למקרה שלא ידעת: שיער אפור הוא כל הזעם כרגע. בעבר, גילוי השיער האפור הראשון גרם לכך שתצטרך לתכנן ביקור במספרה באופן מיידי כדי לצבוע את שיערך. אבל בימים אלה זה נהיה יותר ויותר נפוץ עבור אלה שלמעשה הופכים לאפורים (ולא צבעו בכוונה את שיערם) להסתיר את שיערם האפור עם הדגשים. הדגשים כהים ובלונדיניים מביאים ניגודים יפים לכל תסרוקת ואינם מורגשים כמו צביעה מלאה. עבור נשים רבות, שיער שיער אפור הפך לשם נרדף לגלות את עוצמת היופי הטבעי שלהן. זה נשמע מעניין? המשך לקרוא כדי לגלות כל מה שאתה צריך לדעת על שיער אפור והדגשים, ואיך להשיג את המראה בעצמך.

מתבל שיער אפור עם הדגשות ושפל

לכסות שיער אפור עם הדגשות בהירות וכהות

הבהרה ושפל מכניסים תנועה לשיער ועוזרים ליצור תסרוקת רב ממדית באמצעות תערובת של גוונים במראה טבעי. טכניקה מודרנית זו מאפשרת לך להשוויץ בשיערך האפור בצורה מסוגננת! שיער אפור עם גוונים כהים ובהירים נראה רענן וגם גורם לך להיות צעיר יותר!

להסתיר שיער אפור עם הדגשות

מכיוון שהדגשה והבהרה נמוכה דורשות מידה מסוימת של מיומנות, עדיף להשאיר משימה זו לצבע מקצועי. דבר אחד שכדאי לזכור לפני שתבקש מהספר שלך לקבל נקודות עיקריות הוא שעליהן קודם כל להלבין את שיערך ולאחר מכן לצבוע אותו מחדש. כמו כן, כמו רוב טכניקות ההדגשה וההארה, שקול את צבע השיער הטבעי שלך כשאתה מחליט איזה צבע הדגשים ייראה הכי טוב. לא בטוח מאיפה להתחיל? להלן אנו מציגים בפניכם את הרעיונות הטובים ביותר לכל צבע שיער טבעי.

שיער אפור מדגיש בלונדיני אפר

אם אתה בלונדינית טבעית אתה יכול לתבל את הרעמת הבלונדינית המאפירה שלך בתערובת של גוונים שונים – מפנינה ועד בלונדינית דבש. גווני האפר המגניבים האלה למראה טבעי, מתיישבים להפליא עם אפורים מגניבים וכסופים.

קו שיער מסתיר נקודות השיער האפור בברונטיות

אם אתה מטבעך שְׁחַרחוֹרֶת ורוצים לתבל שיער אפור עם הדגשות, כדאי לשחק עם לייטלייט כהה. אספרסו וחום קרמל, למשל, מעניקים לשיער עומק מרגש. וכאשר תוסיף לשיער החום שלך הבהרה בלונדינית מבהירה, תוציא את גווני האפור שכבר יש לך.

תסרוקות קצרות מתבלות שיער אפור עם הדגשות

אם אתה אחד אמיתי ג’ִינג’ִי רצוי להשתמש במגוון לייטלייט והדגשות עם הדגשות בלונדיניות חומות ושוקולד. עדיין לא מוכן להיפרד מרעמתך הלוהטת? אם יש לך רק כמה שערות אפורות, תוכל לטפל בהן בשיטת זיגוג השיער כך שלא יבלטו כל כך מצבע השיער הטבעי שלך..

שיער מלח ופלפל: כך נראה שיער אפור מסוגנן במראה מלח ופלפל!

10 רעיונות להדגשות אפורות יפות, balayage ושות ‘.

אין יותר צביעת שיער! להלן התסרוקות היפות ביותר לשיער אפור

3 טכניקות כיצד לצבוע הדגשים בשיער אפור

שיער חום צובע קווצות בלונדיניות

נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון בבחירת ההבהרות לשיער שלך היא סוג טכניקת ההדגשה שתעניק לך את המראה הרצוי. להלן תלמד על שלוש טכניקות הדגשה שונות לשיער אפור שתוכל ללמוד עליהן מהצבע שלך.

1. Balayage וצביעת שיער

קו השיער מסתיר את השיער של שיער אפור

הן ב balayage והן בצביעת שיער, הדגשות מוחלות ביד חופשית על השיער בעזרת מברשת ליצירת מראה במראה טבעי. טכניקת צביעת אומבר אינה מתאימה במקרה זה, שכן הדגשים המתחילים באמצע הראש לא יועילו הרבה לשורשי השיער האפור. לעומת זאת, בעזרת טכניקת balayage תוכלו להתאים אישית את המיקום של הדגשים ואף לקרב אותם לקו השיער..

