חלון-קניית-טיפים-הזמנה-און-ליין

קשה להאמין: כעת ניתן לרכוש Windows גם באינטרנט. עבור רבים, זה כבר נורמלי להזמין נעליים או בגדים דרך האינטרנט. אבל העובדה שזה אפשרי גם עם חלונות עשויה להיות חדשה לאחד או לשני.

רכישת חלונות – השקעה לכל החיים

שימו לב לטיפים של קניית חלון-אונליין

אתה לא קונה חלונות חדשים כל שנתיים, הם רכישה לכל החיים. לכן, עליך ליידע את עצמך בפירוט על המחירים והאפשרויות של בניית חלונות מודרניים. כי לא כל החלונות זהים. כאן זה לא רק המחיר שמחליט, אלא גם כיצד, היכן ובאיזה חומרים הופק חלון. אין ספק שהמחשבה הראשונה היא כמה יעלו לי החלונות שלי. בסופו של דבר, אתה צריך לחשוב לטווח ארוך. כיצד, למשל, עד כמה החלונות העתידיים שלי יהיו חסכוניים באנרגיה, ומה אחסוך בחלונות מבודדי חום לטווח הארוך?.

ראשית הודע – איזה חלון הוא הטוב ביותר

קנה חזיתות זכוכית חלונות-רעיונות לסלון

לפני שתחליט לקנות חלון חדש, עליך לשקול אילו נכסים צריכים להיות להם. אם אתה גר בנתיב הגישה של שדה תעופה או ברחוב סואן, הגיוני לצייד את החלונות בזכוכית אטומה לרעש. יש לבחור את מחלקת בידוד הקול הנכונה. עם זאת, רבים שוכחים כי ההתקנה צריכה להתבצע גם עם קצף סופג קול. ניתן לספק את ארגזי תריסי הגלילה גם עם מחצלת סופגת קול.

חשוב על הגנת זבובים בעת רכישת חלון

חלון-קנה-השקעה-חיים-מטבח

מסכי זבוב הם לא רק אביזר נחמד, הם מותרות הכרחית שכבר לא רוצים להיות בלעדיו. כל מי שאוהב להתאוורר או לישון כשהחלון פתוח יודע כמה מרגיזים ובעלי חיים אחרים יכולים להיות לא רק בלילה. ניתן לחבר מחדש את מסכי הזבוב המודרניים לחלון או לשלב אותם ישירות בתריס הגלילה.

קנה חלונות עם יעילות האנרגיה הנכונה

חיסכון באנרגיה הוא הגיוני. במיוחד כשחושבים שרוב האנרגיה הולכת לאיבוד דרך אזור החלון. לכן אין זה מקרה שיותר ויותר אנשים בוחרים בחלון בית פסיבי. לא רק שאתה יכול לחסוך הרבה עלויות אנרגיה כאן, אלא שחלונות הבית הפסיבי בפרט מפיצים תחושת חיים נעימה. חלונות מיוחדים אלה אינם מקרינים כמעט קור ובכך מבטיחים סביבת מגורים נוחה. לכן לא נוצר היווצרות של מה שמכונה אגמי אוויר קר. אף נאמר כי על חלונות הבית הפסיבי חייב להיות קריטריון הנוחות. בין היתר, זה נרשם ב- DIN EN ISO 7730 ומגדיר 6 גורמים הניתנים למדידה.

אלו כוללים:

– ביגוד

– פעילות גופנית

– לחות

– מהירות אוויר

– טמפרטורת אוויר בחדר

– טמפרטורת פני השטח של החדרים המקיפים את החדרים.

הדבר המיוחד בחלונות הבית הפסיבי הוא שערך Uw שלך צריך להיות 0.8 W / m² · K או יותר. בדרך כלל ניתן להשיג זאת רק באמצעות זיגוג משולש ואיטום מרכזי שלישי.

גם רוחב המסגרת משחק תפקיד מרכזי.

מעצב חלונות עוזר ברכישת חלונות

טיפים לחלון-קניית-מטבח-שיפוץ

אחרי שהחלטת על פרופיל חלון ותדע אילו רכיבים כדאי להתקין בחלון שלי, אתה באופן טבעי רוצה לדעת כמה עולה חלון כזה.

לפני שהאינטרנט לא קיים, אנשים בדרך כלל עברו מיריד ליריד או ביקרו ביצרן החלונות המקומי. מציאת המחירים ליצרני החלונות הייתה לרוב ארוכה וגוזלת זמן. אחד או השני כנראה שמע את זה ככה או דומה לזה.

בעזרת מעצב חלונות לא ניתן רק לקנות חלונות, אלא גם לבחור או לבטל את הבחירה ברכיבים השונים ובכך להשוות מחירים מבחינת המבנה. Fensterhandel.de היא פלטפורמת אינטרנט כזו המספקת מידע, תמחור וקניית חלונות מתחברים זה לזה. מצד אחד, תוכלו למצוא כאן מידע רב על חלונות. הוא מסביר מהו, למשל, מרווח זכוכית ומהו ערך ה- U. מצד שני, מגדר החלון מסייע בתמחור. בנוסף לצבעים, פרופיל, מבנה ואפשרויות נוספות, אתה גם מזין את המידות בעצמך. תוכנית מחשבת את המחיר עבור החלון תוך כמה קליקים. אם אתה רוצה לדעת כמה עולה חלון אטום לרעש, אז אתה בוחר באפשרות זו במגדיר והמחיר יוצג באופן מיידי. תוכלו לברר במהירות ובקלות מה עולה חלון בית פסיבי או חלון מרפסת. ניתן גם לקנות את החלונות ישירות באמצעות פונקציית עגלת הקניות.

כמה בטוח לקנות חלונות דרך האינטרנט?

חלון-קנה-אמבטיה-עיצוב-רעיונות

רכישת חלונות דרך האינטרנט היא כמו מוצרים אחרים שניתן לקנות בחנות מקוונת. בכל מקרה כדאי לשים לב לאופן התשלום. אם הרכישה היא בתשלום מראש, עליך לשים לב אם יש לחנות הגנה על הקונים באמצעות למשל חנויות מהימנות. אם ניתן לבצע את הרכישה גם על חשבון, אז אתה ממילא בצד הבטוח, מכיוון שאתה מקבל את הסחורה תחילה ורק לאחר מכן עליך לשלם. תוכל גם להשתמש בדירוגים הזמינים כדי לבדוק אם החנות מהימנה.

ועוד טיפ אחד בסוף: התקשר לסחר בחלונות ותראה בעצמך. אם כל השאלות נענות בצורה מיומנת וידידותית, ואם יש לך הרגשה טובה לגבי זה, תוכל לקנות בבטחה את החלונות מהסוחר הזה..