האם ברצונך לדעת כיצד לרהט בנוחות חדר שינה גדול? ריכזנו עבורכם כמה טיפים ועיצובים בהקשר זה כדי להקל על המשימה שלכם. בתמונות ובתכנון הקומה, אנו בוחנים גם את עיצוב חדר השינה בגודל 20 מ”ר ויותר. פשוט המשך לקרוא כדי לגלות דוגמאות מעשיות ומידע אודותיהן והשתמש בהן כדי לייעל את המקום הפנוי שלך בהצלחה.

רעיונות לריהוט חדר שינה גדול

כדי להכיל את כל מה שאתה צריך לשינה ולפנאי בערב, 14 עד 18 מטרים רבועים מספיקים בדרך כלל. עם זאת, אם הגודל מאפשר לך להפיק את המרב מהחלל, תוכל להפיק ממנו יותר. חדר שינה גדול לא יכול להועיל רק במקרה אחד. במידה וחסר מקום אקוטי לכל דיירי הדירה, קיימות מספר אפשרויות. בכל שאר המקרים התשובה היא כן, הגדל את חדר השינה ללא היסוס. כך שלחדרים המרווחים יתרונות רבים. ראשית, תוכלו לישון בו טוב יותר בלילה בעוד שתחושת הנמנום והעייפות תעלם. שנית, השטח הגדול יותר מאפשר יותר אפשרויות תכנון.

שילב תכנית קומה לשיתוף חדר שינה גדול עם חדר אמבטיה ואמבטיה

הגודל האידיאלי לחדר שינה הוא 24 מ”ר. בחדר כזה ובאזורים שונים של החדר תוכלו להפוך חדר שינה גדול כל כך לנעים ונוח בהתאם לצרכים שלכם. לשם כך, אתה יכול פשוט להסתכל על דוגמת הפריסה למעלה. בתוכנית ניתן לראות גרסה של חדר שינה מרווח ונוח. בנוסף לאזור השינה וההלבשה, יש חדר רחצה וחדר ארונות. החדר המרכזי גדול ומרווח בהתאם, אם כי החלק העיקרי לא בהכרח נדרש עבור חדרי שינה, ארונות או שידות כל כך גדולים. אז אתה לא בהכרח צריך לדחוף אותו עם רהיטים ואתה יכול פשוט להתקין מעמד טלוויזיה, למשל.

חלק חדר שינה גדול

עיצוב ורעיונות לחדר שינה 20 מ

במידת הצורך, ניתן לחלק את חדר השינה כך שהוא יוצר אזורים עם פונקציות שונות, כגון מקום עבודה. אזורים כאלה יכולים להיות מוסתרים מאחורי מחיצה, למשל. ההפרדה מהחלק העיקרי של חדר השינה מאפשרת לך להחליף בגדים בחלל מוסתר ויזואלית. אתה יכול להסיר את כל פריטי הלבוש הנמצאים כיום בשימוש בבית מהאזור הגלוי של חדר השינה ולשפר את האסתטיקה.

חדר הלבשה עם חדר כניסה

אזור הלבשה עם מגירות ומדפי נעליים

בעזרת פתרון זה תוכלו לאחסן ולנסות את כל הבגדים, הנעליים והאביזרים מבלי לצאת מחדר השינה. אל תלך מהמסדרון לארון פעמיים -שלוש לפני שאתה יוצא החוצה. זה גם גבול נהדר עבור אנשים מבחוץ. כדי להיכנס לחדר ההורים, אלה צריכים לעבור דרך הארון, מה שבאמת יכול לקרות רק במקרה.

לדוגמה, אם החדר גדול אך ארוך מדי, טעות גדולה בעיצוב חדר השינה יכולה לקרות 20 מ”ר ויותר. מעל לכל, זה מורכב מכך שאנשים רבים מצמידים את הרהיטים שלהם לקירות על מנת לחסוך מקום. תוכניות הקומה להלן מראות שפגמים כאלה יכולים להפחית את הנוחות גם כאשר חולקים חדר שינה גדול, כלומר לשני חדרים נפרדים.

