רעיונות לחדר שינה מיטה זוגית מעץ

אם סגנון מודרני הוא הדבר שלך, הרעיונות הבאים לחדר השינה הם בשבילך. יש דוגמאות למידות החדרים השונות וגם כאלה שמשלבות את המודרני עם סגנון אחר. בדוק את רעיונות לחדר השינה פשוט בואו לאסוף השראה לריהוט חדר השינה שלכם.

רעיונות לחדר השינה – מיטה מודרנית ועיצוב קירות מסוגנן

רעיונות יחידת קיר לחיפוי קיר לחדר שינה

1. רעיונות לחדר השינה – חדר שינה זה כולל מיטה נמוכה ומודרנית. כל הקיר שמאחוריו משמש כראש מיטה, שיש לו גם דפוס יפה וגלי. הארון הגדול מציע מספיק מקום אחסון כך שיהיה מקום לכל הבגדים ואפילו יותר דברים. בנוסף, יש מזנון שיחד עם מדף גבוה מהווה יחידת קיר מודרנית עם שולחן עבודה מובנה.

רעיונות לחדר השינה – ארון בגדים גדול עם גרגר אטרקטיבי

רעיונות ארון חדר שינה תמונה מודרנית מסוגננת

2. רעיונות לחדר השינה – ארון הבגדים הגדול, בעל הדוגמה המקורית, הוא לוכד עיניים של ממש. הודות לשימוש בעץ כהה, חדר השינה מקבל אווירה חמימה וחמימה, התורמת לשינה נוחה. המיטה, שולחן המיטה ושולחן הכתיבה מחוברים גם הם למיטה. כמה נוח!

99 רעיונות מודרניים לחדר שינה – ריהוט מסוגנן עם כשרון מעצבים

ריהוט חדר שינה קטן – 25 רעיונות לתכנון חדר אופטימלי

30 רעיונות לשולחן ההלבשה – עיצובים מהממים לחדר השינה שלך

חדר שינה בעיצוב אלגנטי נצחי

רעיונות עיצוב חדר קיר צמוד לחדר אמבטיה

3. רעיונות לחדר השינה – בדוגמה זו ניתן לראות שקל לבחור עיצובי ריהוט שונים לאותו חדר שינה. המיטה הנמוכה מאוד מעניינת במיוחד בגרסה הראשונה, בעוד שהדוגמה השנייה מרשימה עם כמה הדגשות צבע. לשניהם יש חדר אמבטיה צמוד, המופרד רק מחדר הרחצה על ידי קירות זכוכית. במבט כזה אפשר לומר שהדוגמה הראשונה מתאימה יותר לגברים, ואילו השנייה בעלת נגיעה נשית, המושגת באמצעות צבעים ומוטיבים..

חדר שינה עם ריהוט מסוגנן – מדפי קיר כמבחינת עיןרעיונות וילונות רצפת שטיח מקיר גבס לחדר שינה

4. רעיונות לחדר השינה – חדר שינה זה מאוד פונקציונלי. לא רק שקיר המדף מציע הרבה מקום לספרים, קישוטים ופריטים אחרים, אלא שהשטח מתחת למיטה משמש גם באופן מעשי וגם מואר היטב. עיצוב זה מושלם גם לחדר נוער.

צבעים ניטרליים בחדר השינה – לבן ואפור

רעיונות חדרי שינה מעצבים ריהוט מודרני פשוט

5. רעיונות לחדר השינה – הצבעים הניטרליים בלבן ואפור, כמו גם הקווים הישרים והפשוטים של ריהוט חדר השינה מבטיחים שהחדר ייראה פתוח וגדול יותר. החדר זוכה למבטא יפה על ידי הטפט המעוצב בגוון אפור נעים.

