לוח שנה ירח לגזירת שיער, טיפוח, צביעת עצות יופי

אנשים רבים נשבעים בכך שהירח משפיע לא רק על הגאות והשפל, אלא גם על דברים יומיומיים. תומכי תיאוריית שלב הירח מאמינים כי שלב הירח משפיע על בריאותם ויופיים ומבסס את הליכי היופי והעיצוב שלהם על מהלך הירח. יש לך את הפגישה הבאה שלך במספרה? לאחר מכן תוכל לתכנן את הימים הנוחים ביותר לחיתוך שיער בהתאם ללוח השנה הירחי, בהתאם לאפקט שאתה רוצה להשיג. לירח יש השפעה גם על טיפוח השיער וצביעתו. זה לא הוכח מדעית, אבל לנסות את זה לא יכול להזיק.

לוח השנה הירחי לחיתוך וטיפוח שיער: שלבי הירח 

לוח השנה הירחי לחיתוך שיער שומר על מזלות ימים

הזמן הטוב ביותר לחתוך ולצבוע את שיערך הוא בעצם הירח השעווה. זהו הזמן שבין הירח החדש לירח המלא. גברים ונשים עם תספורת קצרה וקצרה המעוניינים ששיערם יגדל לאט יותר צריכים ללכת למספרה כשהירח דועך או בין ירח מלא וחדש..

חיתוך וטיפוח שיער כשהירח שעווה

לוח שנה ירח שעווה ירח שלבי טיפוח שיער

כאשר הירח שעווה, השיער צומח הרבה יותר מהר מאשר בשלבי הירח האחרים. בתקופה זמן קצר לאחר הירח החדש וזמן קצר לפני הירח המלא, מוצרי טיפוח כגון צבע שיער, גוונים וטיפולי שיער נספגים טוב יותר בשיער. זהו הזמן הטוב ביותר לאנשים הרוצים שיער ארוך, סמיך ובריא.

חיתוך וטיפוח שיער מתחת לירח המלא

לוח שנה ירח שלבי ירח מלא טיפול שיער

כאשר הירח מלא, התספורת מבטיחה צמיחת שיער חזקה. השיער נראה בריא יותר ונופל טוב יותר. זה הזמן המושלם לתספורת חדשה ולשינוי מוצלח.

חיתוך וטיפוח שיער כשהירח דועך

לוח שנה ירחי טיפים לשלבי ירח דועכים

בשלב הירח הדועך, השיער צומח לאט יותר, אך צפוף יותר. אם אתה רוצה להאריך את השיער שלך, אל תבקר במספרה במהלך תקופה זו. מצד שני, אם אתה רוצה להאט את צמיחת השיער, עליך לקבוע תור לגזירת שיער.

לוח השנה הירחי לגילוי וטיפוח שיער: ירח חדש

לוח שנה ירח שלבי ירח חדשים טיפוח שיער

במהלך שלב הירח החדש, השיער צומח מהר מאוד והיום הוא הזמן המושלם לקצץ את השיער הארוך.

לוח השנה הירחי לחיתוך וטיפוח שיער: מזלות

לוח השנה הירחי מחזורי שלבי גלגל המזלות

באופן כללי, אתה יכול להסתפר, לצבוע ולדאוג לשיער גם עם הירח השעווה והדעיכה. זה קשור לאיזה אפקט אתה רוצה להשיג. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את סימן גלגל המזלות בו גוף השמים עומד. על פי לוח השנה הירחי, הזמן האידיאלי לחתוך ולטפל בשיער הוא במזל המזל אריה או בתולה. ימי מזל אריה מבטיחים מלאות ובתולה להתאמה מושלמת. אם אתה רוצה לשפר את מבנה השיער שלך ולתת לשיער שלך לצמוח עבה ומלא, אז לך למספרה כשהירח נמצא באריה או בתולה. הימים במזל טלה או בקשת טובים במיוחד לטיפולים בשיער. מוצרי הטיפוח צריכים להיספג טוב יותר בשיער.

למזלות יש את התנאים הטובים ביותר וההשפעה החזקה ביותר:

לוח השנה הירחי לחיתוך שיער שומר על עצות בריאות

  • אריה לשיער חזק ונפח
  • מזל גדי ובתולה להתאמה טובה והחזקה – פרמס, תסרוקות משוכללות
  • דלי לחיתוך עצות על שיער ארוך, אבל אז השיער לא יצמח מהר
  • דגים ועקרבים מעדיפים קשקשים
  • סרטן גורם לשיער להיות חסר מעצורים
  • שמור או צבע שיער במזל אריה, מאזניים, מזל טלה ובתולה
  • מוצרי שיער אינם מתקבלים היטב בימי מזל דגים, סרטן ועקרב

לוח השנה הירחי לחיתוך וטיפוח שיער: סקירה כללית של 6 החודשים הקרובים

צבע לחתוך שיער Mondkalendr

אם ברצונך לתכנן את ביקורך במספרה על פי לוח השנה הירחי, תוכל להשתמש בתאריכים הבאים ל -6 החודשים הבאים:

אוקטובר 2017:

הימים הטובים ביותר: 1 – 2 באוקטובר; 14-16 באוקטובר; 23-24.

