השתלות שיער בטורקיה שיטות מרפאות מחירים

כאשר השיער מתחיל לפתע לרדת, הדימוי העצמי סובל מאוד. בסופו של דבר, שיער סמיך ומלא הוא תכונה חיונית של האטרקטיביות לגברים ונשים כאחד. אם תרופות ותוספי תזונה לא עוזרים, מוצרי סטיילינג מסתירים את הבעיה רק ​​באופן זמני וטיפולים אחרים נכשלים, אז השתלת שיער היא פתרון חוסך. לרוע המזל, נשירת שיער עדיין לא נחשבת למחלה, כך שאף קופת חולים לא משלמת עליה והמטופל צריך לשלם על הטיפול בעצמו. לאחר השוואת מחירים באינטרנט, מתברר מהר מאוד שהשתלת שיער בטורקיה עולה בממוצע פחות משמעותית מטיפול בגרמניה. יחד עם זאת, המרפאות והמנתחים הטורקים אינם תואמים בעיקר את עמיתיהם הגרמנים. במאמר, אנו מסבירים לך ממה עליך להיזהר במהלך השתלת שיער בחו”ל, וכן מהן האפשרויות העומדות לרשותך לאחר הניתוח ובדיקת מעקב אחר המטופל..

השתלת שיער בטורקיה: מה לחפש בבחירת מרפאה

השתלת שיער בטורקיה שיער ארוך

לא משנה אם בגרמניה או טורקיה: איכות הטיפול תלויה בניסיון של המנתחים והצוות הרפואי כמו גם בציוד המודרני. אז אתה יכול לקבל איכות גבוהה מרפאות להשתלת שיער בטורקיה לזהות:

1. הם מייעצים למטופלים בפירוט, תומכים בהם בארגון הגעתם ועזיבתם, ומזמינים חדרי מלון וטיסות. המומחים דוברים גרמנית או שיש מתורגמן באתר. מרפאות ידועות מציעות גם טיפול גרמני בגרמניה, שם הן עובדות בשיתוף פעולה הדוק עם רופאים גרמנים.

2. מרפאת ההשתלות היא, במקרה הטוב, מוסמכת JCI. JCI הוא קיצור ועומד על Joint Commission International. ארגון הבריאות המוכר ברחבי העולם מעריך מרפאות וקובע אם הן עומדות בתקני האיכות במערכת הבריאות.

3. אנשי הרפואה – הרופא והצוות – מתמחים בהשתלות שיער, יכולים לספק הפניות משמעותיות ובעלי ניסיון רב שנים..

השתלת שיער בטורקיה טיפוח שיער

יתר על כן, עליך ליידע את עצמך בפירוט לגבי הטיפול. שאלו אילו שיטות השתלה המרפאה מציעה ואילו מהן המנתח ימליץ. גלה כמה מטופלים מטופלים מדי יום. בקש מצוות המרפאה לשלוח לך את החוזה בדוא”ל. במקרה הטוב, תוכל לקרוא דיווחים של מטופלים לשעבר ובמידת הצורך להחליף איתם רעיונות.

השתלת שיער בטורקיה: טכניקת FUE העדינה להשתלת שיער משלך

השתלת שיער בטורקיה בטכניקת FUE

בניגוד לרוב המרפאות באירופה, בהן השתלות שיער מתבצעות בעיקר בשיטת מה שנקרא FUT strip, המרפאות הטורקיות משתמשות בשיטה הפולשנית מינימלית. שיטת FUE בשימוש. הסרת הזקיקים הבודדים היא עדינה לרקמה ואינה מותירה צלקות גלויות. על מנת להקל על הסרת הזקיקים, ראשית מגלחים את הראש ומסמנים את האזור התורם את השיער. לאחר מכן היא מורדמת בהרדמה מקומית והזקיקים מוסרים בעזרת מכשיר מיוחד. לאחר מכן ההכנסה, לפיה תחילה נפתחים המיקרו -ערוצים בטכניקת הספיר ולאחר מכן הזקיקים ממוקמים בפנים במדויק. האזור עם השיער המושתל נשאר חשוף כך שהעור יכול לנשום. הראש נשטף לראשונה יומיים -שלושה לאחר השתלת השיער. לאחר כעשרה ימים עד שבועיים, בדרך כלל אין יותר אדמומיות או פצעים. במהלך החודשים הקרובים, השיער המושתל יתחיל לצמוח וניתן לראות את התוצאות לאחר 2 עד 4 חודשים. הטיפול הנכון ממלא תפקיד מכריע בתוצאה הסופית – על המטופל להקפיד על המלצות הרופאים.

טיפים להשתלת שיער בטורקיה