קישוט קיר בחדר השינה

רעיונות שולחן צד עץ מעץ ארון עץ

6. רעיונות לחדר השינה – להלן דוגמה נוספת לאופן בו השימוש בעץ מעניק לחדר אווירה חמימה. וגם זה לא נשמר. גם הרהיטים וגם הרצפה עשויים עץ ולמרות שלכולם צבע שונה, החדר משדר הרמוניה. זה נובע בחלקו מהחלונות הגדולים המאפשרים לזרימת אור שמש רב לחדר.

מיטה זוגית בחדר השינה מציעה נוחות מירבית

רעיונות עיצוב כיסוי קיר לטפט מודרני לחדר שינה

7. רעיונות לחדר השינה – המיטה היא הרהיט החשוב ביותר בחדר השינה, לא? אז המיטה ראויה להיות מוקד תשומת הלב מבחינה ויזואלית. הדבר הושג במקרה זה עם מסגרת מיטה רחבה, כמו גם ראש מיטה המתפרש על כל גובה הקיר וחלק מהתקרה. צבעים חמים פוגשים צבעים קרים ומבטיחים עיצוב חדר שינה מושלם. שימו לב גם למגוון הנפלא שטפט עם דפוס מעניין יכול לספק.

חלונות גדולים חשובים לנוחות בחדר השינה

רעיונות לוחות עץ מודרניים בעיצוב קיר

8. רעיונות לחדר השינה – לחדר שינה זה ישנו חדר אמבטיה משלו, המופרד רק על ידי חצי קיר. הודות לחלונות הגדולים, אתה יכול להרגיש קרוב לטבע מבלי לצאת מהמיטה שלך. האריחים הגדולים והמודרניים בשחור מעניקים לחדר השינה אלגנטיות מסוימת. יש לזה גם איכשהו כישרון אמנותי.

קיר עשוי מבטון חשוף

רעיונות שולחן רצפת רצפת קיר מבטון חשוף לחדר שינה

9. רעיונות לחדר השינה – קירות במראה בטון מודרניים כיום. אך כדי שהחדר לא יראה קר מדי, יש לשלב אותו עם עץ. במקרה זה, רצפת עץ וריהוט עץ נבחרו למטרה זו. ראש המיטה משמש כמדף ויש לו גם שולחן. רעיון פונקציונאלי זה אידיאלי גם לחדרי שינה קטנים יותר.

חדר שינה בסגנון חוף

רעיונות לוחות עיצוב שטיח לקיר חדר שינה חדר אמבטיה

10. רעיונות לחדר השינה – למקרה שתוהים היכן חדר השינה המודרני הזה בעצם מקבל מראה בסגנון חוף: זאת בשל ירוק המנטה המעטר את הקיר והאביזרים באלמוגים. כתוצאה מכך, חדר השינה מוצץ בצבע בצורה עדינה ונראה אפילו יותר נעים. כמו כן ראוי להזכיר את חדר הרחצה מזכוכית, שכולם בוודאי חולמים עליו.

רעיונות לחדרי שינה – קיר מחיצה כאלמנט עיצובי

רעיונות מיטת מיטה מעץ מעוצבת מודרנית

11. רעיונות לחדר השינה – דרך מצוינת להפריד בין חדר האמבטיה לחדר השינה היא מחיצה שיכולה לשמש גם כראש מיטה. אלה יכולים להקרין חום אם הם עטופים בעץ. בדוגמה הותקנו שם גם מנורות לילה בנוחות. חדר הרחצה מקבל מבט אצילי דרך השיש האלגנטי, שגם הוא משתלב נפלא עם התקרה, המוכרת מדירות ישנות.

חדר השינה נראה בהיר וגדול בלבן

רעיונות ריהוט חדר שינה מסוגנן ומודרני

12. רעיונות לחדר השינה – חדר שינה מואר וגדול זה כולל מקום לכל מה שצריך. בנוסף למיטה הגדולה עם ראש מיטה אלגנטי ומרופד, יש גם פינת קריאה. קרא ספר לפני שאתה הולך לישון במיטה או בכורסה.

