מינימליסטי-חדר שינה-לבן

אלגנטי, רגוע ומושלם, חדר שינה לבן הוא התגלמות של חיים מפוארים וחסרי דאגות. רק מי שמנהל חיים מאורגנים וחסרי דאגות עשוי לבחור בחיים טהורים עיצוב חדר שינה לבן. שמירה על המרחב הלבן הזה בתור דורשת משמעת ומאמץ. כמובן שאם יש לך עזרה במטלות הבית אין זה אומר בעיה. אז אפשר גם לומר שטהור עיצוב חדר שינה לבן הוא גם סמל לדרך חיים עשירה.

עיצוב חדר שינה לבן כולו וכיסאות עור מודרניים

כסאות עור בעיצוב חדר שינה לבן

במציאות, לרובנו אין עזרה ביתית. אז יכול לדאוג לאחד עיצוב חדר שינה לבן פירושו שיש לבצע פשרות מסוימות באורח החיים. קירות לבנים אינם מהווים בעיה מכיוון שניתן לעדכן את הצבע הלבן באופן קבוע. עם זאת, יש לשטוף וילונות או תריסים לבנים לעתים קרובות כדי שהמראה שלהם יהיה טרי וללא דופי. כמו גם מצעים לבנים וכיסויי ריהוט. כך שלך חדר שינה לבן נראה ללא פגע, עליך להכיל יותר ממערך אחד מכל אחד מהאלמנטים האלה.

חדר שינה לבן עם אלמנטים מבטאים חומים

לבן-חדר שינה-חום-מבטא-אלמנטים

מראה קטנה-לבנה-חדר שינה

ריצוף הוא שיקול חשוב בחדר שינה לבן. שטיח לבן יוסיף אלמנט יוקרתי במיוחד לחלל שלך. עם זאת, האם אתה יכול לשמור את זה במצב מושלם? האם ילדים וחיות מחמד נאסרים מהחדר שלך כדי להגן על השטיח ללא רבב שלך? התשובה היא “כנראה שלא”, ולכן שטיחים לבנים אינם אופציה מעשית. לחלופין, צבע את לוחות הרצפה בלבן והשתמש בשטיחים לבנים קטנים יותר לרמת נוחות דומה. או בחרו משטח לכביסה לחלוטין לרצפות שלכם כגון אבן או אריחי קרמיקה. אלה קלים לטיפול ותוכלו ליהנות מיופיים במשך שנים.

חדר שינה לבן עם כריות אדומות

לבן-חדר שינה-כריות אדומות

אתה יכול גם לבחור להוסיף צבעים אחרים לחדר שינה לבן בעיקר, כמו רצפות עץ חמות או כמה צבעים בהירים שלא כל כך קשים לתחזוקה. חומרים ורהיטים עמידים יותר יהיו רהיטי עור לבנים או תריסים לבנים. אלה קלים לשמור על ניקיון וטרי מבלי לשבור את מכונת הכביסה שלך.

חדר שינה לבן עם שרפרפים כחולים

שרפרפים לבנים-חדרי שינה-כחולים

אין להכחיש שההשפעה של תכנית עיצוב חדר שינה לבנה היא עוצרת נשימה. הדוגמאות המדהימות ממחישות את הטענה. תכנון מוקפד ומעט משמעת יעזרו, חדר שינה לבן לעצב שהוא בר קיימא ושומר על שלמות “כוכב הקולנוע” שלו לאורך שנים רבות.

מאת ג’אז

חדר שינה-לבן-עיצוב-מהרצפה עד התקרה-חלונות

חדר שינה לבן מ- A-cero

לבן-חדר שינה-א-סרו

חום-עיצוב-לבן-מבטא-מיטה

אלמנטים מודרניים-לבנים-אפורים   מינימליזם בחדר שינה לבן

חדר שינה רומנטי בלבן

רומנטי-חדר שינה-לבן