רעיונות לתסרוקת בריז'יט בארדו הקניטו רעמה

בריז’יט בארדו היא אייקון אמיתי שהעניק השראה לסגנון שלה במשך עשרות שנים. השחקנית, הזמרת והדוגמנית הצרפתית הייתה בשיא הקריירה שלה בשנות החמישים והשישים. זה היה לפני קצת יותר מ -60 שנה, אך המראה המיוחד שלו עדיין אינו מוטל בספק כיום. הדבר הבולט ביותר בהופעתה של בריז’יט בארדו היה חיוכה הקסום עם פער בין השיניים, הרעמה הבלונדינית הארוכה ועיניה הגדולות שהודגשו בקוהל. התספורת שלה עם פוני הפכה כמעט לאייקונית ועושה קאמבק גדול בשנים האחרונות. בזמן האחרון, רבות מהגברות מפורסמות מופיעות בטייק מודרני של תסרוקת בריז’יט בארדו. אנו מראים מה אופייני לתספורת וכיצד ניתן לעצב את המראה הבלתי נשכח שלך.

הפוני המודרני א לה בריז’יט בארדו

תסרוקת בריז'יט בארדו דופקת את בלה ת'ורן

טרנדים באים והולכים, אבל הפוני של בריז’יט בארדו נשאר נצחי וכרגע מאוד פופולרי. התספורת מתאפיינת במראה קז’ואלי ללא מאמץ. הפוני נפרדים באמצע בחזית וחותכים באלכסון כלפי מטה לצדדים. הפרידה האמצעית אינה מוגדרת בצורה ברורה במיוחד ונראית מזדמנת. השלבים באורכים מתחילים בגובה הסנטר.

הדבר הטוב ביותר בתסרוקת בריז’יט בארדו הוא שבדרך כלל היא מתאימה לכל אישה. גזרת שלב לשיער ארוך תמיד נראית נהדר וטרנדי, כי זה נותן לשיער יותר דינמיות. הפוני, שנופל באופן רופף וכלאחר יד על המצח, מבטיח נפח מלא.

פוני וריאנט של תסריט בריז'יט בארדו קלואי מורץ

פוני מודרני א לה בריז’יט בארדו נהדר לנשים בעלות פנים בצורת לב. הפוני שנפרד באמצע מסתיר עצמות לחיים רחבות וגורם לפנים להיראות ארוכות יותר. השחקנית קלואי מורץ יודעת בדיוק איך הלוק המוצלח עובד.

תסרוקת בריז'יט בארדו חבטות גוש מודרניות של אלכסה

אם יש לך פנים מוארכות וזוויתיות עם עצמות לחיים גבוהות, הפוני המזדמן כמו בריז’יט בארדו הוא בשבילך מכיוון שהם יכולים להעניק לפנים מראה רך ונשי. במיוחד כאשר כמה גדילים ארוכים מתרוצצים בצד הפנים. הנערה אלכסה צ’ונג מראה כיצד ניתן לעקוף את המראה הזה במיומנות ולעצב את התסרוקת המושלמת. במקרה של פנים מוארכות, החלקים הצדדיים של הפוני יכולים להיות ארוכים עוד יותר על מנת להרחיב את הפנים באופן ויזואלי..

התסרוקת של בריז'יט בארדו מפרשת רעיונות בצורה מודרנית

אחד מחובשי הפוני המפורסמים בכל הזמנים, זואי דשאנל, מוכיח כי הפוני בסגנון שנות ה -60 משתלב בצורה מושלמת עם צורת הפנים הסגלגלה. בדרך כלל השחקנית לובשת פוני עבה וישר. אבל היא אוהבת להתנסות עם גרסאות סטיילינג שונות.

אפילו ידוענים עם פנים מרובעים, כמו ג’ורג’יה ג’אגר, נראים מקסימים עם תספורת בריז’יט בארדו. בתם לשני אייקונים, מיק ג’אגר וג’רי הול, זוכה לעתים קרובות למחמאות על הדמיון שלה לשחקנית. השלבים מביאים רכות ומעט מלאות לעצמות הלחיים וגורמים לקווי הפנים להיראות עגולים יותר.

הכיני את תסרוקת בריז’יט בארדו בעצמך

תסרוקת בריז'יט בארדו טרנד מודרני הקניט

מתחשק לך תספורת חדשה? השתמשו בתמונות של בריג’יט בארדו כהשראה לביקורכם הבא במספרה. המאפיינים החשובים ביותר: העצות אף יותר מאורך הכתפיים, השוליים המתחדדים ברכות מסתיימים מתחת לגבות ונפרדים באמצע. גולת הכותרת של התסרוקת של בריז’יט בארדו הן החלק העליון של הקעקוע והגלים הארוכים.

