תסרוקת עם שלושה גדילים סיים תסרוקת פאות שיער קלועות דלעת קישוט סתיו

בכל הנוגע לצמות שיער, הצמה בת שלוש הגדילים היא הצעד הראשון האולטימטיבי להתחיל איתו כמתחיל. לאחר שתשתלט על זה, תהיה מוכן לתסרוקות אחרות כמו גם להתמודד עם אלה, כגון צמות אדרה. צפה בסרטון שלנו בפוסט לקבלת מדריך פשוט לווריאציות אלה. עיין גם בהוראות שלב אחר שלב.

שיער קלוע למתחילים

שיער צמה תסרוקת צמה מסרק מברשת חלקה מחלקים

ישנם פתרונות פשוטים, יפים ומהירים לצמה ארוכה ועבה יותר. לגרסה הקלה, התמקם מול המראה והעבר את כל שיערך קדימה על כתף אחת. צחצח את השיער תחילה לבסיס חלק וללא קשרים.

צמה בעלת שלושה גדילים

הוראות לקליעת שיער פשוט חתיכות שיער צמות צרפתיות

חלק את שיערך לשלושה חלקים – שמאל, אמצע וימין. קח את קווצת השיער השמאלית וחצה אותה מעל האמצעית. תחילה לתפוס את קווצת השיער הימנית ולמשוך אותה גם מעל האמצע. החזק את הצמה במקומה כשאתה צמה כל תפר ושיער. אז המשיכו לחצות כל פיסת שיער עד שתגיעו לתחתית השיער. קשור בעזרתו סרט ראש.

צמה צרפתית

צמה שיער צמה להפוך תסרוקת מסרק מברשת חלקה לחצות

שיער קלוע עושה תסרוקת מושכת קווצות אחת על השנייה

ראשית, תפוס את אותו קטע השיער מהחזית של המקדשים. שוב, חלק את השיער בשלושה עותקים. התחל על ידי חציית הצד הימני מעל הגדיל האמצעי. חזור על התהליך עם הצד השמאלי. משוך את פיסת השיער הנכונה מעל החלק האמצעי של השיער והחזק אותו במקומו. לאחר מכן משוך מעט שיער מהצד הימני והוסף אותו לחוט הימני שאתה מחזיק.

צמה שיער עניבה צרפתית הולנדית צמה

לאחר מכן, חצו את קווצת השיער השמאלית מעל האמצעית ותפסו שיער מהצד השמאלי. הוסף אלה לצד השמאלי שאתה מחזיק כרגע. חזור על הפעולה עד שתסרוג וקשרת את כל שיערך. קשרו את שאר השיער באמצעות טכניקת הצמה הבסיסית בת שלושה גדילים. אבטח את הצמה בעזרת גומי לשיער.

צמות שיער – צמה הולנדית

צמות שיער הופכות את התסרוקת לסירוק צחצוח חלק

שיער צמה ידיים צמה צרפתית מחזיקות שיער צלב

תפוס את אותם חלקים של השיער מהחלק העליון של המצח שלך. חלקו את השיער ל -3 חלקים שווים של השיער וחצו את החלק הימני מתחת לאמצע השיער. קח קצת שיער מהצד הימני והוסף מתחת את החלק הימני הנוכחי של השיער. הקפד לשמור על השיער הדוק.

שיער קלוע מתחיל בשלוש קווצות

צמת שיער קטעי צמה צרפתיים של קצה השיער

המשך לאזור השמאלי על ידי גרירתו מתחת לאזור האמצעי. קח קצת שיער מהצד השמאלי והוסף אותו מתחת לחוט השמאלי הנוכחי שאתה קולע. חזור על פעולה זו עד שתגיע לקטעי השיער האחרונים.

זרוע צמות שיער הופכות את שיער השיער לקשור שיער

עניבת צמה צרפתית

בעת הוספת אלה לצמה, הקפד לשמור על השיער הדוק. המשיכו לקלוע למטה כמו צמה צרפתית פשוטה, אך חצו את חוטי הצד מתחת לאמצעית. קשרו את קצה הצמה בעזרת גומי לשיער כרגיל.

צמת אדרה

להקת שיער לקשור קוקו

צמות שיער מושכות קווצות מתחילות לחצות קבוצות שיער

הכניסו את השיער לקוקו וחלקו אותו באופן שווה לשניים. הרים קטע קטן מהקצה החיצוני של דף אחד. חצו את זה והוסיפו לצד השני.

שיער צמה מחרוזת קשירה מושכת צמת אדרה

תוצאת רצועת שיער קשירת קצה אדרה

חזור על הפעולה בעזרת שערה קטנה מהצד השני והוספת אותה לצד הנגדי. צמה עד סוף השיער וקשרו בעזרת גומי לשיער.