30 מ

בתמונה למעלה אתה יכול לצפות בסידור של רהיטים הדומים לחדר שינה בגודל 30 מ”ר. זה נראה יותר כמו מסדרון עם מיטה בקצה.

טעויות בעת הקמת חדר שינה להפיץ 20 מ

אם אתה מחלק חדר שינה בגודל 20 מ”ר או יותר לשני אזורים, אתה מבטיח לעצמך אזור מנוחה ושינה, כמו גם מקום לשולחן איפור או ארון בגדים. קיר בין המיטה לשולחן יכול גם להפריד את החדר באופן אופטי ולא להיראות מוארך מדי.

חדר שינה 30 מ

במקרה זה, חדר שינה גדול ומוארך מחולק לשני חלקים בעזרת חדר מלתחה. מערכת אחסון כזו גם הופכת את החדר לנוח יותר. בנוסף, אתה יכול להגדיר מקום לשולחן איפור או אזור עבודה בנישה המתקבלת.

חדר אמבטיה בחדר השינה

ריהוט את חדר הרחצה וחדר השינה הגדול בנוחות ושלב אותם בצבע

תמיד עדיף שיהיה לך חדר מקלחת פרטי משלך במקום לחלוק אותו עם אורחים או תושבים אחרים. למרבה הצער, לעתים רחוקות אתה מקבל את זה בתצורה עם חדר השינה. עם זאת, יש משהו שאתה יכול לעשות בנידון אם יש לך חדר שינה גדול. עם זאת, חדר אמבטיה עם חדר שינה אפשרי בדרך כלל רק בשני מקרים:

  • על פי הפריסה המאושרת, אזורים רטובים יכולים להיות צמודים לחדר השינה שלכם, וזו הדרך היחידה ליצור חדר אמבטיה.
  • חברת הניהול נותנת את האישור הדרוש להתקנת חדר אמבטיה בחדר השינה.

יש נקודת עניין נוספת. לאחרונה, מתחמי מגורים עם מעמד של דירות הפכו פופולריים. הם חוקיים שאינם למגורים ולכן למיזם משותף, למשל, אין כוח נגדם. כלומר, אתה יכול לבנות מטבח וחדר אמבטיה בכל מקום בדירה. עם זאת, אנו ממליצים בחום להבהיר תחילה את בעיית השינוי עם חברת הניהול, גם אם אין מכשולים משפטיים רשמיים..

התקן אסלה ליד חדר השינה

בדרך כלל לא נהוג להתקין את השירותים בסלון או במטבח. החריג יכול אפוא להיות חדר מתאים בחדר השינה, במיוחד כשמדובר בבתים. חדר זה נגיש מחדר הרחצה המשולב. יחד עם זאת, בדרך כלל בדירה צריכה להיות שירותים נוספים עם כניסה נפרדת מהמסדרון.

רעיונות לחדר שינה 20 מ”ר או יותר

אז איך עושים זאת אם חדר השינה שלכם הוא 20 מ”ר? זה קצת הרבה לסלון רגיל, אבל אתה לא יכול לשים חדר אמבטיה עם חדר הלבשה נפרד באזור כזה. אתה עדיין יכול להכין ממנו חדר שינה מרווח ונוח, כפי שתראה בתכנית למטה.

חדר שינה 22 מ

במקרה זה, חדר שינה של 22 מ”ר מכיל את כל מה שאתה צריך לחדר כזה, כמו גם חדר הלבשה מוסתר וחלל עבודה. לכן פריסת החדר היא ברמה האופטימלית, כך שלא תצטרך להסתדר ללא עיצוב וסגנון מודרני המתאים לטעמך.

