מיטת קפיצים-מיטות-תחושה של יוקרה-חדר שינה-גבוה

כשמדובר במיטות, יש כרגע רק טרנד אחד והוא קפיצים. מקורם של מיטות קפיצים בארצות הברית, שם הן משמשות לעתים קרובות כמיטות מלון. אולם חדרי השינה המפוארים הופכים פופולריים יותר ויותר בגרמניה ומביאים את תחושת המלון היוקרתי הזה לחדר השינה שלכם. הם לא רק מבקיעים עם המראה המפואר שלהם, אלא גם עם המאפיינים המיוחדים שלהם. מהם היתרונות של מיטת קפיצים? למי מתאימות מיטות הקפיצים? שאלות אלו ואחרות בנוגע למערכת המיטות המיוחדות נענות במאמר זה.

מהם היתרונות של מיטת קפיצים??

מיטת קפיצים-יתרונות-שינה-נוחות-גובה

מיטת הקפיצים נבדלת ממיטות קונבנציונאליות במבנה המיוחד בשלושה חלקים. אין מסגרת דק, המזרן נתמך במלואו על ידי בסיס ליבת קפיץ, מה שנקרא קפיץ קופסא. בסוף יש טופר על גבי המזרן.

מכיוון שמיטות קפיצים גבוהות ממיטות רגילות, הן מרגישות כאילו הן צפות על עננים. הודות לבנייתו, משטח השכיבה הוא בגובה נוח של 55 – 70 ס”מ, מה שמקל על הכניסה והיציאה מהמיטה. יתרון שממנו נהנים אנשים מבוגרים ואנשים עם בעיות גב במיוחד.

אילו גורמים יש לקחת בחשבון בבחירת מיטות קפיצים??

קופסת קפיצים-מיטות-יתרונות-קריטריונים-החלטה

קַשִׁיוּת: דרגת הקשיות הנכונה מכריעה לנוחות השינה הטובה ביותר ולמיקום האורתופדי של עמוד השדרה. זה בדרך כלל מתאר את התאמתו ותקיפותו של מזרן למשקל גוף מסוים. דרגות הקשיות מסומנות באות “H” ובמספר וממוינות בסדר עולה מ- H1 ל- H5. אתה יכול לדעת אם בחרת את דרגת הקשיות הנכונה על ידי העובדה שעמוד השדרה אופקי במיקום הרוחבי. מזרן רך מדי או קשה מדי משפיע לרעה. כדי לקבוע את דרגת הקשיות הנכונה, חשוב לקבוע את שלך מדד מסת הגוף (BMI) מוֹעִיל. תוצאת החישוב היא ערך בין 18 ל -30+, שיש להבין אותו כערך מדריך למידת הקשיות המומלצת. וודא שמידת הקשיות אינה מבוססת רק על ה- BMI, אלא גם על היצרן, תנוחת השינה וגובה הגוף שלך..

תנוחת שינה: לרוב האנשים יש עמדה מיוחסת, אותה הם תופסים בעיקר במהלך הלילה. לכן חשוב שהמזרן יעמוד בדרישות האישיות. לדוגמא, מי שאוהב לישון על הצד שלהם צריך משטח רך יותר למותניים ולכתפיים מאשר מי שישן על הגב.

קופסת קפיצים-מיטה-מזרן-קבעו את דרגת הקשיות

סוג המזרן: מיטת קפיצים מורכבת בערך ממזרן מתחת, מזרן עליון ומזרן עליון. על מנת להשיג מידה מסוימת של קשיות או תחושת שכיבה רצויה, הרכיבים האישיים מיוצרים בעיצובים שונים. ברוב המקרים מדובר בליבת קפיצי בונל, ליבת קפיצי כיס, ליבת קפיץ בכיס חבית או מזרן קצף קר. כל אלה יכולים לשכנע עם תכונות חיוביות שונות. גלה את ההבדלים בין סוגי המזרנים השונים והבטח את נוחות השינה האופטימלית לצרכיך.

