ריהוט מודרני וילונות גלילה קפלים מראות עצמאיות

עיטור חלונות מודרני והגנה משתנה לשמש לכל צורת חלון עם תריסים קפלים לפי מידה

עיצוב החלון משפיע על איכות החיים, הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה תפקודית, הרבה יותר ממה שרבים חושבים. לא רק שאפשר לעגל את הטעם האישי ואת סגנון הריהוט או להגדיר דגשים צבעוניים, אלא מעל לכל ניתן לספק את הפרטיות וההגנה מפני השמש הדרושים..

אם אתה רוצה לעצב את החלונות שלך לא רק יפים, אלא גם על פי היבטים מודרניים ביחס לשימוש יעיל באור יום, הגנה על חום חוסך אנרגיה או מינון אור בריא, אתה צריך פרטיות ושמש רב תכליתיות, ניתנות לגמישות ומתאימות בדיוק לשמש. הגנה על החלון. כי בהתאם לשעות היום או העונה, צורת החלון או כיוון החלונות, הדרישות המגוונות ביותר נעשות להגנה יעילה על פרטיות והגנה מפני השמש. וילונות קפלים לפי מידה מציעים בדיוק את הרבגוניות הזו, שלא מתבטאת רק במבחר גדול של בדים, אלא גם במספר רב של דגמים..

פרטיות והגנה מפני השמש עם וילונות קפלים – פונקציות ומאפיינים

בדים צהוב קיר כפול דקורטיבי בעיצוב ספה דו מושבית

תוכלו למצוא מבחר גדול במיוחד של בדים קפלים להתאמה אישית אישית, למשל. B. באתר plissee.org. ישנם יותר מ -400 בדים זמינים בעיצובים, צבעים ומאפיינים שונים. כדי למצוא את בד הקפלים הנכון כאן מהר יותר, אתה יכול להשתמש באפשרויות סינון שונות, למשל B. על פי צבעים, העברת אור, הגנה על חום או דפוס.

הגנה תרמית, הגנה על פרטיות והגנה מפני השמש בקיץ ובחורף

וילונות גלילה סלון רעיונות סלון פינת ישיבה נעימה כיסאות עץ

הערכים הפוטומטרים, המספקים מידע על כמה אור השמש מוחזר, נספג או עובר על ידי בד הקפלים, חשובים במיוחד להגנה מפני השמש הרצויה על החלון. ערך השתקפות גבוה תמיד מייצג רמה גבוהה של הגנה תרמית. ערך שידור גבוה לרמת שידור אור גבוהה. על מנת שתוכל להציע הגנה תרמית טובה יותר בקיץ, תריסי קפלים להגנה תרמית מסופקים בדרך כלל עם ציפוי מחזיר אור על הגב. זה יכול להיות לבן, כסף או מבריק כמו אם הפנינה. תריסי קפלת דבש מפחיתים את החלפת החום בחלון בצורה אחרת: הודות למבנה חלת הדבש שלהם, הם יוצרים תאי אוויר נוספים ככריות חום על החלון, כך שניתן להפחית מאוד את אובדן החום גם בחורף.

מינון קל להכהה או להגנה על בוהק

ספה מעוצבת ריהוט ספה מדף קיר ריצוף עץ

ניתן להשיג בדי קפלים בחדירות אור שונות, החל משקוף לשקוף למחצה או מעומעם עד להכהה. בדים שקופים כמעט ואינם מציעים הגנה לאור ובצבעים כהים יותר ניתן להשתמש בהם רק כמסנן בהיר. קצת יותר הגנה למשל ב. מול אפקטים של בוהק על המסך, לעומת זאת, מציעים בדים שקופים למחצה בצבעים מושתקים או בדים עמומים המאפשרים רק להבהב מעט אור. להכהה אפקטיבית, מומלץ תריסי האפלה קפלים אטומים לחלוטין. כמה אור אתה רוצה להכניס דרך החלון שלך יכול כמובן גם להיקבע על ידי הפעולה חסרת המדרגה של התריסים הקפלים.

