תסרוקות לנשים מעל גיל 50, שכבות-באלכסון-חתוכות-פוני-שיער דק

הגעת ל -50 ומתחשק לך שינוי? לפני שאתה מקבל ספונטנית חתך פיקסי, עליך לנתח שוב איזו תסרוקת המתאימה ביותר לסוג שלך. התספורת הנכונה תלויה לא רק בצורת הפנים, אלא גם במבנה השיער ובמלאות השיער. מכיוון שמבנה השיער משתנה עם הגיל, עליך להתאים את תסרוקתך החדשה אליו. ריכזנו עבורך כמה דוגמאות בולטות שיכולות לסייע לך במשימה זו. יש מגוון תסרוקות לנשים מעל גיל 50 שנראות מאוד אופנתיות וגם גורמות לך להיראות צעירה יותר.

תסרוקות לנשים מעל גיל 50 – שיער ארוך, למה לא?

תסרוקות לנשים מעל גיל 50 פנים חומות-ארוכות-זוויתיות

למרות שזה מקובל שנשים לובשות את שיערן קצר יותר לאחר גיל מסוים, תספורת קצרה אינה חובה. נשים מעל גיל 50 ומעלה עדיין נראות נפלאות עם שיער ארוך כל עוד השיער בריא ומטופח. אורך השיער הוא סוג של סוג, לא גיל.

תספורת ארוכה מושלמת לשיער עבה. אולם עם השנים, ייצור הקרטין עצמו בגוף יורד והשיער הופך דק יותר ודק. מסיבה זו, עליך לחזק את שיערך במוצרים המכילים קראטין.

תסרוקות-נשים -50-פרידה ארוכה בגובה שיער-אמצע

גם נשים מעל גיל 50 אוהבות ללבוש שיער חלק וארוך במראה מלוטש. לעתים קרובות החיתוך הזה מאוד ישר – חתוך ללא מדרגות. עם זאת, מומלץ ליצור רמות עדינות סביב הפנים. בכל הנוגע לתספורות מדורגות, הכלל הוא שככל שהשיער קצר יותר, ההבדל בין השכבות צריך להיות קטן יותר. עם שיער ארוך, השלב עשוי להסתיים ברמה של עצם הבריח. צבעים חמים או הדגשות בלונדיניות משמשים כדי להעניק לשיער עומק אופטי ולגרום למראה להיראות מעט רך יותר. בעזרת מברשת עגולה גדולה, אתה יכול להעלות גלים רופפים בקצות השיער שלך תוך ייבוש מכה.

גם אם כוכבות כמו סנדרה בולוק ושרה ג’סיקה פארקר נשבעות בפרידה האמצעית, זה לא מומלץ לנשים מעל גיל 50. פרידה במרכז ממסגרת את המצח ומושכת תשומת לב לא רצויה לקמטי המצח. אם, לעומת זאת, יש לך פנים עגולות או בצורת לב, התסרוקת החלקה עם חלק אמצעי יכולה להיראות קלאסית וקלאסית במיוחד.

תסרוקות בוב לנשים מעל גיל 50 – כמה רעיונות מעוררי השראה מהכוכבים

תסרוקות אופנתיות לנשים מעל גיל 50 וצבעי שיער שגורמים לך להיראות צעירה יותר

איפור לנשים מעל גיל 50-טיפים לאיפור עיניים, שפתיים ושות ‘.

תסרוקות-נשים-50-שיער ארוך-פוני-זוויתי-ישר

כדי לתבל תספורת ארוכה, אתה יכול לחתוך פוני. זה מוסיף קצת מגוון ואתה לא צריך לחתוך את השיער שלך באופן קיצוני. בנוסף, תסרוקת פוני תכסה את קמטי המצח שלך ותגרום לעיניים שלך להיראות תוססות יותר. פוני נופלים ושולי שוליים המגיעים עד לגבותיכם אידיאליים לנשים מגיל 50 ומעלה.

תסרוקות לנשים מעל גיל 50 – אורך כתף

תסרוקות-נשים-50-אורך-כתף-שכבות-עדין-שיער

שיער באורך הכתפיים הוא עדיין אחד מתסרוקות הטרנד של 2017. אורך בינוני הוא מאוד תכליתי ומאפשר מגוון אפשרויות עיצוב שונות. עם או בלי פוני השיער באורך בינוני מתאים לכל צורות הפנים ולכל מבנה השיער.

תסרוקות-נשים-50-כתף-אורך-פנים

עם הגיל, השיער מאבד את צורתו ונפחו. כדי לגרום לשיער להיראות תוסס יותר, מומלץ לבצע חתך צעד. הצעדים הקצרים ביותר צריכים להסתיים באזור עצמות הלחיים או בערך עד קו הלסת. נשים בעלות פנים בצורת לב, במיוחד, צריכות ללבוש את השיער באורך הכתפיים עם פוני זוויתי.