צבע קיר טרי לחדר השינה

רעיונות צבע קיר ירוק לחדר שינה נראה טרי

13. רעיונות לחדר השינה – המיטה מונחת על כן, מה שמציע אפשרות למקם את השולחן באמצע החדר מבלי לעמוד בדרכו. הארון נבחר גם לחסוך מקום מכיוון שיש בו דלתות הזזה למניעת פתיחת הדלת. כפי שוודאי שמתם לב, לחדר השינה יש תחושה חמימה. זאת בשל שילוב הצבעים החמים שיש הן לעץ והן לקירות הצהובים.

חדר שינה במראה מודרני עם דגשי עץ

רעיונות קישוט קיר לחדר השינה אותיות גדולות

14. רעיונות לחדר השינה – ריהוט וקירות בלבן אלגנטי, אם כי פשוט, מודגשים אפילו טוב יותר אם כמה מבטאים מוצבים בעץ כהה. ראש המיטה, הרצפה והמזנון יוצרים אפקט זה בחדר השינה הזה. התוצאה היא עיצוב אלגנטי.

ריהוט מנוגד מעולם לא הרפה מהעיניים

רעיונות שטיח עם מסגרת מיטה מודרנית מעץ

15. רעיונות לחדר השינה – לשם שינוי בואו נגיע לחדר שינה עם שטיחים מקיר לקיר. מכיוון שזה מואר מאוד, לחדר יש גם אפקט ידידותי, אשר בתורו מאפשר ריהוט כהה יותר. לארון ולראש המיטה עיצוב מעניין מאוד. אז כפי שאתם יכולים לראות, חדר השינה מאוד מודרני ומזמין.

עץ בהיר לחדר שינה בהיר

סט רעיונות מיטת עץ אלון חדר שינה מלא מיטת ארונות קומפלט

16. רעיונות לחדר השינה – חדר השינה הנעים הזה בהיר עוד יותר. העץ הבהיר מספק אפקט נעים זה. המבטאים הכהים היחידים הם מסגרות התמונה על הקיר והתקרה המעטרת את המיטה. אחרת, חדר השינה מציע מקום לכל הרהיטים הדרושים כגון מיטה, ארון בגדים, שולחנות מיטה ושולחן. ניתן בקלות לאחסן את השרפרף השייך לאחרון מתחת לשולחן, כך שלא יתפוס מקום יקר כאשר אין בו צורך.

ראש מיטה חדש יכול לשנות את חדר השינה

רעיונות עיצוב קירות חדר שינה שטיחי מדפים מודרניים

17. רעיונות לחדר השינה – כאן מקבלים שוב את חדר השינה ממספר 15 מנקודת מבט אחרת ועיצוב ראש המיטה שונה במקצת. העין נופלת מיד על המדף המעניין, שמתאים באופן מושלם לשאר עיצוב החדר.

חדר שינה עם ריהוט אקלקטי

רעיונות שטיח מקיר לקיר מודרני

18. רעיונות לחדר השינה – תוהים מה אתה כל כך אוהב בחדר השינה הזה? זה השילוב של סגנון מודרני וינטאג ‘. ראש המיטה המרופד, הכורסא ושולחנות הלילה המעניינים מטפלים באחרונים. השולחן והכיסא, לעומת זאת, בעלי עיצוב מעניין המשלב מתכת עם עץ.

הקמת חדרי שינה קטנים כדי לחסוך מקום

רעיונות וילונות מודרניים לחדר שינה וילונות בשחור לבן

19. רעיונות לחדר השינה – חדר השינה הקטן למעשה נחלק כך שיש אפילו יותר מהחלל החיוני ביותר. הוא מכיל משרד קטן מאחור, שבו נמצא החלון היחיד. עץ שימש לחיפוי הקירות כמו גם לרצפה. לאחרון יש גם דפוס שובב, שמתבל את החדר. גם מנורת המיטה הכדורית, שנראית למעשה יותר כמו מנורת תקרה, יעילה מאוד.

