תסרוקות מסיבה שיער קצר לחיקוי ג'וליאן האו בהשראה

ברגע שחג המולד נגמר, אנחנו כבר חושבים על מסיבת ראש השנה הקרובה! כי ביום האחרון בשנה חשוב להופיע חגיגי וזוהר. כדי שתזהרו מכף רגל ועד ראש במסיבה, לא רק שתבחרו את התלבושת שלכם בהתאם. איפור ותסרוקת חייבים להיות נכונים. אם יש לך תספורת קצרה או שיער באורך הסנטר, אל תהיה עצוב! אתה עדיין יכול לקבל עדכון מדהים. נראה לך לעשות תסרוקות חגיגיות לעצמך לשיער קצר, בהשראת המראה היפה ביותר של ג’וליאן האף! אפשר להקניט, לסרוג ולצמות. תסרוקות אלה של ראש השנה מבטיחות לך מראה זוהר!

השראות לתסרוקות ערב ראש השנה מג’וליאן האו

תסרוקות ג'וליאן האף שיער קצר פיקסי בוב

לג’וליאן האו כבר היה שיער ארוך וקצר. השחקנית ניסתה סגנונות רבים ושונים במהלך השנים האחרונות, אך היא מיועדת לתספורת קצרה. זה גורם לפניה הצרות ותווי פניה הבולטים להיראות חינניים יותר. מפיקסיה ועד בוב באורך סנטר ועד בוב ארוך – השיער שלה תמיד נראה נהדר ונותן לאוהדיה הרבה השראה.

שיער קצר אורך סנטר אורך בובי VOlumen

גם אם השיער שלה בקושי נוגע בכתפיים (כשהיא לא לובשת תוספות), ג’וליאן האו הציגה כמה עדכונים ממש מגניבים על השטיח האדום. היא אף פעם לא מפחדת לקחת סיכון! זה יכול להיות קשור למערכת היחסים הטובה שיש לה עם המספרה שלה. ריאוונה קאפרי היא האישה שאחראית להרבה מהעדכונים המבולבלים והאלגנטיים של ג’וליאן, אך היא גם אחת מחברותיה הטובות ביותר. יחד הם הפכו את בוב שכבות ג’וליאן לאחד התספורות שהועתקו ביותר בהוליווד. בין אם קלוע, מעוות, מסוקס או מוצמד – הסגנונות שג’וליאן לובשת באירועים חגיגיים מרתקים את הרבגוניות שלהם. המראות הללו מושלמים כהשראה לתסרוקות ערב ראש השנה שתוכלו להעתיק בעצמכם בבית.

תסרוקת פיקסי עם טוויסט חדש 

חיקוי תסרוקות מסיבת סילבסטר

בגאלה של קרן הלבבות הפתוחים לשנת 2014, ג’וליאן האו ענדה תספורת קצרה קצרה שהייתה חמודה לגמרי. הרעיון די פשוט – כמה קווצות שיער מעוותות ומוצמדות לאחור בצורה מבולגנת עם סיכות בובי. עם זאת, המיקוד למראה זה הוא בחזית.

תסרוקות לשיער קצר לעצמך הוראות לפיתול שיערך

פרסי המוזיקה האמריקאית לשנת 2014

תסרוקות מסיבה ערב ראש השנה שיער קצר מראה מלוטש

ג’וליאן האו לבשה שמלה נפלאה של צוואר החזה בצבע כתום בוהק וגווני אלמוגים בטקס פרסי המוזיקה האמריקאית 2014. השמלה עוצבה על ידי מעצב האופנה המפורסם זוהאיר מוראד, ומשכה את תשומת לבו של כולם. לכן ריאוונה קאפרי בחרה בעיצוב שיער פשוט במראה אלגנטי.

תסרוקת צמה רומנטית לשיער קצר

תסרוקת אוקטוברפסט לשיער קצר צמה צרפתית רומנטית על זר השיער הצדדי

בגאלה Art of Elysium Heaven 2013, לבשה ג’וליאן שמלת ערב בג’ני פקהאם באורך הרצפה, שעליה רקומים פרחים ופאייטים. את המראה הרומנטי השלימה זר שיער שהיה קלוע כצמה צרפתית.

בחזית אנו רואים מעט יותר נפח בצמה. מאחורי האוזן, קווצות השיער משוחררות, מה שגורם לצמה להיראות עבה יותר.

קשר במקום לקלוע

תסרוקות חגיגיות שיער קצר מוצמד שיער קשר הצידה תסרוקות מסיבה ערב ראש השנה

התסרוקת של ג’וליאן האו זכתה להצלחה מסחררת בחגיגת הנשים בהוליווד 2012 של אל. פוניה נקשרו בשרשרת רופפת בצדדים, ושאר השיער הוצמד ללחמניה מבולגנת בחלק האחורי של ראשה בעזרת סיכות בובי. אם אתה רוצה לשחזר את התסרוקת המעוותת הזו, אל תשכח להקניט בעדינות את השיער על ראשך בעזרת מסרק..