תסרוקות בוב לנשים מעל גיל 50

תסרוקות-נשים-50-בוב-שיער דק-אלכסוני-פוני בצד

הבוב היה האהוב על מספרה מוחלטת מאז שנות העשרים והוא עדיין פופולרי מאוד כיום. הבוב הקלאסי נחתך ישר ומסתיים בערך עד הסנטר. בגרסה ארוכה יותר, היא נוגעת בכתפיים. הבוב הא-סימטרי, לעומת זאת, הוא בעל אורכים שונים בחזית ונראה טוב במיוחד על פנים סגלגלות, עגולות וצורות לב.

תסרוקות-נשים-50-ארוכות-בוב-צד-פרידה-פנים ארוכות

הבוב הארוך, הידוע גם בשם חתך הקלאווי, ארוך משמעותית מאורך האוזן והסנטר. הוא עולה עד הכתפיים ומחמיא לפנים. אם עם פרידה עמוקה, מוחלקת או עם הרבה נפח בבסיס – השבחים תמיד נראים נהדר. ככל שהפנים זוויות יותר, כך קווי המתאר של התסרוקת צריכים להיות רכים יותר.

תסרוקות-נשים-50-בוב-אורך בינוני-תלתלים-ארוכים-פוני

בעוד שהבוב הקלאסי נראה קלאסי ואלגנטי במיוחד עם שיער חלק, בוב מתולתל נראה נשי וילדותי במיוחד. נשים מפורסמות אוהבות לעצב את הבוב שלה עם תלתלים לא אחידים ומפרידות בצד. תלתלים מעניקים לשיער מומנטום חדש וגורמים לתסרוקת להיראות קז’ואל במיוחד. השתמש במגהץ מסתלסל גדול או במברשת עגולה לעיצוב השיער.

תסרוקות-נשים -50 עגולות-פנים-בלונדיניות-צד-בוב

אם יש לך צורת פנים עגולה, תסרוקת בוב באורך הכתפיים עם פוני צד היא אידיאלית. המפץ הישר הוא מהלך מוחלט לפנים עגולות. שים לב כי בוב קצר באורך הסנטר יכול להוציא צורת פנים שמנמנה בצורה לא טובה. הבוב הארוך, לעומת זאת, מושלם מכיוון שהוא גורם לפנים להיראות צרות ורזות יותר מבחינה אופטית. בוב באורך הסנטר מחמיא במיוחד לפנים זוויתיות.

הפרידה ממלאת תפקיד חשוב גם בפנים עגולות. ככל שהפרידה נמשכת רחוק יותר, כך הפנים נראות רחבות יותר. תסרוקת פוני נראית יתרון במיוחד אם הפוני שחוקים מעט בצד, למשל בקצה הגבה..

תסרוקות קצרות לנשים מעל גיל 50

תסרוקות לנשים מעל 50 תסרוקות קצרות-פיקסי-מלבניות-צרות-פנים

תספורות קצרות מאוד פופולריות בקרב נשים מעל גיל 50. אין פלא, כי שיער קצר הוא חומר אנטי-אייג’ינג אמיתי ומבטיח תמיד מראה צעיר. גזרת הפיקסי היא אחת האהובות המוחלטות. הוא גורם לפנים להיראות עדינות יותר ומושלם גם לשיער דק שקשה ללבוש לאורך זמן.

תסרוקות-נשים-50-משקפיים-תסרוקת קצרה-לגב

אף תספורת אחרת אינה תכליתית כמו גזרת הפיקסי. לעתים קרובות הוא משולב עם שוליים מלוכסנים. בכל הנוגע לעיצוב שיער, הפיקסית מציעה גם מרחב מרווח רב. ניתן לסרק אותו לאחור, גלי או לעיצוב בצד בצד.

תסרוקות לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים

תסרוקות-נשים-50 משקפיים-בוב באורך בינוני

לרוב ניתן ללבוש את רוב התסרוקות עם משקפיים. צורת הפנים ודגם המשקפיים הם המכריעים כאן, לא אורך השיער. חובשי משקפיים לא יכולים להשתבש עם אונה ושוליים מלוכסנים. השיער מעוצב בצורה הטובה ביותר מהפנים.

שיער מלח ופלפל: כך נראה שיער אפור מסוגנן במראה מלח ופלפל!

תתבלבו והסתירו שיער אפור עם הדגשות – המראה נראה כל כך נהדר! וִידֵאוֹ

תסרוקות לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים: אלה המראות היפים ביותר!

צבע שיער וגוון עור

תסרוקות-נשים-50-משקפיים-תסרוקת קצרה-פוני

בנוסף לתספורת הנכונה, צבע השיער הנכון יכול גם לגרום למראה שלך להתבלט. עם קווצות שיער שונות בגוונים בהירים וכהים יותר, ניתן לדמות נפח גדול יותר. הכל תלוי בגוון העור. אם יש לך עור בהיר מאוד, צבע שיער כהה מדי יכול להזדקן במהירות ויזואלית.

להוציא שיער אפור

תסרוקות-נשים-50-בינוניות-אפורות-שיער

כל גווני האפור אופנתיים! תספורת באורך בינוני נראית טוב מאוד אפילו עם שיער אפור. עם זאת, כמעט אף אישה לא הופכת לאפור באופן אחיד. כך שהתוצאה תיראה טבעית להפליא, נקבעים הדגשים עדינים בגווני אפר או צפחה. נסה את הטרנד המגניב בעצמך!