת דלת נראית לעיתים קרובות נצבעות יחד עם הקיר ונותנות אותו עיצוב. במקרה זה, טפטים, קעקועי קיר וחיפויים הם רעיון עיצוב נחמד אם הקיר בעל עיצוב שלם ושלם.

שטף את דלת הדירה כמבטא בפנים

צבע-אדום-מתאים-דלתות-דירה-דלת-מבטא צבע-אדום-דפוס

לא רק דלתות הפנים, אלא גם דלת הכניסה לדירה יכולה להיות מתוכננת כך שהיא תהיה סמויה. ניתן ליישם רעיון עיצובי זה בצורה מושלמת בעת ריהוט דירה קטנה שאין בה אולם ודלת הכניסה נמצאת ישירות בחדר. כך שהדלת מעוצבת כחלק מהחלל במקרה זה, ניתן לעצב אותה כמבטא בחדר, למשל עם צבע מבטא או עיצוב מקורי.

רעיונות מקוריים לעיצוב דלתות ארון 

דלתות מותאמות-דלתות צירים-נישות קירות

ניתן להשיג דלתות סומק גם כדלתות לארונות או חיפוי נישה. בדרך זו, נישות יכולות לשמש כשטח אחסון ועדיין להימנע מעיניהם. ארונות בגדים עם דלתות ארונות יש גם עיצוב אלגנטי ומתאימים בצורה מושלמת לחדר שינה מודרני.

דלתות שטיפה – דלתות מסתובבות נסתרות

שטיפת דלתות-שטיפה-עם-קיר-דלת מסתובבת-לבנה-ללא ידית

דלתות מסתובבות ללא ידיות לדלת הן הפתרון הטוב ביותר כאשר יש להפוך דלת פנים לבלתי נראית לחלוטין. ניתן לפתוח דלתות כאלה רק בדחיפה אחת אם יודעים בדיוק היכן הן נמצאות. אם זה לא המקרה, נראה שדלת ההדחה היא חלק מהקיר והחדר שמאחוריו נשאר מוסתר.

קיר מחיצה בין סלון לחדר אוכל

הדפסה מתאימה לדלתות-מבטא-קיר-שחור-לבן-דפוס גיאומטרי

על מנת לעצב חדר עם דלת פנימית בלתי נראית, גם עיצוב הקיר על הקיר בו נמצאת הדלת ממלא תפקיד חשוב. דפוסי קיר גיאומטריים הם הטובים ביותר להסתרת קווים של דלת ההדחה, שכן הם משתלבים עם קווי הדלת.

דלת מסתובבת צמודה, מעוצבת כדלת סודית

שטיפת דלתות-עיצוב מודרני-גיאומטרי-דפוס-קיר

הדלת הפנימית בקיר כזה עם דפוס גיאומטרי נראית רק כשהיא פתוחה. בין אם היא דלת מסתובבת או דלת צירים, היא משתלבת בהרמוניה בקיר כשהיא סגורה ובכך משמשת כדלת הסודית המושלמת.

קיר עץ עם דלת מסתובבת

קיר-מבטא-דלתות-דלת-מסתובבת-דלת-עץ-מבטא

דלתות מסתובבות הן רעיון עיצוב פופולרי הן לבתים והן למשרדים. ניתן לעצב אותם סומק לחלוטין או לשטוף עם הקיר ולהכניס אותם בדיסקרטיות לקיר. לדלתות כאלה יש עיצוב מינימליסטי וניתן להשתמש בהן באופן מושלם בפנים מודרני.

רעיונות חיים מעשיים עם דלתות פנים הנמצאות בקיר עם הקיר

סודיות-דלתות-סודיות-דלתות עץ-נדנדה-מוצקות

לדלתות סומק מעץ על קיר עץ יש אפקט אסתטי מודרני ומתאימות מאוד ליישום עיצוב חדר עכשווי. במראה המתמשך שלהם, הם נראים הרבה יותר דיסקרטיים מדלת קלאסית.

דלתות מסתובבות כמחיצות חדרים בין אזורים פנימיים וחיצוניים

דלתות סמוכות-דלתות מסתובבות-מחיצה-סלון-מרפסת

ניתן לעצב דלתות סומק גם כמערכת דלתות מלאה המתאימה באופן מושלם כמחיצה בין אזורים פנימיים וחיצוניים. במקרה זה, דלתות מסתובבות הן פתרון מתאים כאשר מושגת מושג מגורים פתוח.

שטיפת דלתות כמחיצה

שטיפת דלתות-מודרניות-דלתות-מחיצה-קיר-טרסה

כשהן סגורות, הדלתות המסתובבות יוצרות קיר מסיבי המפריד בין האזורים הפנימיים והחיצוניים. ניתן להתאים את עיצוב הדלתות המסתובבות לעיצוב הפנים על מנת ליצור תמונה כוללת הרמונית בפנים.

עיצוב קיר יצירתי עם דלת פנים משתלבת עם הקיר

עיצוב הדלתות-שטיפה-עם-קיר-דלת מסתובבת-מקורית

דלתות המיועדות לקיר אינן מעשיות רק, הן מציעות גם רעיונות רבים לעיצוב חדר מודרני. זה מאפשר לך להציב מבטאים יפים על הקיר וכך ליצור עיצוב קיר יצירתי ומרשים.