להבהיר שיער באופן טבעי מוצרים טבעיים עשה זאת בעצמך

נשים רבות (וגברים) חולמות על רעמה בלונדינית יפה – אך רק כמה בני מזל יכולים לצפות לבלונדינית טבעית. ואז רק דבר אחד עוזר – הלבנה. אך צבעים כימיים עלולים לפגוע בשיער, והתוצאה הסופית לא תמיד משכנעת. למרבה המזל, עם מעט סבלנות ומוצרים טבעיים נכונים, ניתן להבהיר את השיער באופן טבעי – שיטה זו אינה רק עדינה, אלא מתאימה גם לשיער יבש, כהה או מסודר. אנו נותנים לך סקירה כללית של הטכניקות השונות להבהרה ומסבירות מה אתה יכול להשיג באמצעותן באופן ריאלי.

להבהיר את השיער באופן טבעי – במה צבע השיער תלוי?

להבהיר את השיער באופן טבעי, להלבין אותו נראה טבעי

כדי שתוכל לצפות לתוצאות הטובות ביותר האפשריות, עליך להיות בעל ידע מוקדם מסוים. צבע השיער שלנו נקבע על ידי כמה פיגמנטים – eumelanin הוא פיגמנט שחום -שחום הנמצא חזק בשיער כהה. לעומת זאת, לפאומלנין יש צבע זהוב-אדום, הדומיננטי אצל אנשים עם שיער בהיר. אם אתה משנה את צבע השיער בעזרת חומרים כימיים, הפיגמנטים בשיער מתפרקים. זה קורה מהר יותר עם שיער כהה (חום או שחור) מאשר עם אדום. התהליך גורם ללחץ רב על השיער, ולעתים קרובות נוצרות קווצות חסרות חיים ומשעממות.

שיער מבהיר באופן טבעי מסכת שיער עשה זאת בעצמך מולבן

או שיכול להיות שיש שינוי צבע – גוון צהבהב או אפילו ירוק. ואז רק דבר אחד יעזור – צביעה מחדש. בלונדיניות במיוחד צריכות לבקר במספרה מדי חודש – כך שלא רק העלויות של צבע השיער החדש עולות, אך התוצאות הסופיות לא תמיד משכנעות בטווח הארוך. מה שנקרא שלב מעבר – השורשים חייבים להיות צבעוניים, אבל השיער מותש מדי – בדרך כלל רק מביא צרות. בנוסף, רוב חומרי ההלבנה עלולים לגרום לתגובות אלרגיות.

שיער מבהיר באופן טבעי תסרוקת פוני אישה

אם אתה רוצה להבהיר את השיער שלך באופן טבעי, עליך להיות מודע כבר מההתחלה כי התהליך יימשך זמן רב. מעל הכל, כאן נדרשת סבלנות – התוצאות נראות לעין לאחר שבועיים. עד שני גוונים בהירים יותר בארבעה שבועות היא תוצאה סופית ריאלית לרוב המוצרים הטבעיים. זה קשור מאוד לצבע השיער הטבעי שלהם – שיער שחור ניתן לצבוע באופן טבעי רק בקושי רב. עדיף שיער חום עם גוון בהיר. או שיער אדום בהיר שניתן להלבין בהדרגה.

להבהיר את השיער באופן טבעי – תה קמומיל לצבע שיער חום וחום בהיר

להבהיר שיער באופן טבעי תה קמיל להכין מסכת טיפול משלך

תה קמומיל לא יכול לטפל רק בשיער, אלא גם להבהיר אותו באופן טבעי. התהליך הנכון הוא קריטי לתוצאה הסופית. הטיפול מיושם על שיער יבש ונקי. עדיף לא למרוח מסכות טיפול או מרכך מראש. הכינו תה קמומיל-לשיער קצר (למשל תסרוקות בוב) צריך שלוש שקיות תה, לשיער באורך בינוני (תסרוקות באורך כתף) מספיקות עד 5 שקיות תה, לשיער ארוך מבשלים 7 שקיות תה. לאחר מכן השאירו את שקיות התה במים הרותחים למשך 20 דקות. מסירים את שקיות התה ונותנים לתה להתקרר בצד. לאחר מכן שופכים אותו לכלי גדול או שוטפים בעזרתו את השיער, או אפילו טוב יותר – טובלים אותו למשך 10 דקות. ואז שב בחוץ בשמש ותן לשיער שלך להתייבש.