תסרוקת בריז'יט בארדו הקפצה פתוחה למחצה

כדי לעצב את התסרוקת של BB, אתה צריך להתחיל בפרידה מרכזית. כדי שהפוני יראה טבעי, תן ​​להם להתייבש באוויר מבלי להשתמש במייבש ומברשת. ואז נפח מעלה את החלק העליון של הראש בעזרת ספריי שיער ומסרק. לשם כך, הקניט בעדינות את השיער ורסס את ספריי השיער מעל. ואז להחליק את החלק העליון בזהירות. במקום לעטות את השיער, אתה יכול פשוט למשוך אותו לאחור באופן רופף ולהצמיד אותו בחלק האחורי של הראש.

רעיונות וגרסאות עיצוב של תסרוקת בריז’יט בארדו

רעיונות לתסרוקת בריז'יט בארדו משנות ה -60

רגוע ונינוח, אך בו זמנית רומנטי ונשי: סגנונה של בריז’יט בארדו הועתק פעמים רבות וניתן גם לפרש אותו בצורה מודרנית. הלחמנייה ה XXL שלה או התסרוקת הפתוחה למחצה שלה עדיין מרתקת אותנו היום. להלן כמה מהתסרוקות שהפכו לסימן המסחר של השחקנית.

הסרט השחור כאביזר אופנתי

תסרוקת בריז'יט בארדו שכבות שיער ארוכות פתוחות למחצה

אין כמעט פרט נחמד יותר לשדרג במהירות תסרוקות פשוטות מסרט צבעוני. אביזר השיער החמוד מילדות חגג את תחייתו הגדולה בתערוכות המסלול לאביב / קיץ 2017. הקשתות לא נקשרו במדויק, אלא ברשלנות. בריז’יט בארדו גם קושרת קשת יפה בשיערה ומשמשת כסיום לתסרוקת האיקונית שלה חצי ביחד-חצי פתוחה.

סרט קטיפה פוני פתוח למחצה של בריז'יט בארדו

תסרוקת בריז’יט בארדו עם סרט ראש

תסרוקת בריז'יט בארדו עם סרט רטרו משנות ה -60

עוד אביזר שיער יפה, האופייני לתסרוקות שנות ה -60, הוא סרט הראש. זה נותן לתסרוקת מראה מותאם אישית ושומר על השיער מחוץ לפנים. רצועת השיער הקלאסית עוברת על החלק העליון של הראש ולוחצת מאחורי האוזניים. כדי למנוע החלקה, הוא קבוע גם בעזרת סיכות בובי.

לחמניה ענפה עם תלתלים – תסרוקת הצ’וקרוט

תסרוקת לחמניה נפלאה של בריז'יט בארדו

BB עוררה תחושה עם תסרוקת Choucroute המפורסמת, שאיתה נראתה הרעמת הבלונדינית שלה כמו גביע כרוב כבוש. השיער מסורק וקשור בסגנון לא מסודר. כדי לשחזר את המראה בעצמך, אתה יכול להשתמש בכרית לחמנייה. לאחר מכן ניתן לחבר את קווצות השיער לכרית הלחמנייה בעזרת מחטי U. המראה רומנטי במיוחד אם תשלפו כמה גדילים בצדדים ותסובבו אותם מעט בעזרת האצבעות.

פורמט לחמניה פוני XXL של תסריט בריז'יט בארדו

קוקו נמוך

תסרוקת הקוקו של בריז'יט בארדו הקניטה פוני

הקוקו האלגנטי והמגורה בהשראת סמל הסגנון בריז’יט בארדו. כיום המראה מתאים גם לחיי היום יום כשהוא קצת יותר רגוע ומעוצב באופן רופף.

צייר חלק אמצעי. חלקו קווצת שיער צרה מימין ומשמאל. כדי להפוך את השיער לאחיז יותר, אבק אותו באבקת נפח או תרסס אותו עם שמפו יבש. הרים חלק רחב של שיער מהחלק העליון של הראש שלך והציק אותו בכבדות לשורשים. לאחר מכן, החלק את החלק העליון. קשרו את השיער בחלק האחורי של הראש בקוקו. משוך חוט דק מהצמה, עטף אותו סביב גומי השיער והדק אותו בעזרת סיכות.

מראה ילדותי

תסרוקת בריז'יט בארדו שני קוקו עם פוני ארוך

מבט ילדותי לחופשה שלך שלא נראית יותר מידי למעלה. הגלים הקלים בשיערה של בריג’יט הועלו ככל הנראה בצמה. זה הביא יותר תנופה ותנועה לתוך השיער. הקשתות המתואמות בצבע על החולצה האדומה מעגלות את הלוק הקז’ואל בצורה מושלמת.

צמה בצד עם אביזר שיער פרחוני

צד התסרוקת של בריג'יט בארדו מציצה פוני ארוך

לקבלת השלמות המוחלטת של מראה בארדו שלך, אייליינר המושלם של בארדו ושפתון עירום חסרים!