תסרוקות לפנים עגולות-צורות פנים-עצות-רעיונות

כשהגיע הזמן לתספורת חדשה, תחשוב אם אתה באמת צריך לשנות משהו ולפנק את עצמך במראה חדש לשם שינוי. בדומה לאיפור, גם צורת הפנים משחקת תפקיד חשוב בעיצוב השיער. טריקים קטנים עוזרים להסתיר את החסרונות ולהציג את הדברים הטובים בצורה הטובה ביותר. כוכבים מציגים את שלהם תסרוקות לפנים עגולות ונשתף אתכם בטיפים של הסטייליסטים.

תסרוקות לפנים עגולות – בחרו עיצוב שיער בהתאם לסוג הפנים ולצורה

תסרוקות-עגולות-פנים-צורות-צורות-טיפוסים-תסרוקות-טיפים.jpg

ראשית, יש לקבוע את צורת הפנים. זה לא עולה בדעתך בקלות, שכן יש לקחת בחשבון תכונות שונות מלבד קווי המתאר של הפנים. צורת קו השיער, הסנטר, המרחק בין העיניים והאם עצמות הכרכרה נראות בקלות או לא, יש קשר לקביעת צורת הפנים. בעצם, פנים עגולות הן באותו הרוחב והאורך של המעגל עצמו.

תסרוקות לפנים עגולות – תספורת קצרה כמו של ג’יניפר גודווין

תסרוקות לפנים עגולות -כוכבות-משקפי שמש-גיניפר-גודווין

לפנים העגולות שיער ארוך או קצר היוצר תנועה על הראש ומקיף את הפנים. ג’יניפר גודווין ידועה בתספורת הקצרה שלה, שהיא מעצבת היטב ומגוון מאוד. היא מקפידה על עצת הסטייליסטים – מעט נפח בצדדים ומעבר חלק באורכי השיער.

תסרוקות לפנים עגולות – סגנונות שונים אפשריים גם עם שיער קצר

תסרוקות-עגולות-פנים-כוכבות-תסרוקות-קצרות-גיניפר

כאן אנו מציגים שלוש דוגמאות מצוינות לעיצוב מוצלח ופשוט לשיער קצר. חשוב מאוד לשיער קצר שהם יראו מטופחים ואווריריים. אנו מייעצים לתסרוקות קפדניות המעוצבות בזווית.

תסרוקות לפנים עגולות – ג’ניפר לורנס מטמורפוזה 

תסרוקות-סלב-פנים-מפורסמות-ג'ניפר-לורנס-שיער קצר

לשחקנית הטופ ההוליוודית ג’ניפר לורנס יש פנים עגולות טיפוסיות והסטיילינג שלה יכול לשמש דוגמה. היא קיצרה את שערה באופן משמעותי בשנת 2014 (בתמונה הראשונה) והופיעה עם חתך פיקסי עם פוני צד ארוכים. קווצות ארוכות ובלונדיניות בחזית וצבע חום בהיר השולט בבסיס, מה שיוצר נפח ותנועה אופטית במבנה השיער..

תסרוקות לפנים עגולות – שיער באורך בינוני

תסרוקות-עגולות-פנים-כוכבות-ג'ניפר-לורנס-אוסקר

באוסקר 2016 הופיעה השחקנית עם רעמה מעט בוגרת שהגיעה לכתף. בוב ארוך באורך הכתפיים הוא אולי הבחירה הטובה ביותר לנשים עם פנים עגולות, מכיוון שתסרוקת זו מותחת את קווי המתאר שלה, הפרידה האמצעית מאזנת את הרוחב.

תסרוקות לפנים עגולות – Pixie Cut 

תסרוקות-עגולות-פנים-סלבריטאים-קלי-קוקו-שיער קצר

השחקנית קיילי קוקו התנסתה רבות בשיער בשנים האחרונות. אנחנו עדיין זוכרים את השינוי המדהים שלה ואת גזרת הפיקסיות בפרט. זה נראה לה ממש טוב והעניק לפניה העגולות מגע צעיר וצעיר.

תסרוקות לפנים עגולות – Kaley Cuoco

תסרוקות-עגולות-פנים-סלבריטאי-קלי-קוווקו-קז'ואל-פיקסי

היא נשארה נאמנה לצבע הבלונדיני, כאילו נשקה על ידי השמש, וגם לסגנון הקז’ואל והקז’ואל שלה. קווצות האור הנופלות סביב הפנים יוצרות תנועה ומושכות תשומת לב היכן שהן הקלות ביותר – סביב העיניים. צביעת השיער הכהה והשלבים הם טריק המשמש את המספרה כדי למשוך תשומת לב לנקודות אחרות ולא לקווי המתאר של הפנים.

תסרוקות לפנים עגולות – הדגשות בהירות ממסגרות את הפנים

תסרוקות-עגולות פנים-סלבריטאים-קלי-קוקו-שיער באורך בינוני

היום בחרה השחקנית הקומית הסימפתטית באורך השיער האופטימלי שיתאים לצורת פניה העגולות. ניתן לעצב את השיער באורך בינוני במגוון דרכים ויחד עם זאת אינו עתיר תחזוקה במיוחד. לפנים עגולות, סטייליסטים ממליצים ליצור יותר נפח בחלק העליון של הראש ולהימנע מהתספורות הגיאומטריות והישרות מאוד – לשים על מדרגות.

