מזרן קצף קר -7 אזורים-ריהוט-מיטה-ראש מיטה מרופד

בממוצע אנשים מבלים שליש מחייהם במיטה – מסגרת המיטה הנכונה והמזרן הנוח הם תנאי הכרחי לשינה בריאה ולכן יש לבחור אותם בקפידה. מבחר דגמים בעלי עובי מזרן שונה מוצע בשוק, כך שבאופן תיאורטי כל אחד יכול למצוא את המתאים בהתאם למבנה הגוף שלו והעדפותיו. בנוסף למזרני האביב הפנימיים הקלאסיים ולמיטת המים האקזוטית, עיצוב חדש ביסס את עצמו בהצלחה בשנים האחרונות – מזרן הקצף הקר בעל 7 אזורים מבטיח את רמת הנוחות והעמידות הגבוהים ביותר. אנו נותנים לך סקירה כללית ונבחן מקרוב את היתרונות והחסרונות של מזרני קצף קר.

מזרן קצף קר עם 7 אזורים – החומר ותכונותיו במבט חטוף

מזרן קצף קר -7 אזורי-עץ אמיתי-מיטה זוגית-נברשת מודרנית

קצף קר הוא חומר אלסטי במיוחד שנוצר לאחר תהליך ייצור מורכב. הודות לגמישותו, ניתן להשתמש בקצף הקר בעל הנקבוביות הפתוחות בדרכים רבות, לרבות כספה או כרית מושב. ה מזרני קצף קר מציעים את רמת הנוחות הגבוהה ביותר על ידי תמיכה בעמדות שכיבה שונות. המשטח הנשימה שלהם סופג לחות, מקדם את זרימת האוויר ובדרך זו מבטיח סביבת שינה מאוזנת. הודות לתכונות המעולות שלו, החומר אידיאלי גם לסובלים מאלרגיה. עם זאת, לקצף קר יש גם חסרונות – לחות גבוהה וטמפרטורות מעל 30 מעלות יכולות להשפיע עליו.

מזרן הקצף הקר עם 7 אזורים מחולק לשבעה אזורים שונים ולכל אזור עובי מזרן שונה – מוצק בינוני על הראש והרגליים, רך למדי על הכתפיים והעגלים, קשה על עמוד השדרה המותני והירכיים, ועל האגן ו על המותניים – קשה בינונית.

מזרן קצף קר עם 7 אזורים – מה יש לקחת בחשבון בעת ​​הקנייה?

מזרן קצף קר 7 מיטות אזור מיטת פנג שואי מעץ

ברכישת מזרן קצף קר בעל 7 אזורים, שלושה קריטריונים חשובים ממלאים תפקיד מכריע. משקל הנפח (קיצור RG) מתאר תכונה איכותית של המזרן – זה מציין כמה חומר גלם מכיל קוב אחד. בעיקרון, ככל שהצפיפות גבוהה יותר, כך גמישותו ועמידותו של המזרן גבוהה יותר. מוצרים באיכות גבוהה שמחזיקים בין 8-10 שנים הם בעלי צפיפות של לפחות 40.

קשיות השיח היא קריטריון מכריע לתחושה אופטימלית של שכיבה. ככל שהוא גבוה יותר, כך המזרן מרגיש מוצק יותר. באופן עקרוני, קשיות השיח חייבת להיות 40 או יותר מ- 40 kPa. התחושה הסובייקטיבית של מידת המזרן הקשה או הרכה, אחראית גם לנוחות של האדם עצמו. בכל מקרה, הדבר מושפע מאוד מהקריטריון הבא.

חיתוך המזרן צריך להיות ההסתגלות הטובה ביותר לגוף לְאַפשֵׁר. ניתן להבחין בין שתי קבוצות חיתוכים-החתכים הפשוטים ובעיקר בצורת גל מבטיחים נוחות מוגבלת, אך הם זולים יותר. דפוסי הקוביות המסובכים, לעומת זאת, מציעים יתרונות מכריעים – הם ארגונומיים ומגבירים את גמישות הקצף הקר, אך החיתוכים התלת -ממדיים יקרים יותר.

היתרונות והחסרונות של מזרן הקצף הקר במבט חטוף

מזרן קצף קר-7-אזור-וילונות-חדר שינה-שקוף

היתרונות במבט חטוף:

+ מזרני קצף קר איכותיים הם בעלי עמידות אופטימלית של 8-10 שנים.

+ הודות לגמישות הגבוהה שלו, החומר מציע נוחות מירבית בתנוחות שכיבה שונות

+ המבחר הגדול של דגמים עם קשיות שיחים שונות, משקולות נפח שונות ודפוסי חיתוך תלת מימד מבטיח שכל אחד יכול למצוא את המתאים לו

+ משטח נושם, מתאים גם לסובלים מאלרגיה

+ ניתן להפוך את המזרן וקל משקל בהשוואה למזרני קפיצים

החסרונות במבט חטוף:

– מפרטי הקשיות אינם סטנדרטיים, אך משתנים מאוד ממוצר למוצר

– החומר עצמו דליק. חלק מיצרני המזרנים משלבים תוספים מעכבי אש, אך אחרים מסתדרים בלעדיהם.

מזרן קצף קר -7 אזורי-עץ-חדר שינה-סט בסגנון כפרי מודרני