שולחן קריסטל-נברשת-קלאסי ליד המיטה

אלה המפוארים רעיונות לריהוט לחדרי שינה יש כבר שם חדש – אנג’לו קפליני. מיטה היא אולי אחד הרהיטים החשובים ביותר בפנים ולכן עליך לדבוק בנוחות, גודל, חמימות, נעימות ויופי בעת ריהוטה. המיטה חייבת להבטיח לנו את השינה הטובה ביותר. החברה מפורסמת בעולם בזכות רעיונות הריהוט המרשימים שלה לחדרי שינה.

רעיונות לריהוט לחדרי שינה – היסטוריה של החברה

מיטה קלאסית-חדר שינה-עיצוב-ורוד החברה נוסדה בשנת 1886 ומאז יש לה היסטוריה עשירה. כיום היא פופולרית ברחבי העולם כאחת הדוגמניות הטובות ביותר לשלמות איטלקית בקרב רעיונות לריהוט לחדרי שינה ועיצוב הבית. רעיונות ריהוט חדרי השינה של אנג’לו קפליני מוערכים מאוד הודות לטכנולוגיה הטובה יותר ולמסורת האיטלקית שלהם. אלה רעיונות לריהוט לחדרי שינה הם פשוט כל כך יפים שתילחם עליהם. הם שם נרדף לשילוב המושלם של נוחות וסגנון שאי אפשר לתאר במילים. חברת הרהיטים פופולרית מאוד בקרב לקוחות מכל רחבי העולם.

רעיונות ריהוט קלאסיים לחדרי שינה

בסגנון איטלקי-מיטה-מלכותית

אתה באמת מרגיש מלכותי בחדר שינה שתוכנן על ידי קאפליני. זה לא רק עיצוב פנים, אלא גם יצירת אמנות אמיתית. החברה ממוקמת בחלק הצפוני של איטליה ומשלבת תשוקה, יצירתיות ומקצועיות. כתוצאה מכך, אלה מרגשים רעיונות לריהוט לחדרי שינה אין אפשרות להשוות שום סגנון אחר לרעיונות העיצוב של אנג’לו קפליני. המראה של חדר השינה היפה והפונקציונאלי הזה גם הוא הבחין במהירות ומתבדל בקלות מסגנון המעצבים האחרים באירופה. זה באמת נדיר מאוד. ההתרשמות הטובה ביותר והאהבה ממבט ראשון מובטחות. ביצוע מושלם של כל רעיונות לריהוט חדרי שינה גם כן. אם אפשר היה לקרוא משהו מושלם, אין ספק שזה יהיה חדר השינה של אנג’לו קפליני שלו- על ידי הידיים ששינו את הסביבה ואת העולם.

עיצוב חדר שינה מלכותי

מיטת חדר שינה מפוארת-מיטה מלכותית

מיטת אפיריון בצבע לבן 

רעיונות לריהוט עיצוב חדר שינה

פנים חדר שינה קלאסי

שמיכת פוך מוזהבת-מעניינת-חדר שינה

ריהוט עץ בחדר השינה

לוחות עץ-קלאסי-קיר-עיצוב-רעיון-חדר שינה

שולחן איפור עם מראה בחדר השינה

מיטה אלגנטית-חופה-ברהמס-קאפליני