מיטות קפיצים מנורות מבנה מזרן-ריפוד שחור

מיטות קפיצים התפתחו בשנים האחרונות למוצר טרנדי של ממש. הם מבטיחים נוחות שינה משופרת, שנת לילה טובה והתעוררות נינוחה יותר בבוקר. בנוסף, המיטות גם מרשימות מהמראה שלהן. הם גבוהים משמעותית ממיטה רגילה ומורכבים מכמה שכבות הבונות זו על זו. לעתים קרובות, רוב הלקוחות כבר נתקלו במיטות קפיצים בבתי מלון. סוג זה של מיטה שימש כאן כבר זמן מה, שכן מיטות קפיצים עונות על צרכי השינה של רוב האנשים. עם זאת, אם אתה רוצה להקים מיטת קפיצים בחדר השינה שלך, עליך ללמוד את הנושא באופן אינטנסיבי לפני הקנייה.

מיטות קפיצים מנחים – כיצד מרכיבים מיטת קפיצים

מיטות קפיצים מדריך-בנייה-טרנד-שינה טובה

על מנת שתוכל למצוא את המיטה הנכונה, ראשית חשוב לדעת את המאפיינים הבסיסיים של מיטת קפיצים. מיטת קפיצים קלאסית מורכבת משלושה אלמנטים המשפיעים זה על זה ובסופו של דבר מבטיחים נוחות. בתחתית מיטת הקפיצים נמצאת מה שנקרא “קופסה”. מעליו מונח מזרן, שבתורו מכוסה טופר. כמובן שלמיטת קפיצים יש מסגרת וכותרת ראש מסביב.

מיטות קפיצים פופולריות במיוחד בתעשיית המלונאות

מיטות קפיצי מדריך-מלון-סוויטה-ראש מיטה מרופדת

התיבה למטה היא בדרך כלל בניית עץ יציבה עם מתלים כפנים. ליצרנים יש את האפשרות להשתמש במעיינות Bonell או קפיצי כיס לחבית. מתלה זה מבטיח שמשטח השכיבה של המיטה לא יכול רק להתפנות באמצע המזרן, אלא גם להישאר גמיש וגמיש בקצוות. את המזרן שמונח על הקופסה בקושי ניתן להבחין ממזרנים רגילים. גם כאן הבחירה נותרה בין קפיצי כיס לחבית ומעיינות בונל, אך ניתן למצוא בשוק גם מזרנים עם קצף קר או קצף ויסקו. אם אינכם בטוחים לגבי סוג המזרן, כדאי לנסות אולפן מזרונים במידת האפשר.

הטופר כשכבה העליונה של מיטת הקפיצים אינה חשובה, אם כי ישנן מיטות באמריקה ללא שכבה דקה זו. עם בחירה נכונה של טופר, קונים יכולים שוב להשפיע על נוחות השכיבה במיטה. האם הטופר עשוי מקצף ויסקו, קצף קר או לטקס נקבע שוב על פי העדפה אישית. יתרון נוסף של הטופר הוא שהוא מגן על המזרן של מיטת הקפיצים ובכך מגדיל את אורך חייו. ביסודו של דבר, אנשים שאוהבים לשקר קצת יותר יכולים להשתמש בטופ עשוי קצף קר ואילו קצף ויסקו מאפשר תחושת שכיבה רכה יותר..

מיטות קפיצי מדריך – מיטת קפיצים אמיתית או מזויפות?

קופסת מדריכים-קפיצים-מיטות-כיסוי פוך שחור

יצרני מיטות רבות מזהים מזמן את טרנד “מיטת קפיצים” ורוצים להרוויח מכך כמה שיותר. זה יכול להיות מסוכן עבור הלקוח, כי לא כל מיטה שנראית כמו מיטת קפיצים מתאימה גם למאפיינים של סוג מיטה זה. כך שלרוב קורה שאין בתיבה הנ”ל שום השעיה. מיטת הקפיצים לכאורה לא יכולה להציע משטח שכיבה גמיש כפי שהלקוח באמת רוצה. לכן תמיד מומלץ להסתכל על תכונות המיטה שאתה רוצה. מי ירצה לעסוק בנושא בצורה אינטנסיבית יותר, מוצא מבחר טוב של מיטות קפיצים זולות ב- Wohnorama, שתכונות הציוד האישיות שלו מפורטות בפירוט.