תסרוקות לפנים עגולות – מירנדה קר על השטיח האדום 2016

תסרוקות-עגולות-פנים-מפורסמות-דוגמנית-מירנדה-קר

אם יש להמליץ ​​על פרידה לפנים העגולות, זו תהיה האמצעית. בהתאם למראה ולפרופורציה של הפנים, עם זאת, אתה יכול להתנסות עם זה. תלתלים, גלים ושכבות משחררים את התספורת ויוצרים מראה חדש.

תסרוקות לפנים עגולות – קשרו את השיער

תסרוקות-עגולות-פנים-סלבריטאים-מירנדה-קשורות לשיער

מירנדה קר המקסימה קיצרה לאחרונה את שערה הארוך עד כתפיה ויצרה מראה קיצי, רענן וצעיר ממש. בתמונה השנייה היא עם שערה קשור בלחמנייה. תסרוקת פשוטה זו היא קלה יחסית להכין בעצמך, מושלמת למסיבה. לפרצופים עגולים רצוי לשים את השיער בחלק העליון של הראש גבוה ונפח, מה שמאריך את הפנים באופן ויזואלי..

תסרוקות לפנים עגולות – גלים נינוחים כמו של היידן פנטייר

תסרוקות-עגולות-פנים-כוכבות-אורך בינוני-שיער-בלונדיני-היידן-פנטייר

היידן פנטייר נראית ממש רעננה אחרי האימהות ועיצוב השיער החדש שלה בהחלט עוזר. הדגשים בגווני הבלונד יוצרים משחק אור אמיתי, בשילוב עם הגלים הטבעיים, תנועה על הראש.

תסרוקות לפנים עגולות – תלתלי וינטאג ‘

תסרוקות-עגולות פנים-סלבריטאי-קתרין-הייגל-תלתלים-וינטאג '

לגבי הגלים על פנים עגולות ושמנמנות, כמו של קתרין הייגל, רצוי לא להגזים. גלי הוליווד גדולים בדרך כלל כבדים מדי וגורמים למכונית להיראות רחבה עוד יותר. כך בדיוק המפץ החתוך הישר מדגיש את כל הפנים. הרבה יותר מתאימים הם סוסי פוני שנחתכים באלכסון מצד אחד, מה שגורם לתסרוקת להיראות א-סימטרית.

תסרוקות לפנים עגולות – נפח בחלק העליון של הראש

תסרוקות-פנים-עגולות-מפורסמות-קתרין-הייגל-כרך

אם יש לך פנים עגולות, סגנון הקוקו הקלאסי והפופולרי מאוד מעט יותר בעוצמה בחלק העליון של הראש. חתיכה לפני כן כדי שהשיער לא יהיה שטוח מדי על הראש ותקן אותו מאחור. הטריק הקטן הזה מושלם לעיצוב מהיר המאריך את הפנים בצורה ויזואלית

תסרוקות לפנים עגולות – יש שיער שיער ארוך בשלבים

תסרוקות-עגולות-פנים-מפורסמות-מילה-קוניס-שיער ארוך

כמובן שהשיער הארוך עובד מצוין גם על פנים עגולות ורחבות. הגדילים המדורגים סביב הפנים הם חובה. ניתן להבהיר אותם מעט כדי למשוך אופטית יותר אור לפנים.

תסרוקות לפנים עגולות – שיער מוצמד ונפח בחלק העליון של הראש

תסרוקות-עגולות-פנים-מפורסמות-מילה-קוניס-קשורות לשיער

גם תסרוקות Updo ובעלי מבטאים קלועים פופולריות מאוד כאן. טיפ חשוב הוא לא למסגר את הפנים – לדוגמה, שתי צמות היידי סימטריות יהיו בעלות תופעת לוואי זו. תסרוקות המתפתחות באורך ובכך גורמות לפנים להיראות צרות יותר מתאימות יותר.

תסרוקות לפנים עגולות – שיער באורך בינוני ממסגר את הפנים

תסרוקות-עגולות-פנים-מפורסמות-אמה-אבן-כהות-אוסקר

מה שאין מה לעשות עם הפנים העגולות הוא חתך הבוב המודרני באורך עד הסנטר ואפילו גרוע מכך – עם פוני ישר ברמת הגבות. גזרה קפדנית וישרה זו מסגרת את הפנים ומדגישה את צורתה. במקום זאת, בחרו בבוב ארוך ובפוני המורחבים בעדינות עד הסנטר.

תסרוקות לפנים עגולות – קווצת נפילה

תסרוקות-עגולות-פנים-סלבריטאי-אמה-אבן-שיער ארוך

התסרוקת המושלמת לפנים עגולות נראית נפחית יותר בחלק העליון של הראש ונשארת צרה בצדדים. קווצות אווריריות וטבעיות נופלות סביב הפנים ומחמיאות להן. דוגמה מושלמת היא עיצוב השיער הפשוט אך האפקטיבי של אמה סטון בתמונה למעלה.

טריקים לאיפור לפנים עגולות

תסרוקות-עגולות-פנים-איפור-איפור-עצות-מתאר

בנוסף לתסרוקת, האיפור מכריע גם להופעה מוצלחת. הוא צריך לשים לב למאפייני המבנה ולהשפעת האישיות. ייצוג סכמטי זה יעזור לך בקווי המתאר וההדגשה הנכונים. בעיקרון הלחיים הרחבות מוסתרות והקו מודגש בדיוק מעל לעצמות הלחיים בעזרת ברונזר והיילייטר..