תסרוקת מסיבה עשה זאת בעצמך לשיער קצר – פרידת זיגזג

תסרוקות מסיבה שיער קצר בעצמך מכינים פריצת מיני לחמניה זיגזג

פרידת הזיגזג הייתה מאוד פופולרית בשנות התשעים. הוא משדר קסם לא שגרתי וגם נראה מודרני מאוד בצורתו המופחתת. איתו, תסרוקת המסיבות של ג’וליאן בטקס פרסי המוזיקה האמריקאית 2015 לא נראית קפדנית, אבל חביבה. בלונדינית האפר הובאה כאן לתנועה עם הדגשות ובסיס כהה.

תסרוקות שיער קצר בעצמך גורמות למסיכת שיער באורך כתף לזגזג

לתסרוקת זו, שיערך צריך להיות באורך כתף לפחות. כדי לקבל את הפרידה בזיגזג במדויק, תזדקק למסרק מקל. אחרי זה, זה סופר קל. בתנועה אחת בלבד, Z נמשך מהמצח לחלקו העליון של הראש. אתה יכול להחליט בעצמך אם אתה רוצה ליצור נקודות צרות או רחבות. לסיום, ריסוס לשיער משמש לאילוף הדגשים מעופפים ולתת לתסרוקת אחיזה נוספת.

Faux Hawk – עדכון לשיער קצר

הכין בעצמך תסרוקות מסיבה לשיער קצר Faux Hawk הצמיד

תסרוקת הנץ המפושטת שג’וליאן לבשה בטקס פרסי גלובוס הזהב לשנת 2013 הייתה מהפכת ראש אמיתית! הטולה הגבוהה הורחבה לחלק האחורי של הראש בבננה ארוכה ומעוותת. השיער בצדדים נחלק לחוטים ברוחב 4 ס”מ, מעוות בנפרד והצמד לאחור.

פרסי גלובוס הזהב לאחר המסיבה

הפוך תסרוקות מסיבה לשיער קצר בעצמך מצויינות נהדר

המוהוק המזויף נראה שובב מאוד ואינו קשה לעיצוב כפי שאתה עשוי לחשוב. צפה בסרטון למטה ונסה לשחזר לעצמך את התסרוקת. הדבר החשוב ביותר הוא להעלות נפח רב בחלקו העליון והאחורי של הראש, בעוד שהצדדים מעוצבים בעיקר חלקים.

מוצמד עם מגע של פאנק

הפוך את התסרוקות לשנה החדשה לעצמך נהדר

בהופעת הבכורה של LA “שובר שחר – ביס לקראת סוף הלילה חלק ב ‘” שערה של ג’וליאן סורק מפניה, בדומה לתסרוקת הנץ המזויפת. אולם כאן השיער העליון נשאר פתוח בחלקו העליון והאחורי של הראש כך שהוא נופל כלפי מטה. הגדילים בצדדים היו מוצמדים מתחת.

תסרוקות מסיבה תלתלי שיער קצר הצמידו נפח נפח

מהחזית, העדכון של ג’וליאן לבכורה של הסרט “Safe Haven” נראה פשוט מאוד. עם הרבה נפח בחלק העליון של הראש ותלתלים מעוצבים לאחור. אבל אל תתנו לתמונה הזו להטעות אתכם. בחלק האחורי של הראש, התלתלים הוצמדו לבננה עם סיכות שיער בצבע זהב.

תסרוקות ראש השנה לשיער קצר הצמידו סיכות שיער בצבע זהב

אם החלקים התחתונים של תספורת קצרה נחתכים קצת יותר מהשיער העליון, זה יוצר בסיס למראה מבולגן ומגניב. סגנון המראה הבלתי מכוון בכוונה עובד הכי טוב עם שיער מתולתל.

ראש השנה תסרוקות שיער קצר מסיבת פיקסי המון בובינים

הנושא של “גאלה Met 2013” היה פאנק והעדכון המבולגן של ג’וליאן התיישב בצורה מושלמת. למעלה ממאה סיכות שיער שחורות בחלק האחורי של הראש ונתנו זו לזו תמיכה. החלק הקדמי מעוצב בג’ל ומגולגל בעדינות בצד אחד. תסרוקת המסיבה הזו נראית מרדנית ומעניינת בו זמנית. גם הניגוד החזק בין הסלילים השחורים לשיער הבלונדיני של השחקנית משחק תפקיד חשוב.

מיני קוקו – קלאסיקה ללבישה יומיומית או למסיבת ראש השנה

תסרוקות לשנה החדשה נפח שיער קצר שיער קצר

גזרה שכבה זו בוגדת נפח יפה בשיערך. מיני קוקו על העורף אפשרי גם באורך שיער זה. עדיף לסגור את הקוקו בעזרת עניבת שיער מיני עשוי סיליקון, שכמעט אינו נראה לעין.

ללבוש שיער קצר פתוח למחצה

תסרוקות המחקות שיער קצר פתוח למחצה

אם השיער שלך עדיין לא צמח מספיק, אתה יכול גם לנסות את התסרוקת הפתוחה למחצה לשיער קצר. אפילו את עיצוב השיער הפשוט ביותר ניתן לתבל במהירות בעזרת אביזרי שיער. תן לזה לנצנץ ולנצנץ!