אתה בטח כבר יודע ששיער כסף הוא כל הזעם. אבל אם אתה לא מוכן לצבוע את השיער באפור לגמרי, אז טרנד צבע השיער האחרון עשוי להיות בשבילך: הדגשים אפורים. כן, נקודות השיא הכסופות כבשו את הזנות ברשתות החברתיות ולבבות נשים רבות גם כן. לא משנה אם אתה רוצה לעשות הדגשים כסופים על שיער שחור, חום, בלונדיני או אפילו אפור, כאן תמצא את הרעיונות היפים ביותר לתינוקות, balayage ו co.

1. קווצות של נייר כסף אפור על שיער חום אפר

אפור מדגיש שיער חום

זה לא סוד שכסף ואפור משתלבים נפלא עם צבעי שיער מגניבים ואפרפרים. אז אין זה מפתיע ששיער חום אפר עם הדגשים כסופים – ליתר דיוק, הדגשת נייר כסף – הוא אופציית ההדגשה הראשונה ברשימה שלנו. הצבע שלך מחיל אפילו קווצות כסף על השיער שלך ונותן לרעמת כולה שלך שדרוג מעושן.

קווצות של סרט מופצות באופן שווה בשיער

קווצות נייר אפורות על שיער חום אפר

אפורים מדגישים על בוב א -סימטרי

תספורות אפורות קצרות על שיער חום

2. קווצות של נייר כסף על שיער שחור

קווצות אפורות על שיער שחור

האם אתה מתחיל עם צבע שיער כהה יותר מאשר חום אפר? שיער שחור עם הדגשים אפורים נראה מהמם לא פחות. כאשר מעבירים את הגדילים לתוך השיער בטכניקת קווצת נייר הכסף, אתה מקבל מראה טבעי מלא מימד.

הדגשים אפורים על שיער כהה עשוי מסכלים

שיער כהה עם הדגשות: צבעי ההדגשה האלה משתלבים איתו בצורה הטובה ביותר!

שיער מלח ופלפל: כך נראה שיער אפור מסוגנן במראה מלח ופלפל!

אין יותר צביעת שיער! להלן התסרוקות היפות ביותר לשיער אפור

3. הדגשי כסף של פיסת כסף על שיער שחור

הדגשים כסופים של חתיכת כסף על שיער שחור

אם אינך בטוח אם אתה רוצה הבהרות בכל השיער שלך, הדגשים שנקראים Money Piece עשויים להיות הדבר הנכון עבורך. שיטה זו רק מדגישה את הגדילים המסגרים את הפנים למראה אמירה. על שיער שחור, קווצות הכסף יוצרות ניגוד בולט אך אלגנטי. אם אתה רוצה לנסות את המראה הזה תחילה לפני שאתה מחליט על מהפך של תסרוקת קבועה, אתה יכול להתנסות עם תרסיס צבע כסף זמני. וודא שהחוטים מתחילים ממש בראש.

כך נראים קווצות הכסף של Money Piece על שיער בלונדיני

כסף פיסת שיער טרנד אפור ובלונדיני

וריאציה של Money Piece מדגישה בתספורת קצרה

אפור מדגיש שיער חום תספורת קצרה

4. תינוקות כסופים על שיער בלונדיני בינוני

לעשות קווצות אפורות על שיער מולבן

הדגשים כסופים על שיער בלונדיני יוצרים ניגוד עדין אך אקספרסיבי. גם בשילוב עם צבע שיער בלונדיני אפר, פסים אפורים מספקים יותר ממד וברק. אם אתה רוצה צבע שיער בהיר יותר עם נימה מגניבה, שאל את הצבעונית שלך לגבי מנורות כסף. בעזרת טכניקת גדיל זו, חוטים עדינים במיוחד מונחים ברעמת, שנראית אז כאילו נשקה על ידי השמש.

וכך נראים נורות התינוקות האפורות על שיער כהה

הדגשים אפורים על תינוקות שיער כהה

5. שיער חום אפר עם balayage אפור

Balayage מחום לאפור ובלונדינית פלטינה

אי אפשר להספיק משיער חום אפר עם הדגשות באפור? אם גדילים של נייר כסף הם לא הדבר שלך, balayage אפור עשוי להיות הבחירה המושלמת עבורך. טכניקת גדילה זו אידיאלית לכל מי שרוצה צבע שיער קל. מכיוון שהדגשים האפורים מתמקדים בקצות ועובדים בעדינות בשיער, אינך צריך לדאוג שהשורשים שלך יצמחו. זה אומר שאתה יכול להוסיף יותר זמן בין הביקורים שלך למספרה!

Balayage מחום לאפור בהיר

6. balayage אפור על שיער שחור

Balayage אפור על שיער שחור

אם כבר מדברים על balayage, אותה טכניקה עובדת בצורה מושלמת עבור שיער שחור עם הדגשים כסופים. המעבר ההדרגתי בין הצבעים מביא את כמות הניגודיות והממד האידיאלית לשיערך הכהה וחוסך ממך צורך לרענן את גישתך באופן קבוע..

אפודות ובלונדיניות בלונדיניות על שיער כהה

7. הדגשות אפורות בשיער אפור

שיא אפור בשיער אפור

מי אמר שאי אפשר לתבל גישה אפורה עם הדגשים כסופים? נקודות עיקריות בגווני אפור בהירים וכהים הן אחת הדרכים הטובות ביותר להסתיר שיער אפור. על ידי הצבה חכמה של הדגשות ושפל, תוכל ליצור אפקטים יפים. למרות שישנן שיטות הדגשה רבות להשגת מראה זה, אנו מעדיפים גם במקרה זה את הדגשים המסורתיים של נייר הכסף.

הדגשים כסופים בבוב שיער אפור עם קו

8. אומברה אפורה – מחום לאפור

אומברה אפורה שחורה בתספורת בוב ארוכה

האם אתה חובב הבהרות אפורות על שיער כהה וצבעי שיער קלים? אז אתה צודק בדיוק עם שיער חום אפור או אפור שחור. עם מראה גולת הכותרת הזה, השורשים הכהים שלך מתמזגים בהדרגה לצבע אפור בקצות, ויוצרים שיפוע יפהפה. כך, ברגע שהגישה שלך מתחילה לצמוח, אינך צריך למהר למספרה – איש לא ישים לב!

9. צוואר שחור וטיפים לבנים-אפורים

balayage משחור לבלונדיני קרח

אפשר לומר בוודאות שיש לנו מקום מיוחד בלבנו לשיער שחור עם קצוות כסף ולבן. זוהי דוגמה מהממת לשיער מהאגדות ולקצות כסף פלטינה המנוגדים לשורשים השחורים. אגב, טכניקת צביעת שיער זו ידועה בשם דהיית אומבר.

שיפוע מגמת שיער משחור

10. הדגשות כסף בשיער סגול

הדגשים אפורים בשיער סגול ותסרוקת בוב ארוכה

השילוב של שני צבעי שיער הפך לאחד הטרנדים הפופולריים ביותר של צבעי השיער, כאשר שיער סגול כסוף נהנה מפופולריות הולכת וגוברת בעולם היופי. צבע השיער האופנתי הזה משלב גווני כסף נוצצים עם גווני סגול יפים ליצירת צבע שיער אופנתי, נועז ובעל הרבה אישיות. אחד המראות הפופולריים ביותר הוא הגישה הסגולה שמתפוגגת לקצות כסף.

balayage כסף בשיער סגול