מדבקת קיר בחדר השינה-שפתונים-פתקים-רוח-תכלת-קיר

האם אתה מחפש קישוט קיר לחדר השינה שהוא מסוגנן ומודרני אך יחד עם זאת עדין יחסית? אז כנראה שתקבל את אחת ההחלטות הטובות ביותר עם מדבקת קיר. יותר ויותר אנשים פונים לסוג זה של עיצוב קירות בכדי ליצור קיר מבטא מעניין ואם רוצים, שיכול לקשט הן את האזור שמעל המיטה והן קיר אחר. היתרונות והמבחר הגדול של גרסאות לקישוט מסוג זה לחדר השינה משכנעים רבים, ולכן אנו לא רוצים למנוע מהם מכם. צור קיר ייחודי ומסוגנן עם מדבקת קיר בחדר השינה ותהנה מהרגעים השקטים בחדר זה אפילו טוב יותר!

יתרונות מדבקות קיר בחדר השינה

מדבקות קיר בחדר השינה-חפצי נוי-חיתוך-ראשיים-חיקוי

קעקוע הקיר לחדרי השינה מציע יתרון מיוחד על פני קישוטי קיר אחרים. מצד אחד, לא רק שאין צורך לקדוח אותו. הדבק גם אינו עקשן כמו טפט, למשל. כמובן שיש בכך יתרון שניתן להסיר את הקעקוע בקלות בכל עת מבלי להשאיר עקבות ולפגוע בקיר שמאחוריו. כמובן שזה לא חל רק על חדר השינה, אלא על קעקוע הקיר באופן כללי, שיכול לשמש גם בסלון, במטבח, במסדרון, בחדר האמבטיה או כקישוט קיר בחדר הילדים..

קיר-מדבקה-חדר שינה-לקשט-אהבה-חץ-רעיון לב

יתר על כן, מבחר המוטיבים והדוגמאות גדול מאוד, כך שניתן למצוא משהו מתאים במהירות. בין אם זו תמונה או כיתוב בכל צבע – יש משהו לכולם. יצרנים רבים אפילו מציעים פרויקטים בודדים כך שתוכלו ליצור מוטיבים או אותיות משלכם בכדי לקבל בדיוק את מה שאתם מדמיינים..

מדבקות קיר בחדר השינה – צרף אמרות

מדבקות קיר בחדר השינה לילה טוב-נשיקה-אמרות-אהבה

אמרות פשוטות לקיר פופולריות מאוד. אבל פשוט לא אומר משעמם. אבל להפך! ישנם מגוון גופנים שניתן להשתמש בהם, שלא לדבר על מבחר האמרות. ציטוטים המבטאים מסר מסוים נבחרים לעתים קרובות לקעקוע הקיר בחדר השינה. קעקוע קיר בחדר השינה עם אהבה כמסר מתאים במיוחד, מה שכמובן לא אומר שאי אפשר לבחור אמירות מצחיקות. גם אם גופנים והודעות מרגיעים כמו קעקוע הקיר בחדר השינה לאמרות על אהבה הם כנראה הבחירה הטובה ביותר לחדר מנוחה זה, זה תלוי בסופו של דבר בטעמכם.

מדבקות קיר בחדר השינה מצחיק-אמרות-עיצוב-קיר

ניתן להשתמש באמירות מדבקות הקיר בחדר השינה בדיוק כך או להשלים עם מוטיבים ותמונות כדי להיראות מעניינים עוד יותר. לבבות, כוכבים או פרחים קטנים יכולים לקשט את האותיות או להגדיר מבטאים קטנים ולקשט את חדר השינה בצורה זו. אז, כפי שאתה יכול לראות, הבחירה היא די גדולה, אפילו לסיסמאות קיר או ציטוטים פשוטים. מצא את המסר הטוב ביותר עבורך ולאחר מכן תכנן אמרות מדבקות קיר אישיות.

קישוט בחדר השינה עם מוטיבים לקיר

מדבקות קיר בחדר השינה-רעיון-מודרני-וינטאג '-אפור-קיר-צבע-סגול-מיטה

מוטיבים לקיר יכולים להיות בכל גודל, כך שניתן תמיד לבחור את המוטיב המתאים לחדר או לגודל הקיר המתאים. בין אם כקעקוע קיר דו-ממדי או תלת-ממדי בחדר השינה, בהחלט תיצור לוכד עיניים מעניין. ישנם כמה מוטיבים שהם פופולריים במיוחד ושאנחנו רוצים להציג בפניכם. ריכזנו עבורכם גם בקצרה את המשמעויות שלהם.

מדבקת קיר בנוצות השינה

קיר-מדבקת-חדר שינה-נוצה-אינדיאנים-אתנו-דפוס-קיר אפור

נוצות הם חפצים עדינים במיוחד והם אחד העיצובים הפופולריים ביותר למדבקות קיר לחדר שינה. ולא רק כי עשויים מזה הרבה כריות ושמיכות. הנוצה קשורה לאוויר וטיסה, אך היא גם סמל לכוח ולעוצמה. מכיוון שהעט שימש גם לכתיבה בתקופות קודמות, הוא מייצג גם יצירתיות, אינטלקט וכוח רוחני. זה הופך אותו למוטיב מתאים לקיר חדר השינה גם לסופרים.