לבן ואפור מהווים אנסמבל אטרקטיבי

רעיונות ריהוט בעיצוב פנג שואי לחדר שינה

20. רעיונות לחדר השינה – בחירת צבע מושלמת ניכרת מיד בחדר שינה זה. השילוב המודרני של לבן ואפור משלים כמה מבטאים אדומים ודוגמאות גיאומטריות שונות בבדים. יש גם מקום לשולחן קטן כך שתוכל לעשות משהו לפני שאתה הולך לישון. או שאתה פשוט צופה בטלוויזיה בנוחות, דבר שמתאפשר על ידי המזנון עם טלוויזיה.

מנורת השולחן כמבטא בחדר השינה

רעיונות חיפוי קיר לחדר שינה תאורה עקיפה חדר אמבטיה צמוד

21. רעיונות לחדר השינה – שמתם לב לנורות הלילה המעניינות? אם לא, תסתכל עוד, כי הם באמת ייחודיים. אותו דבר לגבי העיצוב הנפלא של הקיר מול המיטה והכיסאות האדומים. בסך הכל המתקן כולו יוצר סגנון מינימליסטי שאפשר פשוט להתאהב בו.

סגנון חיים תעשייתי לחדר השינה המודרני

רעיונות חדר שינה חשוף קיר בטון אופטי שיק תעשייתי

22. רעיונות לחדר השינה – והנה יש לנו אותם שוב – הקירות במראה הבטון. שוב, האווירה המגניבה שמשדרת רעיון מודרני זה נשברת מרצפת העץ החמה. ארון הבגדים כולל דלת הזזה מעניינת מעץ ובסגנון שיק עלוב. אבל מה שבאמת בולט הוא עיצוב החלון המעניין. זה חוזר על עצמו עם ראש המיטה, אבל גם בצורה מעניינת עם השולחנות ליד המיטה.

תתבל ריהוט מונוכרום

רעיונות קיר עיצוב חדר שינה תאורת לד קיר אפור צהוב מודרני

23. רעיונות לחדר השינה – כדי לתבל פנים מונוכרום, לפעמים מספיקה רק תאורה יעילה. המדף מעל המיטה מודגש כאן באור צהוב. כדי להתאים את הריהוט האפור, הוצבו תמונות בשחור -לבן, מה שהופך אותן לבולטות עוד יותר.

פינת ישיבה נעימה בחדר השינה

רעיונות לוחות עיצוב קירות חדר שינה מודרניים גדולים

24. רעיונות לחדר השינה – לשני האזורים בחדר השינה הזה (אזור שינה וישיבה) יש אותו סגנון ריהוט מצד אחד, אך הם מופרדים אופטית זה מזה על ידי שני השטיחים בצורת שונה מאידך. המתקן כולו מבטיח שהחדר יראה מואר וידידותי, למרות שיש רק חלון קטן יחסית – עיצוב ממש מושלם!

חדר שינה בניואנס ברי

רעיונות חדר שינה צבע קיר נעים מודרני

30. רעיונות לחדר השינה – חדר שינה זה יוצר רושם עוצר נשימה במבט ראשון. משתמשים כאן בגוונים חמים וחומים שונים וחומים אדמדמים. זה והבדים המבריקים מעניקים לחדר אווירה נעימה ואלגנטית. למרות גודלו הקטן של חדר השינה, יש גם מקום לארון בגדים גדול. הבחירה המושלמת לכל גברת שפשוט לא יכולה להיפרד מהדגמים הישנים שלה.

רעיונות-עיצובי חדר שינה-חום-שטיח-שחמט-תבנית-מיטה-עיצוב מעוקל

רעיונות-עיצובים לחדר שינה-חום-לבן-תאורה-מודרניים

רעיונות-עיצובי חדר שינה-גג גובה-חום-לבן-שיק-רצפת פרקט

רעיונות-עיצובי חדר שינה-אצילי שכבות-פרקט-רצפת-חלונות בז 'בהירים

רעיונות-עיצובי חדר שינה-בהיר-לבן-שיק-קריסטל-נברשת