תסרוקות גברים 2017/2018 טרנדים-תסרוקות עדכניות-תספורות-רעיונות

כמו אצל נשים, טרנדים מבחינת תסרוקת משתנים עם גברים עם השנים. מה שהיה טרנדי אתמול כבר לא רלוונטי היום, בעוד שסגנונות אחרים ממשיכים להיות אופנתיים. אם אתה מתעניין באילו תסרוקות גברים 2017/2018 עליך לסמוך, אז נחתת במקום הנכון. כי במאמר זה תוכלו לגלות מהו המגמה כרגע, מה יישאר אופנתי בשנה הקרובה ואילו תסרוקות גברים חדשות. תסתכל על התסרוקות האופנתיות ומצא את תסרוקת הגברים האישית שלך בה תוכל להשתמש כדי לשפר את המראה שלך.

תסרוקות גברים שנלבשו קצרות

תסרוקות גברים 2017/2018 זקן שיער קצר-טיפוח-שלושה ימים-זקן

אם את מחפשת תסרוקת קלה במיוחד שגם לוקחת מעט או כמעט זמן לעצב, את יכולה לבחור תסרוקת קצרה נצחית. בנוסף, הוא לא רק קל לטיפול, אלא גם נראה מטופח בכל עת. השיער לא חייב להיות מטופל עם מוצרי טיפוח מיוחדים והוא גם מתייבש מהר מאוד. המשמעות היא שאינך צריך להשתמש במייבש שיער לאחר המקלחת ולפני שאתה יוצא בחורף. תסרוקות גברים קצרים משולבות בצורה הטובה ביותר עם זקן בן שלושה ימים או זקן מגולח.

תסרוקות גברים 2017/2018 – תסרוקות קצרות ומגושמות

תסרוקות גברים 2017/2018 תספורת קצרה-רעיונות-טיפוח בסגנון קל

וריאציות כמו מוהוק עם אורך שיער קצר מתאימות גם כאן. הדוגמאות המגולחות, שהיו טרנדיות עד לפני זמן מה, הן כיום טאבו והן יישארו כך גם בשנת 2018. במקום וכאלטרנטיבה, מתאים חלק מגולח, שפשוט יוצר גבול ברור יותר בין שני אורכי השיער. שיער קצר יכול, אבל לא חייב להיות מעוצב כדי להיראות מטופח ונראה. רק אם בא לך אתה יכול לתת לו עוד קצת פפ עם ג’ל ומוצרי סטיילינג אחרים.

תסרוקת היפסטרית – רעיונות וטיפים לעיצוב לגברים ולנשים

50 תסרוקות רוקאבילי לנשים לעיצוב

זקן היפסטר – תסרוקת הזקן הגברית, הבטוחה והבלתי מתפשרת

לגלח ראש קירח

תסרוקות גברים 2017/2018 גברים קירחים-3 מילימטר-תספורת

כל מי שיש לו בעיה בצפיפות השיער ודואג מתסרוקת מתאימה יכול כעת לנשום בנחת. אחרי הכל, שיער מאוד מגולח הוא לא רק תסרוקות גברים אופנתיות, הן גם נראות גבריות ומושכות. הכוונה היא לתספורת 3 מילימטרים ולראש הקירח לגמרי, כפי שהוא נראה גם יותר ויותר כוכבים.

אורך שיער בינוני

תסרוקות גברים-2017-2018-גזרה-אורך בינוני-תסרוקות-רעיונות-אלגמט

אם השיער הקצר קצת משעמם בשבילך, אתה יכול גם לבחור בתסרוקת באורך בינוני כחלופה, כי זו אחת מתסרוקות הגברים 2017/2018. עם זה, אתה מקבל את היתרונות של שניהם – ארוך וקצר. הצורך בטיפול ומאמץ הסטיילינג מוגבל גם כאן. אתה יכול לתקן את זה עם ג’ל, מוס או אפילו עם ספריי שיער. שיטה מהירה וקלה. הזקן המושלם מעוצב גם כאן ולא ארוך מדי.

אורך בינוני עם חתך

תסרוקות גברים-2017-2018-סגנון-פומפדור-סגנון פראי

תסרוקות גברים שונות ניתנות לעיצוב בפרידה או בלי פרידה, בהן פשוט מסרקים את קטעי השיער הארוכים יותר לאחור. גרסה זו נקראת המראה המלוטש. זה משולב בצורה הטובה ביותר עם חיתוך לגברים. זה נותן לך את האפשרות לסרק את החלקים הארוכים יותר של השיער בצד כרצונך. תסרוקות גברים כאלה 2017/2018 נראות אלגנטיות יותר. אם אתה רוצה שזה יהיה פראי במיוחד, אתה יכול פשוט לעצב את השיער באורך בינוני בבלגן כדי לקבל מראה קז’ואל אך מסוגנן. ניתן להזכיר כאן גם את תסרוקת הפומפדור או את הגדולה, לפיה יש לציין כי טרנד זה שכך ומתחלף במראה המעוצב.