מדבקות קיר-חדר שינה-נוצת-רעיון-תכלת-ציפורים-כוח-שידת לילה-קישוט

ניתן להשתמש במוטיב הנוצות בדרכים רבות ושונות. תנו לו “לתלות” מהתקרה, בחרו בו כאלמנט ללוכד חלומות גדול על הקיר או שילבו אותו עם מוטיבים אחרים כגון ציפורים או פתקים. הדמיון אינו יודע גבולות.

מדבקת קיר עץ בחדר השינה

מדבקת קיר-חדר שינה-עץ-מודרני-עלים-עיטור לבן-אפור-קיר

הסמליות של העץ מגוונת למדי. מכיוון שהוא מחבר את השמים או האוויר עם כדור הארץ ויוצר מעגל חוזר, הוא מצד אחד סמל לחיים. אם נבחר עץ ירוק עד כמוטיב, המשמעות היא אינסוף חיים. העץ הנשא, היורה כל שנה בעלים חדשים, מייצג בתורו את תחיית המתים. הוא משמש לעתים קרובות כמדבקת קיר לחדרי שינה לקישוט האזור שליד המיטה.

קיר-מדבקה-חדר שינה-ענפים-צורת יער-עלי סתיו-כתום-אדום

לחלופין, אתה יכול פשוט לבחור ענף עם עלים או פרחים בכל צבע או ליצור יער קטן מתוך גזעים. זה גם מאוד אטרקטיבי וצריך ליצור אווירה נעימה בחדר השינה. מי שאוהב טבע ואוהב לצאת לטיולים ביער בוודאי לעולם לא יתחרט על בחירה זו.

רעיונות קישוט לחדר השינה עם מלאכים

מדבקות קיר-חדר שינה-מלאך-צללית-השראה-אוהבי-קישוט קיר

מדבקת הקיר בחדר השינה עם מלאך היא אופציה נוספת. מלאכים הם למעשה סמל דתי, אך הם יכולים לשמש גם אנשים שאינם דתיים. המוטיב פופולרי מאוד, במיוחד בצורת מלאך שומר. הוא שומר עליך, כביכול, בזמן שאתה ישן ללא הגנה. מלאכי שומר או לא, לכולם יש מכנה משותף אחד – הם צריכים לעזור ולתמוך בנו בני האדם.

מדבקות קיר-מלאכי שינה-קישוט-קירות-כנפיים-נוצות שחורות

את הסמליות אפשר להביא גם לקיר בעזרת הכנפיים. אז זה לא חייב להיות אדם שלם עם כנפיים. השתמש בהם היטב ותבל אזור חשוף ומשעמם בצורה יפה תוך שליחת הודעה נעימה במקביל.

פרחים על הקיר

מדבקות קיר-חדר שינה-פרחים-קישוט-קיר-רומנטי-צבעוני-פרחים

מי לא אוהב פרחים? הם לא רק קוסמים לנו בחיק הטבע, בגינה או בצורת זר פרחים באגרטל. הם גם מאוד נחמדים להסתכל עליהם כמוטיב בפני עצמם. השתמש למדבקת הקיר בחדר השינה עם פרח ליצירת מצב רוח רומנטי ונעים במיוחד. פרחים בודדים וגם שילובים של כמה מתאימים.

קיר-מדבקת-חדר שינה-רעיון-פרח-מים-שושן-בנזין-כחול-צבע-קיר

ניתן לשלב את הפרחים גם עם קישוטים. קעקוע הקיר בחדר השינה עם קישוטים נראה אז רומנטי עוד יותר. אגב, לכל פרח יש משמעות אחרת, שתוכלו לשקול גם לבחירת הקעקוע ועיצוב הקיר עם פרחים.

מדבקת קיר בחדר השינה עם לב או כוכבים

קיר-מדבקה-חדר שינה-לבבות-אוהבי-אוהבי-זוג-סמל-מוטיב-זהב

אין זה סוד שהלב הוא סמל לאהבה. בחדר השינה הוא יכול לסמל לא רק את אהבת הזוג, אלא גם את כל המשפחה. הלבבות משמשים לעתים קרובות גם כמבטאים שבהם יש לתבל מעט מוטיבים או אמרות קיר אחרים. לחלופין, הלב יכול כמובן לייצג גם את המוטיב העיקרי ומבטאים אחרים יכולים לשמש כתוספת.

קיר-מדבקת-חדר שינה-כוכבים-ירח-אותיות-לילה טוב

מדבקת קיר בחדר השינה עם כוכבים היא גם פופולרית מאוד, מכיוון שאתה מבלה את הלילה הכוכב בחדר הזה. אך מכיוון שלצערי אינך יכול לראות שם את הכוכבים האמיתיים, אתה יכול פשוט לשים אותם על הקיר בצורה של עיטור קיר. הכוכב היווה מדריך עבור יורדי ים בעבר, אך כיום סביר יותר שהוא יסייע במציאת משמעות החיים. זה לגמרי תלוי בך להחליט איזו משמעות היא צריכה להיות עבורך. ניתן לשקול גם כוכבי כוכבים. יש גם גרסאות זוהרות בחושך.