הכינו בעצמכם תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים - רעיונות פשוטים לבנים ולבנות

כמובן שגם תחפושות ליל כל הקדושים המפחידות זקוקות לתסרוקות מצמררות תואמות. וכמובן שזה לא חל רק על התחפושת למבוגרים. הילדים גם רוצים להיראות נהדר ביום כיף זה. כדי שהתחפושת תהיה שלמה, אתה יכול לעזור עם תסרוקות ילדים נהדרות. אפילו את התסרוקות הפשוטות ביותר אפשר להפוך לעיצוב ממש מרשים עם אביזרים וקישוטים פשוטים ולהדהים את כולם. תסרוקות ליל כל הקדושים הבאות לילדים צריכות לשמש הצעה או תבנית, כך שתוכל לעזור לילדך גם בהלבשה.

תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים – מה שאתה צריך

תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים - צמות ולחמניות מעוטרות בחרקים וסרטים

זה כמובן תלוי ברעיונות התסרוקת המתאימים. ובכל זאת, ישנם כמה דברים שסביר להניח שתזדקקו להם ושאתם צריכים להצטייד בהם. זה כולל את ספריי השיער שיאפשר לך לתקן את התוצאה הסופית. וריאנט חזק יותר מבטיח שתסרוקות ליל כל הקדושים לילדים יישארו יפות אפילו עם הרבה השתוללות. מהדקי שיער, פלטות וגומיות הם עזרים אחרים שכמעט ולא תוכל להסתדר בלעדיהם.

תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים - שיער ירוק לבנים ועכביש ממנקות צינורות

פריטים שימושיים נוספים הם תרסיסי צבע לתסרוקות ליל כל הקדושים מטורפות במיוחד לילדים, כמו גם קליפים ואביזרים אחרים עם מוטיבים של ליל כל הקדושים כגון עכבישים, שלדים וכדומה. אתה יכול גם ליצור הרבה בשיער ילדים עם חומרי ניקוי, סרטים ודבק ריסים מבלי שיהיה צורך בידע מיוחד בנושא עיצוב שיער. ניתן לטפל בשיער קצר גם בג’ל ומוס.

תשומת הלב: אל תשכח להשתמש במוצרים מתאימים לילדים, כמו גם במוצרים שבעזרתם תוכל לשטוף את כל מוצרי הסטיילינג בסופו של דבר. עדיף גם תמיד למרוח את האיפור של ליל כל הקדושים לפני התסרוקת.

תסרוקות לבנות – רעיון מצחיק לתחפושת טרולים ואחרים

תסרוקות ליל כל הקדושים לחיקוי לילדים - הוראות לטרול עם שיער ורוד

תסרוקת מסוג זה אינה מתאימה לטרולים. בצבע התואם, ניתן להשתמש בו גם אם אתה רוצה לעצב את השיער למכשפה. אבל אתה יכול גם ליצור תסרוקות ערפדים בעצמך בצורה כזו, כך שזוהי תסרוקת ליל כל הקדושים אוניברסלית. האם אתה מחפש תסרוקות ליל כל הקדושים מהירות וקלות לילדים, זה בשבילך! אתה צריך:

 • שמפו יבש
 • מַסרֵק
 • סיכות לשיער
 • ספריי שיער ידידותי לילדים
 • ספריי שיער ידידותי לילדים

סרק את שיערך היטב. ראשית, לרסס מעט שמפו יבש על השיער שלך פה ושם. התחל עם שורשי השיער שלך ועבוד עד העצות. כך הוא מקבל מראה קצת יותר פרוע. בזמן שאתה מרסס את השמפו היבש, אתה יכול להחזיק את השיער זקוף בידיים. לאחר מכן השתמש בסיכות הבובי כדי להחזיק את השיער כלפי מעלה ולרסס שוב שמפו יבש לתוך השיער עד שהוא קם מעצמו. הגדר עם ספריי שיער חזק והחל כל ספריי צבע בהתאם לתחפושת שלך. אם אתה רוצה לעשות תסרוקות מכשפות בעצמך, אתה יכול להשתמש בירוק רעל, למשל. עבור ערפדים, סגול או אדום ואפור שוב מתאים.