הגנה על פרטיות עם וילונות קפלים אטומים

רעיון עיצוב קלאסי בשחור לבן

אם אתה רוצה להגן על שטח המגורים או העבודה שלך מפני נופים לא רצויים, וילון קפלים מתאים מאוד כמסך פרטיות. כי מצד אחד, יש מבחר גדול של בדים אטומים לבחירה ומצד שני, אתה יכול למקם את התריסים הקפלים בדיוק במקום בו מסך הפרטיות נחוץ הודות לתפקודו המשתנה. וילונות קפלים חצי שקופים אידיאליים כמסכי פרטיות שקופים. אם אתה רוצה להשיג בידוד תרמי טוב או האפלה בו זמנית, אתה יכול לבחור וילונות קפלים או תריסי האפלה..

וילונות קפלים עם ציפויים מיוחדים

הגדר מיטה ליחידת מסך פרטיות להגנה מפני השמש

בהתאם למקום השימוש, יש לשים לב גם להתאמת החומר בעת בחירת החומר. ציפויים וסוגי בד מיוחדים יוצרים z. ב. מובטחת התאמת החדר הלח לשימוש בווילון הקפל בחדר האמבטיה או בגינת החורף. בדי קפלים מעכבי בעירה ובדי קפלים אנטי בקטריאליים ודוחים לכלוך הם גם חלק מהמבחר הגדול של בדים עבור קפלים לפי מידה ב- plissee.org למצוא.

דגמים קפלים לצורות חלון מלבניות, משופעות או עגולות

ארון טלוויזיה בצבע קיר גג מעוצב בהגנה מפני מראה מפני השמש

הודות למבנה הקיפול של הבדים הקפלים וטכנולוגיית המתח והמסילה החדשנית, ניתן לבצע וילונות קפלים לפי מידה למגוון רחב של צורות חלון. מבחר הדגמים משתרע בין תריסי קפלים מתוחים ותלויים חופשיים לחלונות מלבניים ועד מערכות שיפוע קפלים או תריסי קפלים טרפז ועד תריסי קפלים מתוחים לחלונות צוהר או חלונות תקרה. אלה נבדלים לא רק בצורתם, אלא גם באפשרויות ההפעלה השונות. אפילו צורות חלונות עגולות ניתן לתת פרטיות והגנה מפני שמש בהתאמה אישית עם תריסים קפלים. בסקירת הדגמים ב- plissee.org תמצאו יותר מ -30 צורות עיוות קפלים שונות, אותן תוכלו להגדיר בהתאם לרצונכם בעזרת הבד הרצוי ואפשרויות שונות להרכבה ותפעול..

אפשרויות הרכבה קפלים

וילונות קפלים מודרניים מסוגננים במקום וילונות

גם בגלל מבחר אפשרויות ההתקנה הגדול שלהם, תריסי קפלים קצת מקדימים מערכות הגנה אחרות לשמש לחלונות. ההתקנה בתוך חרוז הזיגוג היא פרקטית ואלגנטית במיוחד, ולכן בדרך כלל היא מיועדת להתקנה סטנדרטית. את רוב הדגמים הקפלים ניתן להצמיד גם לאבנט החלון, בנישה, על הקיר או התקרה. עם זאת, מכלול תריסים קפלים ללא קידוחים מבוקש במיוחד. הדבר אפשרי בכל חלונות הפלסטיק הנפוצים, לפיהם ניתן להשתמש לא רק במנשאים מהדקים אלא גם במנשאים דבקים. זה מאפשר לך להצמיד וילון קפל למשטחי חלון שלא ניתן לפתוח אותם ללא קידוח, למשל. ב ‘על צוהר.

בשל ריבוי העיצובים, פונקציות הבד, הדגמים הקפלים והאפשרויות להרכבה ותפעול, עם וילון קפלים בהתאמה אישית אתה מקבל בדיוק את הפרטיות ואת הגנת השמש שאתה צריך ואתה לא צריך להתפשר כשזה מגיע קישוט חלון אישי. ואם אתה רוצה לראות אם יש משהו לחלון שלך או כמה עולה וילון קפלים לפי מידה, אתה יכול להשתמש במגדיר www.plissee.org אל תהסס לנסות את זה ולבקש מראש דגימות בד קפלים חינם.

אם אינך בטוח אם תריסי קפלים מתאימים בכלל לדירתך ולסגנון החיים שלך, כדאי להציץ בגלריה הגדולה להגנה מפני השמש למטה www.plissee.eu. בעמוד זה מתפרסמות שוב ושוב תמונות חדשות של לקוחות עיוורים קפלים מאושרים.

וילונות גלילה לחדר הכניסה בדים קפלים בשני צבעים עירום ניטראלי