לא תמיד ברור מיד אם מדובר במיטת קפיצים אמיתית

קופסת מדריכים-קפיצים-מיטות-ראש-מיטה מרופדת-ירוקה

שאלה שנדונה בהרבה היא האם בונל או קפיצי כיס חביות הם יותר יתרון במיטת הקפיצים. ביסודו של דבר, על הקונים להתמודד איפוא גם עם המאפיינים המיוחדים של שתי הגרסאות לפני שהם מחליטים על מיטה. בעוד מעיינות בונל מניבים אלסטיות פני השטח, מעיינות כיס חבית מבטיחים גמישות נקודתית של משטח השכיבה, כפי שדווח על ידי Morgenweb. במיוחד לאנשים עם משקל גוף גבוה יותר, קפיצי כיס לחבית בהחלט יכולים להועיל, מכיוון שהגוף לא שוקע עמוק מדי כאן. לאנשים קלילים למדי שקשקליהם אינם מראים יותר מתשעים ק”ג לכל היותר, אולם גם ציוד עם קפיצי בונל מתאים למדי..

מבחר אישי לנוחות שינה נוספת

קופסת מדריך-קפיצה-מיטה-בנייה-צדדית

לכל האנשים יש אותו צורך בשינה רגועה ובריאה. עם זאת, לכמה אנשים יש בעיות עם זה, מראה גם נתון. רק בגרמניה כמעט 25 אחוזים מהאנשים מתלוננים על נדודי שינה ואחד עשר אחוזים אינם מרגישים שהחלים מספיק לאחר שנת לילה. גם אם ריהוט חדר השינה, אורח החיים הכללי והנסיבות החיצוניות משפיעים על איכות השינה, המיטה היא כנראה הנקודה המרכזית ביותר כאן. אם אתה ישן גרוע, ראשית עליך לבחון מקרוב את אזור השינה שלך ולהחליף אותו במידת הצורך.

עד כמה השינה שלך נינוחה נקבעת גם על פי מוצקות המזרן

קופסאות מדריך-קפיצים-מיטות-ממש-מזויפות-מבדילות

אם בכל זאת צריך לבחור מיטת קפיצים חדשה, דרגת הקשיות היא קריטריון חשוב לשינה נוחה. ביסודו של דבר, הוא מחולק לחמש רמות שונות, הנבחרות על פי משקל הגוף.

• דרגת קשיות 1: עד 60 ק”ג

• דרגת קשיות 2: 60 עד 80 ק”ג

• דרגת קשיות 3: 80 עד 110 ק”ג

• דרגת קשיות 4: 110 עד 140 ק”ג

• דרגת קשיות 5: יותר מ -140 ק”ג

בבחירת המזרן למיטת הקפיצים, על הלקוחות להתמודד איפוא באופן אינטנסיבי עם מידת המוצקות הנכונה. הוא זה שמשפיע על שקיעת הגוף בלילה, מה שבמקרה הטוב מאפשר לכתפיים, למותניים ולעמוד השדרה להיות רגועים ככל האפשר. עם זאת, מזרן בעל רמת מיצוק לא נכונה גורם לעמוד השדרה להתכווץ, מה שעלול להוביל למתח, כאבי ראש והפרעות שינה..

מיטות קפיצים יכולות לשפר ויזואלית את חדר השינה

מדריך-קופסא-מיטות-קפיצות-לשדרג את חדר השינה באופן אופטי

לבסוף, העיצוב החזותי של מיטת הקפיצים הוא נקודה חשובה בבחירה. אחרי הכל, המיטה צריכה לתמוך בריהוט המודרני של חדר השינה ולא להתנגד לו. לכן טוב שמיטות קפיצים זמינות כעת במבחר גדול של צבעים וחומרים. ממשטחי עור ועד בד ועד למיטות עם פרטי מבריק, מתכת או עץ, כמעט הכל אפשרי. עם זאת, לא רק המראה החזותי, אלא גם קלות הטיפול בחומרים צריכים להיות מכריעים. מיטה לבנה טהורה מאוד באופנה, אבל אחרי כמה חודשים של שימוש היא כמעט ולא משכנעת. אם אתה עדיין רוצה להגשים את החלום שלך על מיטת קפיצים לבנה, עליך להיות זהיר במיוחד ולנקות את המשטחים באופן קבוע.

איור 3: rdouagui (רישיון CC0) / Pixabay.com

איור 5: 4 אוון (רישיון CC0) / Pixabay.com

איור 7: Unsplash (רישיון CC0) / Pixabay.com

איור 8: ErikaWittlieb (רישיון CC0) / Pixabay.com