הכינו בעצמכם תסרוקות ליל כל הקדושים – תסרוקת קוצנית לבנים

תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים - רעיון לבנים לתחפושת זומבים, ערפדים או איש זאב

אם השיער לא קצר מדי, אתה יכול לנסות את הרעיון הפשוט הזה לתסרוקות ליל כל הקדושים לילדים. הוא מתאים, בין היתר, לתחפושת הערפדים או הזומבים, הזאב והשלד. עם זאת, אם אתה מוצא שזה מתאים גם לתחפושות אחרות, ניתן כמובן להשתמש בה. התספורת האוניברסלית לבחורים יכולה להיעשות בצורה הבאה:

לתסרוקת ליל כל הקדושים, להרטיב את השיער ולעבוד בג'ל לשיער

קודם כל, יש להרטיב את השיער כדי שיהיה קל יותר לעבוד איתו. לשם כך, השתמש בבקבוק ריסוס עם תחליב סטיילינג או עם מים רגילים. אתה לא צריך לחסוך כיוון שתסיים לייבש את שיערך בכל מקרה. לאחר מכן מרחי ג’ל סטיילינג. אתה גם מכניס הרבה מזה לשיער שלך. אחרי הכל, התסרוקת אמורה להימשך זמן רב. לחלופין, מוס עובד גם כן, אך מכיוון שהוא מתייבש לאט יותר, שיער ארוך יותר עלול לקרוס לעתים קרובות יותר בהתחלה בעת עיצוב.

סגנון תסרוקת קוצנית להלווין עם ג'ל או מוס ומייבש שיער

לאחר שתפיץ את הג’ל היטב, תוכל להשתמש באצבעותיך כדי לעצב קטעי שיער בודדים לקוצים. לשם כך, סובב את השיער פנימה. במידת הצורך מוסיפים מעט ג’ל נוסף. השתמש במייבש שיער כדי לתקן את זה. החזק אותו על קו השיער בזמן שאתה מחזיק את ה”עוקץ “כלפי מעלה. בסופו של דבר זה פשוט מפסיק. כעת תוכל לשמור על המראה הקוצני ולייבש את שאר שיערך. או שתוכל להמשיך כמו בהוראות ולהעביר את האצבעות בשיערך לפני שהוא יבש לחלוטין כדי להשיג תסרוקת מבולגנת זו. עם גרסה זו לתסרוקות ליל כל הקדושים לילדים, ניתן לתקן לאחר מכן שיער בולט בעזרת מסרק וריסוס לשיער..

תסרוקות ליל כל הקדושים פתוחות למחצה – הוראות לאיש מערות

תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים - הוראות פשוטות לאיש מערות עם עצמות בשיער

 • ברזל קרפ
 • קשרים בשיער
 • עצם מלאכותית
 • ספריי שיער
 • מסרק ידית

לסוג תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים, התחל בלקרק את השיער מהשורשים ועד לקצות. עדיף להשתמש במקרר מיקרו לשם כך. אבל אחד רגיל מתאים גם במידת הצורך. לאחר מכן קשרו את החלקים העליונים והקדמיים של השיער יחד עם גומי לשיער ליצירת תסרוקת פתוחה למחצה. אל תקשור את המסטיק עמוק מדי, אחרת לא תקבל את עוצמת הקול שאתה רוצה. מהקוקו שתקבל, קח גדיל כשליש בגודלו מלמעלה, ולאחר מכן תחלק לשני חלקים שווים.

