רצפת עץ תכלת בצבע רצפה

מעצבי המותג האציל Fabrica יצרו קולקציה יוצאת דופן בשיתוף פעולה עם Tai Ping, אחת החברות המובילות לשטיחים המסוקסים ביד. המעצבים הפתיעו עם יצירתיים עיצוב שטיחים רעיונות המחברים את הרצפה לקיר. התערוכה הוצגה בפריז במהלך יריד הטקסטיל.

עיצוב שטיחים מודרני בהשראת הטבע

עיצוב רעיון יצירתי של מפל חצי עגול

הטבע שימש השראה – השטיחים היו מעוטרים בדוגמאות כגון טיפות גשם, עצים שנפלו ומפלים. תשעת הדגמים הציגו את הקונספט הדמיוני החדש לעתיד עיצוב שטיחים – הם דומים יותר לאלמנטים דקורטיביים או לרהיטים מאשר לשטיחים. המעצבים של פבריקה יש את טאי פינג ביקר במפעל ולמד עוד על תהליכי הייצור. הם הכינו את הרישומים שלהם באתר. המיקום האנכי חלקית היווה אתגר גדול, במיוחד בגלל משקל השטיחים. אבל שום דבר בלתי אפשרי בטאי פינג – ורעיונות העיצוב הנועזים יושמו במהירות. התוצאה הסופית של שיתוף הפעולה שלהם עם עובדי החברה המנוסים היא מרשימה.

עיצוב או עיטור שטיחים?

רעיונות תערוכה ירוקה יריד טקסטיל

העתידני עיצוב שטיחים רעיונות מראים הרמוניה מושלמת בין הטבע לאנשים. בכניסה לחדר התערוכה התרשמו המבקרים משני שטיחים מעניינים. הם דומים יותר לווילונות ומעוטרים בדוגמאות ירוקות מעניינות. האפקט פשוט מרתק – השטיחים נראים כמו אזוב בחזית הבית. גולת הכותרת המוחלטת של התערוכה הייתה בפנים – שטיח המחקה מפל מים. הוא נעשה תוך תשומת לב רבה לפרטים – צבע המים הכחול משתנה ויוצר אשליה אופטית תלת ממדית.

שטיח או וילון?

תערוכת טקסטיל פריז צרפת

המעצבים הציגו שטיחים יצירתיים לקיר

מעצבת קיר רעיונות מודרניים

התערוכה בפריז

תערוכה פריז שטיחים טקסטיל עיצובים מודרניים

עיצוב המפל

שטיחים מודרניים ארוגים ביד משרטטים יריד פריז

הרכב שלושה רהיטים עם שטיחים משולבים

עיצובים שטיחים יפים צבע סקיצה תערוכת פריז