בית עץ נייד כל הדברים הטובים חלון נוף בן שלוש קומות

זה לא מחסן גינה ולא בית עצים. פרויקט “תיבת הנשמה” מאת כל הדברים הטובים הוא בית עץ נייד, זה צריך להיות מעל לכל נסיגה לנשמה. יותר ויותר אנשים משתוקקים לצאת מחיי היום יום באופן זמני ולהיות מסוגלים להיות לגמרי עם עצמם איפשהו. הגעגוע הזה הוא שגרם להשראת האדריכלים הגרמנים לפרויקט זה. הם מתייחסים גם להיסטוריה התרבותית האירופית ולארץ החלומות הפיוטית של ארקדיה. מה באמת צריך אדם כדי להיות מאושר??

בית עץ נייד קטן כמקום נסיגה

תיבת נשמה-בתוך-מקום-לשבת-לישון-לאחור-עץ

באופן תיאורטי, ניתן להגדיר את ארגז הנשמה בכל מקום ולהרכיב אותו באתר. הבית הקטן כולל שלוש קומות. באזור התחתון יש מטבח קטן, באמצע מקום לישון עם חלון נוף ובחלקו העליון נוף עם צוהר. התיבה כולה מורכבת מכמה מודולים שקל להעביר. הציוד של בית העץ הנייד עשוי עץ בהיר ומצומצם לדברים החשובים ביותר. אבל יש מספיק מקום להכל, כי העיצוב המופחת מאוד כולל מספר רהיטים מתקפלים ותאי אחסון משולבים.

בית עץ נייד מעודד השתקפות עצמית

צוהר נשמה בית עץ נייד פנימי צוהר

צוהר וחלון הצפייה מבטיחים אוורור טוב, אך עדיין לא תוכנן חימום, מה שהופך את הקופסה לשמישה במיוחד בקיץ. ניתן לפתוח את הקיר התחתון לחלוטין כדי ליצור מרפסת קטנה. מושלם לצלייה בחוץ. את בית העץ הקטן לא ניתן להקים רק במקומות שונים בטבע, אלא גם בעיר. אתה לא חושב שההתבוננות וההשתקפות העצמית יהיו הרבה יותר אינטנסיביות בתוך הטבע?

פתח גג לאוורור

אוורור גג פתח בית עץ נייד

קיר מתקפל כטרסה מלפנים

בית עץ נייד כל הדברים הטובים בחוץ-זכוכית-סיבים-מחוזקים-פלסטיק-לוחות-עטופים

בית עץ מיני עם שלוש קומות

בית עץ נייד כל-טוב-דברים -הובלה-הרכבה-פירוק  תיבת נשמה-כל הדברים הטובים-פרויקט-באמצע נסיגת טבע