תסרוקות גברים 2017/2018 – מראה דנדי

תסרוקות גברים-2017-2018-מראה דנדי-עיצוב גברים-רעיונות-מודרניים

אם אתה מעדיף להסתדר בלי החתך וליהנות משיער שופע, אתה יכול פשוט לבחור אורך בינוני ולהפוך אותו לאופנתי במיוחד עם פרידה בצד. במראה מה שנקרא דנדי, תשומת לב מיוחדת מוקדשת לחיתוך שהנפח מחוזק אופטית. גרסה זו לתסרוקות גברים 2017/2018 לגברים נשמרת בצורה הטובה ביותר עם שעווה או פומדה לשיער.

סגנון רטרו של משוגעים

תסרוקות גברים-2017-2018-משוגעים-גברים-רטרו-די קפריו-ללא זקן

אלטרנטיבה נוספת ל- sidecut היא מה שנקרא סגנון רטרו מד מן. כל החלקים ניתנים בערך באותו אורך. צד או חיתוך חיקוי רק על ידי עיצוב החלקים הצדדיים בצורה חלקה וקפדנית כלפי הגב, בעוד שהחלק העליון מקבל נפח, כאילו מעוצב כמו ציפה שטוחה, כביכול..

תסרוקות מגניבות לגברים עם פוני

תסרוקות גברים-2017-2018-סוסי פוני-נערי-שובב-קז'ואל

תסרוקות גברים מודרניות יכולות להיות גם פוני. זה לא משנה אם אתה מחפש תסרוקות גברים לתלתלים או לשיער חלק. פוני יוצר מראה אופטימי ומוזר או מראה מזדמן וספורטיבי, תלוי עם אילו מתסרוקות הגברים 2017/2018 הנ”ל אתה משלב אותו. עם זאת, זכור כי עם הצבאות פוני עם שיער ארוך הוא די לא טיפוסי ועדיף להימנע ממנו. כמובן, זה לא מונע ממך להתנסות.

תסרוקות גברים-2017-2018-תסרוקת פטריות-פוני-סגנון ביטים

הפוני נפוץ יותר בשיער באורך בינוני. אורך הגרם משמש בדרך כלל כמדד לאורך השיער שנותר. אז הכל צריך להיות אחיד. תסרוקת פוני נראית מענגת במיוחד עם עיצוב פרוע יותר. זה לא משנה אם הוא מתולתל או פשוט מעוצב עם מוצרי סטיילינג. העיקר שזה נראה חצוף ונערי. גרסאות כאלה ידועות כתסרוקות פטריות וכבר נלבשו על ידי הביטלס.

תסרוקות גברים-2017-2018-תלתלים-פוני-רעיון-sidecut

אולם באופן כללי יש לך אפשרויות עיצוב שונות בכל הנוגע לתסרוקת. כך שניתן לא רק לסרק אותו קדימה, אלא גם כלפי מעלה, לאחור או לצד. זה תלוי לא רק במה שאתה הכי אוהב, אלא גם באורך הפוני. באופן עקרוני ניתן לראות את הגרסה החתוכה במראה המלוטש עם חלקים באורך בינוני בחלק העליון של הראש כתסרוקת פוני שבה הפוני פשוט מעוצב מאחור או בצד. לכן גרסאות הפוני מגוונות למדי.

תסרוקות גברים שחוקים ארוכים

תסרוקות גברים-2017-2018-שיער ארוך-בסגנון גולש-זקן-שיער-גברים

שיער ארוך הופך נפוץ יותר ויותר בקרב גברים וזה לא ישתנה בשנה הקרובה. לרוב זה לכל היותר באורך הכתף. אבל יותר שיער באופן טבעי גם אומר יותר טיפול ועבודה. אבל אם אתה אוהב לקבל זאת עבור סטיילינג אופנתי, אתה יכול לצפות למראה אופנתי. סגנון הגולש עם שיער שחוק פתוח הוא רק גרסה אחת של קטגוריה זו לתסרוקות גברים 2017/2018.

תסרוקות גברים 2017/2018 – לחמנייה הגבר

תסרוקות גברים-2017-2018-לחמנייה-גבר-לחמנייה-תחתון-תסרוקות

תסרוקות מיוחדות אפשריות עם שיער באורך בינוני וארוך. אורך השיער של תסרוקות גברים אלה 2017/2018 מאפשר לך ללבוש קוקו או אפילו את לחמנייה הגבר הפופולרית (לחמניה לגברים). בדרך כלל הוא משולב עם גברים תחתונים או גבר בצד, כך שהלחמנייה יוצאת טוב במיוחד. באופן עקרוני, זאת משלימה תסרוקת טרנד נוספת. התספורת בהחלט שנויה במחלוקת, אבל אם אתה אוהב את זה, אתה לא צריך לתת לזה להניא אותך. זה מסוגנן ומהיר להכנה. אז אתה לא צריך הרבה זמן להתכונן בבוקר.

הזקן המלא

תסרוקות גברים-2017-2018-זקן-טרנד-עכשווי-רטרו-שילוב

הזקן הוא כמובן אחד התסרוקות, אחרי הכל, ניתן לעצב אותו במגוון דרכים. למרות שהזקן בן 3 הימים שוב עלה לידי ביטוי מאז 2017, הזקן המלא ימשיך להיות טרנד תסרוקת בשנת 2018 וכנראה לא יעזוב גברים בקרוב. עם זאת, בינתיים הוא גוזם מעט. רק אורך הזקן משתנה בתסרוקות הגברים 2017/2018.