שיער מבהיר באופן טבעי תה קמומיל

לשמש תפקיד מכריע בהבהרה – היא מגיבה עם התה. שבו בשמש לפחות שעה, כמה שיותר זמן טוב יותר. לאחר מכן שטפו ושטפו את שיערכם. לאחר מכן עליך לחזור על שיטה זו 4 פעמים בשבוע. בינתיים אתה יכול לטפל בשיער שלך עם מסכה. מבשלים תה קמומיל למשך 20 דקות, ואז נותנים לו להתקרר. הוסיפו לזה יוגורט, מרחו את המסכה על השיער והשאירו אותה למשך שעה. לאחר מכן שטפו את שיערכם. את התוצאות הראשונות ניתן לראות לאחר שבועיים. אתה כבר יכול לראות לאחר שבוע שחוטים בודדים הפכו לקלים יותר. כאשר השיער הופך בהיר ל -2 גוונים, האופטימום כבר הושג. אז אתה יכול פשוט לערבב כפית שמן קוקוס עם מיץ של שני לימונים סחוטים בבקבוק ספריי – זה יטפל בשיערך, ייתן לו ברק והצבע הבלונדיני יבטיח יותר זמן.

להבהיר שיער תלתלים מלבינים באופן טבעי

למי מתאימה השיטה הזו: נשים עם שיער בלונדיני כהה, חום בהיר, חום או אדום.

מתי הזמן הנכון: בתחילת הקיץ. אז תוכל לצפות לשיער הבלונדיני שלך כבר ביוני וכל מה שאתה צריך לעשות הוא לדאוג לזה.

פרטים: עליך לשבת בשמש עם השיער השטוף שלך לפחות שעה אחת ביום.

יתרונות: מגן על השיער ודואג לו, השיער נשאר בהיר לאורך זמן, קל לטיפול.

להבהיר את השיער באופן טבעי – חינה לצבע שיער שחור

להבהיר שיער לשנות באופן טבעי את צבע שיער החינה

חינה היא אלטרנטיבה עדינה לנשים וגברים עם שיער כהה מאוד. התוצאה הסופית היא בעיקר שיער חום בהיר עד חום זהוב עם גוון אדום. נשים עם שיער חום בהיר או בלונדיני כהה לא צריכות להשתמש בשיטה – עם גוונים בהירים קיים סיכון שצבע השיער יהפוך כהה יותר לאחר טיפול בחינה. אחרת, ההליך פשוט מאוד – עליך להתייעץ בהרחבה בעת רכישת חינה, כך שנבחר הגרסה הנכונה. נשים עם שיער קצר צריכות להוסיף כף אחת של חינה, נשים עם תסרוקות באורך בינוני – 2 כפות חינה ונשים עם שיער ארוך – 3 כפות חינה ב -1/2 כוס מים רותחים, מערבבים היטב ונותנים לפסטה לנוח למשך 12 שעות. לאחר מכן למרוח על שיער יבש. היזהר מכיוון שחינה בדרך כלל יכולה להכתים בגדים, עור ורצפה. עדיף לשים כובע שיער חד פעמי. המתן 2-3 שעות, ולאחר מכן שטוף תחילה את שיערך ולאחר מכן שטוף אותו. אתה יכול גם לשטוף ולדאוג לשיערך כרגיל. רק במקרים נדירים יש צורך להחיל מחדש את החינה על השיער.

שיער מבהיר באופן טבעי מסכת חינה עשה את עצמך

למי מתאימה השיטה הזו: נשים עם שיער כהה מאוד

מתי הזמן הנכון: שיטה זו אינה תלויה בתנאי מזג האוויר.

מאפיינים מיוחדים: חינה אינה מתאימה לשיער בלונדיני או חום בהיר.

יתרונות: תוצאות מהירות. אם תרצה, תוכל למרוח את החינה לא על כל השיער שלך, אלא על קווצות בודדות.

