רעיונות מעניינים לעיצוב שטיחים

נכיר לכם כמה רעיונות מעניינים לעיצוב שטיחים לפני. בין אם פשוט או אקזוטי, מונוכרומטי או ססגוני, עשוי צמר או עור, קלאסי או אולטרה מודרני, מסוקס ביד או לא, השטיחים הם תמיד פריט הדקורטיבי המושלם לבית שיוצר נוחות ואווירה טובה..

רעיונות מעניינים לעיצוב שטיחים מניו זילנד

שטיח צמר בעיצוב שטיח אור אדום צהוב

הצבעים החזקים אופייניים לכולם רעיונות מעניינים לעיצוב שטיחים. שטיח העץ הבהיר של חברת Pid Design מורכב מאלמנטים בודדים בגדלים וצבעים שונים – מאדום דם כהה ועד צהוב זהוב. השטיח האטרקטיבי עשוי מצמר בעבודת יד..

רעיונות מעניינים לעיצוב שטיחים – שטיחי שאגי מודרניים

שטיחי צמר שאגי מודרניים

שטיח הצמר העכשווי מאת ג’אב אנטסטץ שטיח הצמר מרינו לאסה הוא יצירה פיסולית שהופכת באופן דרמטי עיצוב פנים מודרני. נוח ורך, עשוי הצמר הניו זילנדי המשובח ביותר ובזכות הטכנולוגיות המודרניות, שטיח הצמר לאסה מציע תחושה נפלאה כאשר אתה נוגע באצבעות הצינורות הארוכות.. רעיונות מעניינים לעיצוב שטיחים כגון אלה כמובן אינם מתעלמים. בשנת 2006 עיצוב שטיח זה זכה בפרס העיצוב היוקרתי של Reddot. שטיח לאסה מרינו תופס את הדמיון ויוצר חוויה ייחודית.

עיצוב שטיח שאגי צהוב

עיצוב שטיח צמר לאסה-מרינו

רעיונות מעניינים לעיצוב שטיחים חייב להיות מהנה וייחודי. עוד מוצר מפואר העשוי מחומרים טבעיים. התהליך החדשני מעניק לשטיח הזה נוחות נוספת.

שטיח עכשווי מסופק ביד מאורבה

שטיחים מודרניים של Urba Design

רעיונות מעניינים לעיצוב שטיחים מ אורבה נבדלים מהאחרים בכך שכל השטיחים שלהם מסופקים ביד ובעלי תעודת אותנטיות המראה את מעמדם במהדורה מוגבלת.

קלאסיקות טיבטיות בייצור שטיחים

שטיחים משובחים טיבטים משובחים בעבודת יד

שטיחים טיבטיים מפורסמים בעולם בזכות איכותם והשפיעו רבות על הסגנון המערבי. דפוסי הפרחים ובעלי החיים אופייניים להם. מעניין רעיונות לעיצוב שטיחים ניתן למצוא באוספי להסה של חברת שטיחי קשר אינסופיים, לכל שטיח באוסף זה יש בין 60 ל- 100 קשר למטר מרובע.

קראסטאן – שטיחים מודרניים מארה”ב

דפוס בעלי חיים מעניין

יש לבית המודרני שלך קראסטן מעניין רעיונות לעיצוב שטיחים עם מוטיבים אקזוטיים. הם ידידותיים לסביבה, עשויים מצמר ניו זילנדי טהור ובגופם התחתון 100% ניילון קרלון. דפוסי הנמר והזברה המיסטיים מתלהבים מהרוח הפראית ומרעננים כל פנים בבית.

שטיח ארוג ביד עם דוגמאות פרחוניות מקראסטאן

עיצוב מודרני של שטיח פלסטה בשטיח קראסטאן

עיצוב שטיחים איטלקי משובח- שטיח חום שוקולד Quadro מאת פיורנטינו

עיצוב שטיח צמר איטלקי

שטיח מעור פרה מאת פופקים

שטיחי פופק ריהוט סקנדינבי

 שטיחים מודרניים בצבע טורקיז מאת סטפבי 

עיצוב שטיחים של שטיבי רעיונות מעניינים

שטיח עץ מאנדרג 

עיצוב שטיח צ'כי

שטיח צמר מעוצב מאת בוו הייזי

עיצוב שטיחי צמר מעצב Bev Hisey

שטיחים מפוארים – עיצוב שטיח אמנותי

שטיחי ארט שטיח חלוקי האבן

שטיחים מעור בעלי חיים מ מהדורה מוגבלת

עור בעלי חיים שטיח שאגי עור פרה