הקמת חדרי שינה נגד עזרה לנדודי שינה פירושה רעיונות

לחזור הביתה אחרי העבודה, לאכול משהו, להירגע על הספה, ואז ללכת לישון ולישון בשקט עד הבוקר שלמחרת חשוב מאוד לאנשים עובדים רבים. מכיוון שהעולם המקצועי כיום מלחיץ מאוד ומקושר לדרישות גבוהות, יש צורך שתמצא שלווה בין כותליך. עם זאת, לא כולם יודעים כיצד להגדיר את החדרים כך שנוצרת נוחות והם יכולים להתנתק מחיי היומיום. עם זאת, ניתן לעשות זאת במהירות בעזרת כמה עצות.

רעיונות לריהוט – בחדר השינה אפילו דברים קטנים יכולים ליצור הפרעה

ריהוט חדרי שינה ליצירת אווירה נינוחה

כדי להבטיח שהאווירה בבית רגועה ונעימה, יש לקחת נקודות בחשבון.

באופן כללי, הקירות לא צריכים להכיל דוגמאות קטנות, מכיוון שלרוב אלה נראים חסרי מנוח. אם אתה בהחלט רוצה דפוס מיוחד כקישוט, אתה מגביל את עצמך לאזורים בודדים ומגדיר איתו רק מבטאים.

לעתים קרובות זה עוזר כשהתושבים מתלכלכים. פריטי נוי קטנים רבים מבטיחים שתמיד יש לעין מה לגלות והמוח לא יכול להירגע. בובות, דובונים, מכוניות מדגמים או פריטי אספנות אחרים יש להכניס לחדר נפרד, שמעכשיו יכול לשמש כחדר תחביבים..

עם שני האמצעים האלה, הרבה רוגע כבר חזר לבית. חום נחוץ כדי ליצור נעימות. ניתן להשיג זאת בשיטות שונות. ריהוט מרופד עבה נראה לעתים קרובות נוח יותר מספות עור, שהן קרות למגע. אם יש כמה כריות רכות או שמיכת צמר על הספה או הכורסה, מתעורר במהירות הצורך לשבת ולהתרפק. אור רך וכמה נרות אסור כמובן לפספס.

רעיונות לריהוט – עץ מקרין חמימות

עיצוב פנים פנג שואי בסגנון אסייתי נגד הפרעות כבשים

עץ לא מטופל הוא חומר המוריד לעתים קרובות חום. אבל לא לכולם לעטוף את החדרים בעץ או להכין שולחן עץ. במקרים רבים מספיק להשתמש באביזרים קטנים העשויים מחומר טבעי זה. מראות עם מסגרת עץ, קופסאות או תחתיות זמינים בחנויות. אם אתה רוצה משהו יוצא דופן, אתה יכול אפילו למצוא שטיח או אורות עשויים עץ.

לאילו צבעים יש השפעה מרגיעה, ואילו – אין?

שידות מיטה מעץ פנג שואי אורות שקועים

גם הצבעים על הקירות ממלאים תפקיד חשוב. לדוגמה, לכחול, ירוק או חום יש השפעה מרגיעה. התושבים מוטבים להימנע מאדום, מכיוון שלצבע זה יש השפעה מעוררת. זה נכון במיוחד בחדר השינה כשהם סובלים מנדודי שינה או נלחמים בסיוטים. זה גם הגיוני לאסור מכשירים חשמליים מחדר השינה. אם אתה רגיש לקרינה, אתה עלול להתקשות לישון בלילה. במקום לצפות בטלוויזיה במיטה, מומלץ לקרוא ספר. מלבד הקרינה, המוח מתקשה להיכבות מול הטלוויזיה וזמן ההירדמות מתעכב.

בהתאם לעונה, ישנה עזרה נוספת כדי להירגע טוב יותר בבית. אנשים רבים כבר מנצלים את הארומתרפיה על ידי הקמת מנורת ארומה ובכך מפיצים שמנים אתריים מסוימים בחדר. לבנדר או ורד, למשל, משפיעים. עם זאת, חשוב לא להשתמש בשמנים מלאכותיים מכיוון שאין להם את אותו אפקט כמו שמן אתרי טבעי. בנוסף, אין להגזים במאמץ: אם הריכוז גבוה מדי, עלולות להופיע בחילות או כאבי ראש. לכן יש להקפיד על מידה נכונה.

גרירת חלונות עלולה לגרום לנדודי שינה

לקשט דפוס שטיח מראה למיטה זוגית

בנוסף לריהוט, חשוב גם שהדירה או הבית יהיו במצב מבני טוב. אם לעתים קרובות קר בחדרים, קל לברר האם הוא חודר דרך החלונות, כך שתוכל לבדוק האם הוא באמת עובר דרך החלונות:

יש לפתוח את החלון, התושב מניח דף נייר על החותם וסוגר את החלון. אם כעת ניתן לשלוף את הסדין החותם נקבובי ואוויר קר יכול לזרום פנימה. אם הוא תקוע, הוא לא יכול היו מול החלון הזה שקר בחדר.

לאחר מכן ייתכן שיהיה צורך לבדוק את הבידוד על ידי מומחה. כל מי שנאלץ כל הזמן להילחם ברגשות קרים וכפורים בקושי יכול למצוא שלום.