להבהיר את השיער באופן טבעי – לימונים באופן טבעי אקונומיקה

הבהרת שיער באופן טבעי, יתרונות, טיפים לטיפול

הלימונים מכילים חומצת לימון, שיכולה להלבין שיער באופן טבעי. בדומה לתה קמומיל, שיטה זו פועלת רק אם אתה יושב בשמש לאחר מכן. אתה צריך לצפות שהיא תיקח יותר זמן – אתה יכול, למשל, להלבין את השיער שלך בסוף שבוע. לשם כך, אתה צריך לימונים טריים (לא מיץ לימון) או שמן לימון. בהתאם לרצונך האישי, ישנן מספר אפשרויות – אתה יכול להלבין קווצות בודדות, את כל השיער או רק את השורשים. כמה מיץ לימון אתה צריך תלוי מצד אחד בתוצאות הצפויות ומצד שני בצבע השיער הטבעי שלך. לשם כך מערבבים את מיץ הלימון במים:

הבהירו את השיער באופן טבעי. פתרון עיתונות לימון

  • אם יש לך שיער בהיר באורך קצר עד בינוני, אתה יכול לסחוט ארבעה לימונים ולערבב 1: 1 או 2: 1 עם מים. ככל שפחות מים כך ההשפעה חזקה יותר והשיער בלונדיני יותר.
  • אם יש לך שיער ארוך בהיר, אתה יכול לסחוט שישה לימונים ולערבב 1: 1 או 2: 1 עם מים. גם כאן חל כלל האצבע – ככל שפחות מים כך ההשפעה חזקה יותר.
  • אם יש לך שיער כהה באורך קצר עד בינוני, אתה יכול לסחוט שישה לימונים ולערבב אותם עם מים 2: 1. במקרה זה, אתה יכול להשתמש בשמן לימון להשפעה אופטימלית – הוסף 10 טיפות למים.
  • אם יש לך שיער כהה ארוך, סחט שמונה לימונים ומערבב 2: 1 עם מים, או הוסף 12-20 טיפות למים.

יוצקים את התמיסה לבקבוק ריסוס נקי, מנערים נמרצות ומרססים בעזרתו את השיער. או, אם אתה רוצה להבהיר קווצות שיער בודדות, פשוט למרוח את מיץ הלימון במים בעזרת כריות להסרת איפור..

להבהיר את השיער באופן טבעי, להלבין מיץ לימון

וודא שהקערה, בקבוק הריסוס וכו ‘נקיים לחלוטין. לאחר מכן ישב במשך שעה בשמש, קח הפסקה לאחר מקסימום של 1.5 שעות ולאחר מכן שב במשך שעה אחת בשמש. חזור על 3-4-5 פעמים ביום-כמה שיותר יותר טוב. לאחר מכן שטפי את שיערך ביסודיות. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, ניתן להוסיף 20 טיפות שמן לימון לשמפו, לנער במרץ, למרוח על השיער ולהמתין מספר דקות. לאחר מכן שטפו את השיער היטב והשתמשו במוצרי טיפוח אחרים כרצונכם. התוצאות הראשונות צריכות להיות גלויות לאחר סוף השבוע.

כטיפול הבהרה נוסף, אתה יכול לשים 1 כף חומץ תפוחים עם 2 טיפות שמן לימון ו -1 ליטר מים בבקבוק, לרסס את השיער ולא לשטוף אותו עוד..

למי השיטה הזו מתאימה: נשים עם שיער בהיר.

מתי הזמן הנכון: בסוף שבוע חמים ושטוף שמש

תכונות מיוחדות: אתה צריך לשכב זמן רב בשמש.

יתרונות: פשוט מאוד, לא יקר, לא רק מטפל בשיער, אלא גם בקרקפת – לימונים יעילים נגד קשקשים, בין היתר.