כעת תשתמש בשני החלקים הללו כדי לקשור את העצם במקומה. לשם כך מניחים את העצם ישירות מול הגומי, מקפלים את חלק הקוקו הגדול קדימה ומעל העצם ולוקחים את שני החוטים הדקים מתחת לעצם לרוחב ושוב קדימה. לאחר מכן חצו אותם שוב, אך הפעם מעל העצם, קפלו שוב את הצמה הגדולה קדימה וקשרו את שני הגדילים הדקים מתחת לקוקו בעזרת גומי שיער קטן שבו הם לא יהיו גלויים. עכשיו אתה יכול להקניט את הצמה ולתקן את התסרוקת בעזרת ספריי שיער. התוצאה צריכה להיות מראה לא מסודר.

 תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים – תסרוקת חד קרן

רעיון נחמד ופשוט לתסרוקת חד קרן

 • קשרים בשיער
 • סיכות לשיער
 • ריסוס בצבע לבן, אפור או כסף
 • אופציונלי: נצנצים או אלמנטים דקורטיביים אחרים

צמת שיער לילדים היא דרך מצוינת להשיג תסרוקות ליל כל הקדושים יפות, וחדי קרן הם טרנד גדול. אז שלבו את שניהם! חלקו את השיער לשניים וקשרו אותם לשני קוקו בצד גבוה. קח את הקוקו הראשון וחלק אותו לשניים, החלק העליון של השניים אמור לתפוס כשני שלישים. עכשיו צמה את הגדיל הגדול הזה לצמה שאתה קושר בעזרת גומייה. לאחר מכן משכו מעט את הצמה כדי שייראה רופף יותר. כעת עטפו את הצמה על הגומי והחוט השני בלחמנייה והצמידו אותה מתחת ומחוץ לטווח בעזרת סיכות בובי..

רעיון לתסרוקת לתחפושת חד קרן עם לחמנייה וצבע כסוף

חזור על שלבים אלה גם עבור הצד השני. לאחר מכן תוכל לצבוע את השיער בעזרת תרסיס הצבעים. לא רק הלבן מתאים למטרה זו. סגול, ורוד או טורקיז ניתן להשתמש גם ואף לשלב. זה בעצם תלוי בתחפושת. אתה יכול גם להוסיף אפקטים נוצצים אם אתה רוצה. אבל תמיד הקפד להשתמש במוצרים ידידותיים לילדים בעת הכנת תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים בעצמך. לבסוף, מסדרים עם ספריי שיער.

תסרוקות בנים צבעוניות לקראת ליל כל הקדושים עם אביזרים מפחידים

רעיון לבנים עם ובלי צבע ועם חרקים כמו עכבישים בשיער

 • צבע ריסוס שיער לילדים בכל צבע
 • חרקים מלאכותיים (למשל עכבישים, תולעים, זחלים, חגבים)
 • אופציונלי: קורי עכביש ליל כל הקדושים

על מנת להעלות תסרוקות ליל כל הקדושים כה יעילות לילדים וליתר דיוק עבור בנים, אין צורך להתנסות מיוחדת בתסרוקות. זה היתרון של בנים: לא ניתן לעצב את השיער הקצר כמו השיער של הילדה הארוכה, אבל הסטיילינג קל יותר. פשוט סגנון כל תסרוקת (למשל הדוגמה שלנו למעלה). ברגע שזה נעשה, אתה יכול לרסס את השיער עם הצבע. אתה יכול להשתמש בחתיכת קרטון או עיתון כדי להגן על הפנים שלך.

כדי להוסיף את החרקים לשיער, אתה יכול לבחור בין שתי גרסאות: או שתדביק אותם על קליפסי שיער לפניך ותכניס אותם לשיער שלך. זה אפשרי אם שיער הבנים ארוך ועבה מספיק כדי להסתיר את המהדקים. אפשרות שנייה תהיה להשתמש בדבק ריסים מכיוון שהוא נעים לעור. דבק לריסים שימושי גם אם אתה רוצה להוסיף כמה מהחרקים ישירות לעור הפנים או המצח שלך. אתה יכול גם להפיץ קורי עכביש מלאכותיים על התסרוקת.