מי שמתעניין במיטת קפיצים ימצא מבחר גדול מאוד של דגמים. אך לא כל המיטות מחזיקות את מה שהן מייצגות. לכן כדאי להשוות מספר דגמים ולפתח קריטריוני הערכה שונים על מנת למצוא את הזוכה במבחן האישי שלך. יש מידע נוסף, למשל, ב בדיקת מיטת קפיצים של Boxspring-Kiki. שם לא רק תמצא דירוג חיובי או שלילי, אלא גם מידע למי מתאים דגם מיטת הקפיצים.

אילו אביזרים יש למיטות קפיצים??

אביזרים למיטת קפיצים-מצעים-סדינים-מתאימים

ניתן פשוט לדמיין את הטופר כמזרן דק שני שנשען על המזרן בפועל. לא כל היצרנים מציעים את המיטות שלהם עם מזרן וחצאית, ולכן לקוחות רבים שואלים את עצמם את השאלה: האם אתה באמת צריך טופר? כמובן שאפשר גם לישון בלי טופ. אבל יש הרבה מה לומר על בחירת מיטת קפיצים עם טופר. למרות שהוא יכול גם לשפר את נוחות השכיבה, הוא גם מרוויח הרבה מבחינת היגיינה ומאפייני אקלים.

היתרון של שני מזרנים בודדים במיטת קפיצים כפולה ניכר: כל אחד יכול לבחור את המזרן האישי שלו במידת המוצקות הנכונה. עם זאת, יכול לקרות שהמזרונים מחליקים מעט זה מזה. הדחיפה המעצבנת של המזרן בבוקר יכולה כמובן להטריד מאוד בטווח הארוך. ניתן לתקן זאת על ידי מחצלות נגד החלקה ו / או טופר מתמשך, שהופך את המיטה לאזור שיזוף גדול ללא סדקים מעצבנים למבקרים.

כמה גבוה צריך להיות שולחן המיטה למיטת איגרוף?

תיבת קפיצים-מיטה-גובה-שידת לילה

הקינוח הנכון הוא בהחלט חלק ממיטת קפיצים טובה. גובה השולחן ליד המיטה צריך כמובן להיות מותאם גם לגובה המיטה: גובה שבין 57 ל -65 סנטימטרים יהיה אופטימלי. ספסלי מיטה מציעים תוספת אופנתית לא פחות ומקום אחסון מעשי לשולחנות המיטה. אגב, ישנן גם מיטות לתינוקות שהן גבוהות במיוחד וניתנות להתאמה בקלות למיטת הקפיצים של ההורים.

איזו מיטת קפיצים לחדרים קטנים ותקרות משופעות?

בשל המבנה שלהן, מיטות קפיצים מגושמות יחסית ותופסות מקום רב מבחינה אופטית. לכן, הם למעשה אינם מתאימים לחדרי שינה קטנים. אך מיטת קפיצים ללא ראש מיטה מציעה יתרונות מעשיים וניתנת לשימוש גם בחדרים קטנים. מי שבכוונה מסתדר בלי ראש המיטה המרופד חוסך בגובה ובאורך. ניתן למקם את המיטה בצורה כה אידיאלית עד שלא תבזבז מקום.

למי מתאימה מיטת קפיצים??

קופסת קפיצים-מיטה-שמתאימים-צעירים -2 אנשים

מיטות קפיצים מתאימות בעצם לכולם. עם זאת, גורמים רבים ושונים ממלאים תפקיד בבחירה: משקל גוף, הרגלי כבשים, גיל, אלרגיות, העדפות אישיות וכו ‘הדבר היחיד הקובע הוא ליידע את עצמך מראש ולמצוא את המיטה המושלמת לצרכיך. כי המיטה הכי יקרה היא לא תמיד המתאימה ביותר.