התקן בעדינות והלבין את שיערך בחומץ תפוחים

הפוך את השיער להבהיר באופן טבעי מסכת חומץ תפוחים בעצמך

חומץ תפוחים יכול להלבין את שיערך בקלות רבה, אך יש לו יתרון מכריע – יש לו ערך pH זהה לשיער עצמו. לכן הוא טוב במיוחד כתכשיר טיפוח לשיער שכבר צבוע או לשיער שהוחלק. יום יומי. חומץ תפוחים אידיאלי גם כתכשיר טיפוח נוסף לשיער שכבר הובהר. פשוט הוסיפו 1/2 כוס חומץ תפוחים לליטר מים מזוקקים, נערו היטב ושפכו לבקבוק ריסוס נקי. מרססים בעזרתו את השיער היטב, משאירים אותו למשך חצי שעה ואז שוטפים.

למי השיטה הזו מתאימה: לכל מי שיש לו שיער חסר חיים, יבש וצבעוני.

מתי הזמן הנכון: ראשית הבהירו את השיער באופן טבעי, ולאחר מכן החלו את תמיסת חומץ התפוחים כטיפול טיפולי.

מאפיינים מיוחדים: בלונדיני, ההבדלים כמעט ולא ניכרים אפילו אצל נשים בלונדיניות. בעל השפעה מזינה יותר.

יתרונות: לוקח מעט זמן, אתה לא צריך לשכב בשמש (כך שאתה לא תלוי במזג האוויר).

להבהיר את השיער באופן טבעי – עם תמיסת מלח ים

שיער מבהיר באופן טבעי מלח ים פתרון מים חמימים

אם אי פעם יצאת לחופשת חוף לפחות שבוע אז אתה יודע את התוצאה – שיער רך ובהיר יותר. הסיבה לכך היא שכאשר אתה שוחה בים, מלח נשאר על השיער שלך ומלבין בעדינות את שיערך מתחת לקרני השמש החזקות. אתה יכול גם להשיג אפקט דומה בבית – פשוט להמיס מלח ים במים חמימים.

  • אם יש לך שיער בהיר, הוסף 1 כף מלח ים ל -1/2 כוס מים חמימים.
  • אם יש לך שיער כהה, הוסף 2 כפות מלח ים ל- 1/2 כוס מים חמימים.

להבהיר את השיער באופן טבעי מסכת סודה לשתייה עשה זאת בעצמך

שטפו את השיער עם שמפו ושטפו היטב.

למי מיועדת השיטה הזו: כל צבעי השיער וסוגי השיער.

מתי הזמן הנכון: בחופשה או ממש לפני החופשה שלכם על החוף.

תכונות מיוחדות: מבהיר את השיער, כך שחום הופך לחום בהיר ולא לבלונדיני.

יתרונות: זול, קל ליישום.

להבהיר את השיער באופן טבעי – מתכון למסכות שיער

הפוך את השיער להאיר באופן טבעי מסכת מלח ים בעצמך

אם אתה רוצה להבהיר את השיער באופן טבעי, תוכל לשלב מספר שיטות. אנו מציעים לך מתכון למסכות הלבנת שיער. אתה צריך את המרכיבים הבאים: 1/3 כוס סודה לשתיה, 1 כפית מלח ים, 5 טיפות שמן קמומיל, מים חמימים (מספיקים למרקם דמוי משחת שיניים). כל שעליך לעשות הוא לערבב היטב את כל המרכיבים, ואז למרוח על השיער ולעסות בעדינות בשורשי השיער. השאירו למשך חצי שעה, ולאחר מכן שטפו את שיערכם היטב עם שמפו. בהתאם לסוג השיער יש למרוח את המסכה מספר פעמים בשבוע:

  • לשיער שמן 3-4 פעמים בשבוע.
  • לשיער רגיל 2-3 פעמים בשבוע.
  • לשיער יבש או צבעוני: פעם בשבוע.

לאחר שהלבנת את שיערך בעבר, תוכל לעצב אותו בהתאם להעדפותיך שלך – למרוח מרכך, להחליק אותו או לעשות תלתלים בעצמך. אל תשכח שכל מסכה / חומר הלבנה טבעי יכול לגרום לתגובות אלרגיות. לכן תמיד בדוק את החומר למשך 15 דקות על שטח מוגבל בלבד של העור ורק אז התחל להלבין. במקרה של שיער צבעוני, כדאי תמיד לבדוק קודם כל את ההשפעה על קווצות בודדות.

שיער טבעי מבהיר סוודר הלבנה אישה טיפוח שיער טבעי