חרקים לילדות

תמנון ורשת מצחיקים עם עכבישים ולחמנייה לילדות

באותו אופן, כמובן, אתה יכול גם להשתמש בחרקים כדי להפיץ אותם בשיער הילדה ולקבל תסרוקות ליל כל הקדושים מעניינות לילדים. לאחר מכן תוכל לעצב כל תסרוקת ולאחר מכן לעבד את החרקים בשיערך או עם דבק ריסים או מודבק על סיכות בובי (דוגמה נחמדה היא ההנחיות להלן). זוהי אופציה מצוינת לכל מי שיש לה שתי ידיים שמאליות או שאין לו ניסיון עם תסרוקות מסובכות.

קורי עכביש עם עכבישים לילדות

תסרוקת ילדה פשוטה עשויה צמות ועם חרקים

 • קשרי שיער קטנים
 • עכבישים מפלסטיק
 • סיכות לשיער
 • קליפס לשיער
 • דבק חם
 • קלטת
 • חתיכת חוט קטנה
 • מספריים

ראשית, תכין את מהדקי העכביש בהם תשתמש עבור תסרוקות ליל כל הקדושים של הילדים. בדוגמה שימשו טבעות עכביש, שממנה נחתכו העכבישים ופשוט הודבקו על קליפסי השיער. יוצרים קשת מתוך הסרט, שאותו אתם מדביקים על אחד מהקליפים וגם מחברים עכביש. התסרוקת עצמה נראית מסובכת יותר מכפי שהיא באמת. הרטיבו את השיער באזור הפוני וקשרו ארבע צמות דקות ממש מעל המצח בערך באותו מרחק אחת מהשנייה.

מחלקים כל צמה לשני גדילים שווים וקושרים כל קווצה ימנית של צמה אחת כששמאלם של השנייה אחורה יותר ובאותו גובה. בצעו כ -4 שורות בדרך זו. לבסוף, כל הקצוות קשורים זה לזה בחלק האחורי של הראש בעזרת רצועת גומי, מעוטרים בחרטום וספוגי העכביש מפוזרים פה ושם בשיער.

תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים – הארלי קווין

הפוך את הארלי קווין לעצמך עם צמה אדומה וכחולה כתסרוקת ליל כל הקדושים פשוטה

 • צבע כחול ואדום לרסס עליו
 • קשרים בשיער
 • סיכות לשיער
 • ספריי שיער
 • מסרק ידית

קבל תסרוקת מהירה וקלה עם עיצוב שיער הארלי קווין. לשם כך, חלקו את השיער הרופף לשני חלקים (עם פרידה במרכז). לאחר מכן צובעים צד אחד באדום והשני בכחול וליתר דיוק כחצי מאורך השיער. לאחר מכן, קשרו את השיער לשני קוקו גבוהים בצד. אל תשכח להשאיר גדיל תלוי מכל צד. קח חוט דק מתחתית הקוקו ועטוף אותו סביב הגומי כדי להסתיר אותו. הצמד את הגדיל בעזרת סיכת בובי. חזור על הפעולה עם הצד השני. תנפח מעט את הקוקו, הקניט אותם קלות ותקן עם לכה לשיער. סוגים אלה של תסרוקות ליל כל הקדושים לילדים ניתנות לבחירה גם לבני נוער ומבוגרים.

צור קשתות וקטעים בעצמך לנערות והשתמש בהן לתסרוקות ליל כל הקדושים

קשרו לחמנייה לקראת ליל כל הקדושים והפכו אותה לעכביש חמוד

הפוך אביזר עכביש מצחיק מתוך לחמנייה עם חומרי ניקוי לצינורות

עכביש בישבן עשוי מבעבע ומרשת חומרי ניקוי צנרת עם זר

מקשטים את צמות פיפי לונג סטוק עם בלונים צבעוניים וקורי עכביש כקישוט שיער

צור תסרוקות מטורפות בצבעים עזים עם תרסיסי צבע