טיפים למצעים לתיאום שמיכת הכרית-הכרית

מיטות לא רק צריכות להציע לנו שינה נוחה ובריאה, הן גם צריכות להיראות מזמינות ומסודרות. איך אתה יכול לעשות את זה? התאם את מרכיבי המיטה האישיים כגון כריות, שמיכות ומצעים בצורה מושלמת! קרא את הטיפים שלנו לחדר השינה ולמד כיצד ליצור תמונה הרמונית. המצעים שלנו אומרים יותר על אורח החיים שלנו ממה שחשבתם.

טיפים לחדר השינה – המיטה מושכת את העין

מיטות-טיפים לחדר שינה-בית-טקסטיל-הצבעה

בעת עיצוב חדר שינה, המיטה היא מוקד הוויזואלי הטבעי, כך שאפשר לומר כי המצעים הם גם אחד הקישוטים בחדר. למצוא את המצעים המושלמים יכול להיות גם קשה. הצבע והתבנית צריכים להתאים באופן הרמוני לתמונה הכוללת. אם אינך יכול למצוא את ערכת מצעי החלומות שלך בחנויות, בדוק למשל באינטרנט ארווין מולר לתת השראה.

טיפים לחדר השינה – יצירת תמונה הרמונית

מצעים-חדר שינה-עצות-צבעוניות-מבטאים-שמיכת כרית

כיסוי המיטה שלך הוא החלק הגדול ביותר של סט המצעים והחלק הגלוי ביותר בעיצוב חדר השינה שלך. בחר שמיכה העונה על הציפיות שלך לנוחות, לטעם ולתקציב. שימו לב שבדי כותנה קלים לניקוי, בעוד שקטיפה, ברוקד, משי וזמש יעניקו למצעים שלכם מראה ותחושה יוקרתיים..

עצות מצעים לחדר השינה-צבע-דפוס-שמיכת כרית

בחר גיליונות בצבע שיגרמו לתקרה להתבלט. לסדינים עשויים כותנה, סאטן ומשי יש אפקט קירור במזג אוויר חם, ואילו מצעי המיטה מספקים חום בלילות קרים. סדינים בהירים נראים נהדר עם כיסויי מיטה כהים, ולהיפך. התאימי את צבע הציפיות שלך עם עיצוב המצעים כדי להדגיש את עיצוב חדר השינה. בחרו כריות העשויות מאותו בד או כאלה התואמות את העיצוב והצבע של כיסוי המיטה.

מצעים-טיפים לחדר שינה-כרית-כיסוי מיטה-תיאום צבעים

כריות לזרוק הן דרך מצוינת להוסיף נוחות נוספת וכמה צבעי צבע לעיצוב שלך. בחר צבע אחיד וכריות נוי מעוצבות. שמיכה נוספת מקופלת היטב למרגלות המיטה משלימה את התמונה הכוללת. לא רק שהוא יחמם אתכם בלילה, הוא יוסיף עוד נגיעה דקורטיבית למצעים שלכם.

מצעים-טיפים לחדר שינה-הצבעות-דוגמאות

טיפים למצעים לחדר השינה -עיצוב מיטה-בצבעים מתואמים