רעיונות חיים מעשיים -דלת סודית-טפט-חדר שינה-בארוק-מסורתי

בעבר היה לפחות מעבר סודי אחד או חדר סודי בכל טירה מפוארת וכמובן שהובילה אליה דלת נסתרת היטב. הוא שימש כמקום מסתור וכנתיב מילוט. מה שפעם עבד טוב יכול להיות שימושי כיום. על ידי זוג רעיונות חיים פרקטיים בואו נחשוף כמה אפשרויות יש למעשה לעצב דלת לחדר המחסן, לגינה או פשוט כמעבר לקיר, מוסתר אסתטית.

רעיונות חיים מעשיים עם דלתות וחדרים סודיים

רעיונות חיים מעשיים -דלת סודית-דלת-ארון-רצפת עץ

לרוב מדובר בחדרי מעבר, חדרים הסמוכים זה לזה ולרוב מחוברים בדיסקרטיות, או בדלת שנעשה בה שימוש מועט. בכל המצבים אתה לא רוצה את הדלת הזו בשדה הראייה הישיר שלך. דלת שנייה מפריעה מבחינה אסתטית, במיוחד בסלון, ותופסת מקום שניתן להשתמש בה למטרות אחרות.

להסתיר רעיונות חיים מעשיים כגון דלתות וחדרים

מעשי-חיים-רעיונות-סוד-דלת-מראה-חיפוי קיר-קיזוז-מודרני

ניתן לחלק חדרים המתמזגים זה בזה בקלות יחסית באמצעות קיר גבס. אולם לעיתים, רצוי לא להפריד לחלוטין בין החדרים הנפרדים החדשים, או החדר והמסדרון. למחיצה מספר יתרונות, אך החיבור בין שני חדרים יכול להיות שימושי מאוד מצד שני. הפתרון האופטימלי למצב חדר זה הוא עיצוב קיר המחיצה כמערכת קיר ושילוב בתוכו דלת סודית.

רעיונות חיים פרקטיים עם דלתות נסתרות

רעיונות חיים מעשיים -דלת סודית-ניתנת לסיבוב-ארון-קיר-וונגה

ניתן להסתיר דלת סודית במערכת קיר, שכן ניתן לבצע את האלמנטים הבודדים בארון לפי מידה והפרופורציות מתאימות לדלת רגילה. מנגנונים מיוחדים מאפשרים סיבוב סביב הציר שלו וכך ניתן לפתוח את הדלת הסודית. גרסה נוספת היא שניתן להזיז רק אלמנט ארון זה.

רעיונות חיים פרקטיים – דלת נסתרת מאחורי חיפוי הקיר

מעשיות-רעיונות-חיים-סוד-דלת-ספרייה-ארון-חיפוי קיר-מדפי עץ

חיפויי קיר מסתירים פגמים בקירות המקוריים וגורמים להם להיראות אחידים. הם מעניקים לקיר מבנה חדש ומראה מודרני. עם זאת, חיפוי קירות הוא הדרך המושלמת להסתיר דלת מחברת בצורה אסתטית ביותר. לוחות עץ ואחרים במראה אבן טבעית הם מהפופולריים ביותר לחיפוי קירות מודרני, ובשל הפרופורציות הישרות הם מושלמים גם להסתרת דלת..

רעיונות חיים מעשיים – דלת סודית בקיר הספרייה

רעיונות-מגורים-רעיונות-דלת סודית-אפורה-ספרייה-חדר אוכל

כולנו מכירים את ‘המעבר הסודי’ דרך מדפי הספרייה מסרטים וסיפורים. ברגע שמוציאים את הספר הנכון והדלת הסודית נפתחת. אנחנו יכולים גם להשתמש בעצה הסודית הזו לעצמנו. קיר ספרים לא בהכרח נראה מיושן. העיצוב שלהם צריך תמיד להיות מותאם לתנאים ולמאפיינים האישיים של החדר והריהוט בחדר. בנוסף, ניתן למיין את הספרים בצורה יצירתית מאוד, למשל לפי צבע.

רעיונות חיים מעשיים למטבח – הסתרת מזווה

מעשיות-רעיונות-מגורים-סוד-דלת-מחסן-מרתף-מזווה-עץ

דלתות סודיות מעשיות מאוד לייעול שטח אנכי. ניתן לבנות מדפי קיר מעשיים לדלת הנמצאת בשימוש לעיתים רחוקות, כלומר לא לדלת חיצונית, ובכך לספק יותר מקום אחסון. באף חדר אחר אין אפשרויות אחסון מוערכות במיוחד כמו במטבח.

רעיונות מגורים פרקטיים – מחסן מאחורי ארון מטבח

מעשיות-רעיונות-מגורים-סוד-דלת-מטבח-מחסן-מזווה -מחסן-ארון

אם לעקרת בית יש מטבח עם מזווה, היא בטוח תשמח מאוד. עם זאת, דלת נוספת יכולה להקשות על עיצוב המטבח המודרני. חכמה היא להפוך את החיסרון העיצובי הזה ליתרון. ניתן לעצב את דלת המזווה או מחסן בהצלחה כחלק מציוד המטבח. מנגנון סיבוב מאפשר לאחר מכן לפתוח ולסגור את הדלת.