חדרי שינה גדולים מתחלקים ליותר משני חדרים

נניח שאתה גר עם אישה וילד גן ומצפה לילד שני. יש לכם שטח שבו תוכלו להקים שני חדרים גדולים בשטח 20 מ”ר כל אחד או שלושה חדרי שינה קטנים. מה אתה יכול לבחור במקרה זה? במקרה שלך, האפשרות הראשונה עדיפה.

סביר להניח שבשנים הראשונות תחלוק את חדר השינה עם הרך הנולד, ועדיף אם החדר מרווח. במהלך תקופה זו, הילד הגדול יגדל ויהנה בדרך כלל מהשכונה עם האח או האחות הצעירים. אבל אם יש לך אישה, ילד ואמא, עדיף לארגן שלושה חדרי שינה – חדר נפרד לכל קבוצת גיל..

עוד חמישה טיפים להקמה

הימנעו מארונות לחדרי שינה שאינם גדולים במיוחד

  • לעולם אל תשים רהיטים בחדר גדול. אל תשאיר את האמצע ריק. ריקות חדר השינה תפעיל לחץ על הבעלים – הירדמות תגרום לו להרגיש לא בנוח.
  • אל תעשה חדר הלבשה פתוח מחדר השינה (הכוונה לארונות לאורך הקירות, כמו בתמונה). אחרת, החדר שלך יהיה עמוס בכביסה בעתיד הקרוב. מייבש כביסה וקרש גיהוץ ישירות מול המיטה מופיעים גם הם מיד. יש להפריד את חדר ההלבשה מהחדר הראשי של חדר השינה באמצעות דלתות או מחיצה שממלאת תפקיד ייעודי.

חדר שינה גדול המוקם ללא ריהוט עם מראה ענקית ותמונה על הקיר

  • אל תנסה להתנסות במשהו שאתה לא יודע. טרנדים רבים בעיצוב עכשווי פשוט לא בהכרח מתאימים לך. אמבטיה בחדר השינה או מחיצת זכוכית בין חדר האמבטיה למיטה נראית מרשימה מאוד בפנים. אבל שאל את עצמך: האם תוכל להשתמש בזה במבט מלא של החצי השני שלך? אולי עדיף לוותר על הרעיון.

חדר מלון מרווח עם חלונות מקושתים ומיטה זוגית מוקפת מנורות רצפה

  • בעת יצירת פרויקט עיצוב לחדר שינה גדול מ -20 מטרים רבועים, חפש סגנונות אמנותיים. חדר השינה הגדול צריך להיות מרווח ומואר. שפע העיצוב והריהוט יהרוס את המרחב ויצמצם ויזואלית את החלל.

  • בעת ביצוע תיקונים בחדרי שינה שהם בשטח של 20 מ”ר או יותר, אין להוריד את התקרות כדי להאיר נישות רב-מפלסיות. תקרה של 2.6 מטר בחדר שינה של 25 מ”ר תפעיל עליכם לחץ. יש נוסחה מיוחדת לחישוב גובה התקרה האופטימלי: h> ½ a או h> 2/3 b ו- h <¾ a או h

מחשבות אחרונות

אמבטיה באזור השינה עם מיטה זוגית ודלתות זכוכית למרפסת החיצונית

בתמונה: חדר השינה הוא יותר מ -20 מ”ר ונראה מושך מאוד בסגנון מודרני. עם זאת, האפשרות להתרחץ ישירות בחדר השינה אינה מתאימה לכל משפחה. השאר תלוי בך.

עיצוב תואם לחדר שינה 20 מ

אתה יכול לייעד אזור, למשל על ידי הקמת אזור השינה ליד חלון ואזור לילה ליד פינת קריאה בכניסה או להיפך. כך הקורא לא יצטרך להפריע לאדם הישן. חדר השינה הראשי הוא גם פלטפורמה מצוינת לכל עיצוב, כולל הנועז ביותר. אולם החשוב ביותר הוא שלא תלך לקיצוניות ולא תתמקד בפתרונות מדף.