ריכזנו בקצרה כמה המלצות בטבלה הבאה. אנו מאחלים לכם לילות רגועים במיטת קפיצים!

תוספת מזרן לתשתית
לאנשים קלים בחר תשתית עם מתלה Bonell: ליבות קפיץ של Bonell מתאימות לאנשים עד משקל של 80 ק”ג מזרון עם קפיצי כיס חבית (250 קפיצים למטר מרובע) לבחירה חופשית
עד 100 ק”ג קפיץ ארגז עם ליבת קפיץ בכיס חבית מזרון עם קפיצי כיס קנה

– 260 מעיינות למטר מרובע

– כיסוי קצף קר מבטיח בסיס מוצק יותר

ציפוי קצף קר
לאנשים הסובלים מעודף משקל – מסגרת יציבה ורגליים מעץ מלא

– ליבת קפיץ בכיס חבית

– מזרן עם 500 קפיצים למטר מרובע מציע תמיכה טובה

– המזרן מכוסה באופן אידיאלי בקצף קר

– טופרים מקצף קר או ויסקו מחזקים את הבסיס

– "עמידות גבוהה" צִילִינדֶר

לשינויי גב ובטן קפיץ ארגז עם ליבת קפיץ בכיס חבית – ישנים על הגב והקיבה צריכים להבטיח שהם נוטים לשכב בצורה יציבה יותר בכל התחומים

– גרעין איכותי עשוי קצף קר, קצף יצוק או לטקס

– ליבת קפיץ של כיס או חבית

– H2

ציפוי קצף קר
לסלילי צד קפיץ ארגז עם ליבת קפיץ בכיס חבית – מזרון עם ליבת קפיץ בכיס חבית, מזרני לטקס טבעיים

– שימו לב לחלקי מזרן מתאימים

– אזור הכתף והאגן חייב להיות רך יותר

– H1

תחושת שכיבה רכה

– טופר לטקס

– קצף ויסקו

להזעה כבדה קפיץ עם ליבת קפיץ בכיס חבית מזרן פנימי

– קצף נוחות, קצף קר, לטקס, ג’ל

– טופר עשוי לטקס אקלימי

– טופ קצף קר – אידיאלי, הקצף צריך להיות עם נקבוביות פתוחות ולכן נושם

– כריכת טופ עם להקת אקלים עגולה

לסובלים מאלרגיה המבנה הפנימי מבטיח תמיד אוורור טוב

– כריכה עשויה עור מלאכותי או אלמנטים מעץ במקום ריפוד

באופן אידיאלי מזרן מחומר נושם: מזרן קצף קר, מזרן לטקס טבעי, מזרן קפיצים השתמש במארזים – כיסויים דוחי קרדית למזרנים ותוספות

– טופר עם לטקס

לילדים 7 – 11 שנים: 90 על 200 ס”מ

12 – 15 שנים: 140 על 200 ס”מ

מגיל 15 שנים: 140 על 210 עד 220 ס”מ

מכיוון שילדים מסתובבים הרבה בזמן השינה, חייבת להיות אותה רמה של יציבות על כל משטח השכיבה. לבחירה חופשית
לרווקים 90 על 200 ס”מ

100 על 200 ס”מ

120 על 200 ס”מ

140 על 200 ס”מ

מותאם לצרכים האישיים לבחירה חופשית
עבור 2 אנשים – 140 על 200 ס”מ מושלם למי שרק התאהב

– גודל 160 על 200 ס”מ פופולרי בקרב

מיטות זוגיות

– 180 על 200 ס”מ אידיאלי כמיטה זוגית

דרגות יציבות שונות של המזרנים האישיים הנדרשים במיטה הזוגית טופר נהדר להציע

לגיל השלישי מיטת קפיצים עם מנוע – רַך

– מזרון עם קפיצי כיס תופים

– תלוי במשקל – בין 250 ל -500 מעיינות למטר מרובע

ציפוי קצף קר

ויסקוטופר