ימים רעים: 3 – 4 באוקטובר; 12-13 באוקטובר, 21-22 באוקטובר

נובמבר 2017:

הימים הטובים ביותר: 10-11 בנובמבר; 19-21 בנובמבר; 29 – 30 בנובמבר

ימים רעים: 1 בנובמבר; 8 – 9 בנובמבר; 17-18 בנובמבר; 27-28 בנובמבר

דצמבר 2017:

הימים הטובים ביותר: 7 – 8 בדצמבר; 16-18 בדצמבר; 27-28 בדצמבר

ימים רעים: 5 – 6 בדצמבר; 14-15 בדצמבר; 24-26 בדצמבר

ינואר 2018:

הימים הטובים ביותר: 03. -04. 12 – 14 בינואר; 22-24 בינואר; 31 בינואר

ימים רעים: 1 – 2 בינואר; 9-11 בינואר; 19-21 בינואר; 28-29 בינואר

פברואר 2018:

הימים הטובים ביותר: 1 בפברואר; 09-10 בפברואר; 19-20 בפברואר; 27-28 בפברואר

ימים רעים: 6 – 7 בפברואר; 16-17 בפברואר; 25-26 בפברואר

מרץ 2018:

הימים הטובים ביותר: 8 – 9 במרץ; 18-19 במרץ: 27-28 במרץ

ימים רעים: 05. -06. מרץ; 15-16 במרץ; 24-25 במרץ

לוח השנה הירחי ליופי ובריאות: טיפים ליופי 

לוח שנה ירחי לחתוך ימים

אם אתה רוצה להניף את שיערך לצמיתות, קבע את התור במספרה לפי לוח השנה הירחי. תכנן את הפרם לימים בהם הירח השעווה נמצא בסימן דלי או בתולה ובכך הבטיח תוצאה אופטימלית ועמידה. התאריכים הטובים ביותר ל -3 החודשים הבאים הם: 28-30 באוקטובר, 24-26 בנובמבר ו-22-23 בדצמבר.

לוח השנה הירחי שוטף שיער

שטיפת שיער סדירה היא חלק מהיגיינה אישית אלמנטרית. לאנשים רבים יש קרקפת מגורה, אשר בדרך כלל עלולה לגרום למוצרי עיצוב שיער שנסבלים היטב, מים חמים מדי במקלחת או אוויר חם עם מייבש שיער. בעוד שימי הסרטן והדגים נחשבים כבלתי נוחים לטיפול כללי בשיער ונמנעים מהם טוב יותר, מומלץ להשתמש בשמפו קשקשים בימים אלה..

טיפוח שיער מרכך שיער ביתי חלמון ביצה

בנוסף, אתה יכול לשפר את מבנה השיער שלך על ידי יישום הטיפול הנכון בימים ספציפיים. פנקו את שיערכם בטיפול שיער בירח מלא והשיגו רעמה מלאה ומבריקה. בימי ירח מלא השיער סופג את מוצרי הטיפוח טוב יותר והתוצאה משכנעת יותר. אתה יכול גם ליצור את טיפוח השיער המושלם בעצמך. לשם כך מערבבים חלמון עם ארבע כפות שמן חוחובה מבית המרקחת או, אופציונלית, אותה כמות של שמן זית או קוקוס. הוסף כמה טיפות של תמיסת סרפד ליצירת טיפול השיער הביתי המושלם. לעסות את זה בעדינות בשיער שטוף על ירח מלא ולהשאיר אותו למשך הלילה. שטוף למחרת בבוקר וסיימת. הימנע מהליכי הזנה כאלה בימי סרטן ודגים, אחרת השיער יהיה משעמם ומחוספס.

שיער לוח השנה הירחי מסיר ימי גוף

בדיוק כפי שלוח הירח חל על חיתוך שיער, הוא פועל גם לשיער גוף לא רצוי. הדרך הטובה ביותר להסיר את השיער בגוף היא בשלב הירח הדועך. אז השיער צומח לאט יותר ורך יותר כשהוא יוצא החוצה. מצד שני, ימי הירח השעווה אינם מתאימים להסרת שיער בת קיימא. להשפעה טובה יותר, עליך לבחור גם ביום בו הירח נמצא במזלות של מזל גדי או מזל שור. במהלך 3 החודשים הקרובים, התאריכים הבאים מציעים את התנאים הטובים ביותר לאפילציה או גילוח לאורך זמן: 08.-09. 26-27 באוקטובר; 5, 22 בנובמבר – 23 בנובמבר; 01-02 בדצמבר, 19-21 בדצמבר 29-30 בדצמבר. אם הירח נמצא במזלות סרטן, אריה, בתולה, עליך לדחות הסרת שיער ליום נוסף.

לוח שנה ירח טיפוח ציפורניים מניקור

טיפול קבוע בציפורניים הוא חלק ממראה מטופח. אתה יכול גם לעשות זאת על פי לוח השנה הירחי. הזמנים הטובים ביותר הם הימים בהם הירח נמצא במזל גדי. באוקטובר, נובמבר ודצמבר 2017, ימי מזל גדי הם חמישי אחרי הירח החדש.

לוח שנה ירח גזירת עצות יופי לטיפוח שיער

אם אתה מאמין בתיאוריה של שלב הירח, אתה יכול לתכנן פעילויות אחרות על פי לוח השנה הירחי. בנוסף להליכי יופי וטיפול, ניתן לקבוע ביקורים אצל רופא השיניים ופגישות ניתוח ביום המתאים בלוח השנה.