2. Foilyage

טכניקת גדיל נייר לסכל

Foilyage הוא שילוב של balayage וטכניקת גדיל נייר הכסף. קצות השיער צבועים גם הם בהירים יותר. ההבדל היחיד הוא שמשתמשים בנייר כסף. הדגשים ממוקמים במיקום הרצוי ולאחר מכן עטופים בנייר כסף כדי לשפר את האפקט. הסכלים אטמים את החום והופכים את קווצותיך לבהירות וזוהרות יותר למראה דרמטי ומושך את העין.

3. תינוקות

להסתיר שיער אפור עם הדגשות בלונדיניות ותאורות תינוקות

טכניקת הגדילה הזו מושלמת לאנשים עם שיער דק או למי שרוצה להסתיר שערות אפורות בודדות. Babylights מורחים קווצות בלונדיניות דקיקות על כל שיערך למראה מנשק. הדגשים הבלונדיניים האלה יבהירו את הרעמה שלך ויעניקו לך מראה צעיר יותר.

איך לטפל בשיער אפור עם הדגשות?

לתבל שיער אפור עם הדגשים כהים

לא משנה באיזה צבע שיער התחלת, ובין אם בחרת בהדגשות כהות או בהירות, טיפי הטיפוח לשיער אפור נשארים זהים. כדי להבטיח ששיערך הטרי תמיד נראה ומרגיש טוב, עליך לפעול לפי ארבעת הכללים הבאים:

1. הוציאו את כל מוצרי טיפוח השיער הקונבנציונאליים מהמקלחת והפנו מקום לשמפו ומרכך המטפלים בשיער צבעוני בעדינות ובטווח הארוך במיוחד..

שיער אפור עם הדגשות בלונדיניות מסתיר תסרוקת בוב

2. השתמש במים קרירים ולא חמים בעת המקלחת. זה ימנע התייבשות נוספת בגלל טמפרטורות גבוהות והרעמה שלך תשמור על הלחות שהיא זקוקה לה כל כך.

3. שפר את רמות הלחות של השיער שלך על ידי הוספת מסכת שיער לשגרת היופי השבועית שלך. למרוח מרכך עם מסכת לחות לשיער פעם או פעמיים בשבוע.

לכסות שיער אפור עם הדגשות

4. שמור על עיצוב חום למינימום כך שהוא לא יפגע בשיערך שלא לצורך. לדוגמה, לאחר המקלחת אתה יכול לייבש את שיערך באוויר. כדי להעניק לתלתלים המיובשים שלך מבנה יותר ומראה מבולגן, השתמש במוצרי עיצוב שיער מרקמים כגון תרסיסי מלח ים, פומדות לשיער או משחות. לקבלת נפח גדול יותר, רסס קצת תרסיס למרקם על השורשים וקניט אותו במסרק. זה יוצר יותר מלאות ומראה מפוצץ.

גלוש בגלריית התמונות שלנו ומצא את המראה המושלם עבורך!

להסתיר שיער אפור עם נקודות חום ובלונדיניות

משחק הדגשים הכהים והבהירים יוצר מראה טבעי

להסתיר שיער אפור עם הדגשות

תנו לשיער האפור פיצה חדשה עם גוון ורוד

שיער אפור עם קווצות ססגוניות מסתיר ברק ורוד ואצילי

רעיון להבהרות בשיער חום באופן טבעי

תסרוקות מסתירות שיער אפור עם הדגשות

שיער חום מוקה עם הדגשות

להסתיר שיער אפור עם קווצות

צבע שיער בלונדיני עם ברק כסוף

שיער אפור קצר עם הדגשות

דוגמא לתסרוקת קצרה ויפה לשיער אפור

תסרוקת קצרה לשיער אפור

תינוקות בשיער חום כהה

להסתיר שיער אפור על ברונטיות עם תינוקות

הסתר את השורשים האפורים עם הדגשים בלונדיני אפר

שיער שיער אפור מסתיר נקודות עיקריות בלונדיניות קטנות

בלונד כסוף ובלט חום מכסים שיער אפור

שיער אפור קצר עם הדגשות

בלונדינית אפר ובלונדינית אגוזי לוז בתסרוקת בוב אלגנטית

תסרוקת בוב עם הדגשות בלונדיניות וחומות להסתרת שיער אפור

ספק הדגשות בשלושה גוונים שונים אופטית לשפע רב יותר

לתבל שיער אפור עם הדגשות חומות