רעיונות מגורים פרקטיים לסלון – מיני בר מוסתר

מעשי-רעיונות-מגורים-דלת סודית-מודרני-לבן-סלון-בר

אם אתה אוהב לקבל אורחים בסלון, גם בר קטן שימושי. כדי שזה לא יהיה במבט ישיר, במיוחד כאשר ילדים גרים במשק הבית, מובן לשמור על כל המשקאות והאביזרים קצת יותר מוסתרים. רעיון המגורים המעשי הוא להתקין חדר סודי קטן מאחורי כוננית או אלמנט ארון. ניתן לגשת בקלות למיני בר על ידי לחיצה על כפתור או סיבובו.

רעיונות חיים מעשיים – מרחבים נסתרים

מעשי-רעיונות-מגורים-סוד-דלת-חיפוי-קיר-עיטור-קיר-מודרני

דלתות סודיות הן לא יותר מדלתות שבעל הבית איכשהו כיסה אותן כך שלא ניתן יהיה להבחין בהן מיד. אלה יכולים לשמש כמעבר לקיר, אך גם להוביל למעבר סודי או לחדרים נסתרים. חיפוי קיר במיוחד, כגון חיפוי, מציע תנאים אידיאליים להסתרת דלת אסתטית.

רעיונות חיים פרקטיים עם טפטים – דלתות סודיות

פרקטי-חיים-רעיונות-סוד% cc% 88r-wallpaper-wallpaper-black-white-pattern-חיפוי קיר

בנוסף לחיפויי קיר, טפטים גם עובדים די טוב כמו הסוואה להסתרת דלת סודית. דפוסים, צבעים ומבנים שובבים מושכים את העין וגורמים לקווי המתאר המלבניים של דלת קונבנציונלית להיעלם מבחינה ויזואלית. כמובן, על מנת להשיג אשליה חזותית אופטימלית, הטפט כמו גם על הקיר, כמו גם על החלק הנע, או על הדלת, מושלם לצרף. אלמנטים של טיח ולוחות יש לחתוך בצורה מושלמת.

רעיונות חיים מעשיים לחדרי אמבטיה – דלת נסתרת מובילה לחדר הרחצה או לסאונה

מעשיות-רעיונות-מגורים-סוד-דלת-טפט-חיפוי קיר-אמבטיה-סאונה

רעיונות חיים מעשיים – דלת סודי הזזה משמשת כמפריד חדרים

רעיונות-מגורים-רעיונות-דלת-סוד-עליית גג-שיפוע-גג-עץ-תקרה

ניתן לתאר גם מחיצות חדרים הזזה ודלתות ביניים הנכנסות לקיר כדלתות סודיות מודרניות. הם לגמרי סומקים וחוסכים הרבה מקום. עם מדפי קיר מובנים, הם נעלמים מהעין ומתאימים באופן מושלם לחלל הפנים.

רעיונות חיים מעשיים מייעלים את החלל מתחת למדרגות 

מעשיות-רעיונות-מגורים-סוד-דלת-חדר-מתחת למדרגות-מרתף

יש הרבה מקום פנוי מתחת לכל גרם מדרגות, שלרוב אינו בשימוש. בנוסף, אין זה נדיר שהסלון והמוסך או המרתף צמודים זה לזה בשלב זה. ניתן לייעל את החלל באמצעות בנייה מחושבת. תסתכל על שתי ההצעות שלנו.

רעיונות חיים מעשיים – מרתף סודי מתחת למדרגות

מעשי-מגורים-רעיונות-סוד% cc% 88r-מדרגות-מרתף-חדר-אוטומטי

רעיונות חיים פרקטיים – הסתירו את הכספת מאחורי מראה הקיר

מעשי-חיים-רעיונות-סוד-דלת-כספת-הסתרה-מראה-קיר

הרבה לפני שהיו כספות, הגנת על חפצי הערך שלך מאחורי דלת סודית או בתא מוסתר. גם אז, מראות קיר גדולות עם מסגרות עבות שימשו לעתים קרובות כהסוואה. אם הדלת נפתחת קדימה, תנועת הדלת מובטחת אך הדלת עצמה אינה מזוהה. אחרת, כאשר הדלת נפתחת מאחור, משקוף הדלת אמור לשמש גם כמסגרת המראה.

רעיונות פרקטיים לחיים – דלתות הזזה מחלקות חדרים וחוסכות מקום

מעשיות-רעיונות-מגורים-סוד-חדר-מחלקים-חדר מחלקים-הזזה-דלתות-עץ

רעיונות חיים מעשיים מסתירים אלמנטים חיים מבלבלים

רעיונות-חיים-רעיונות-סוד% cc% 88r-gliding-case% cc% 88ren-kitchen-modern-shclicht

דלתות הזזה פשוטות שנראות יותר כמו טיח קיר או חיפוי קירות יכולות להיקרא דלתות סודיות כי הן גם מסתירות משהו מאחוריהן. לרוב אלה כתמים רטובים ונישות מטבח הנכללות בסלון מתוכנית הקומה. אם נישה זו נמצאת בחלון מפרץ, קל לסגור אותה באמצעות דלת הזזה. אם הוא יותר באמצע החדר, הגיוני לשלב את האזור הרטוב במעין ארון או שידה..

רעיונות חיים מעשיים לחיקוי – הכינו דלת סודית משלכם

פרקטי-מגורים-רעיונות-עיצוב-סוד-דלת-עשה זאת בעצמך-חיפוי קירות

אתה יכול גם לבנות דלת סודית בעצמך. אנו ממליצים על הגרסה כחיפוי קיר מעשי. עם אלמנטים קיזוז מלבניים ניתן ליצור מבנה שמאחוריו כל מעבר קיר ייעלם אופטית.