חדר שינה עם ריהוט פנג שואי

כמה הכי כדאי לך חדר שינה של פנג שואי להכין? חדר השינה הוא המרחב האישי שלכם, המיועד למנוחה לאחר יום ארוך בעבודה. חדר השינה צריך להיות נוח והרמוני, והפנג שואי מציע כמה עצות חיוניות כיצד לעשות זאת בפשטות ובקלות! הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להסתכל מסביב לחדר השינה שלך – כמה מקום יש לך, איפה החלונות, האם אתה מעצב מחדש את הדירה, או שכבר יש לך ריהוט זמין? מדוד את הריהוט והחדר לפני שאתה עושה משהו.

חדר שינה פנג שואי – מודרני ואלגנטי

פנג שואי חדר שינה עם מיטת אפיריון

המיטה היא הרהיט החשוב ביותר חדר שינה של פנג שואי ויש להקפיד על כמה כללים בסיסיים. ראש המיטה לא צריך להיות מול חלון, אלא על קיר. זה יוצר אבטחה לישון. המיטה לא צריכה להיות בקו ישר בין הדלת לחלון. אם יש לך דירת עליית גג, המיטה לא צריכה להיות מתחת לקורות – זה גורם לחדר להיראות קטן יותר ומפריע לשינה. הימנע מהמיטה להצביע על דלת. אם החדר שלך מאפשר, מקם את המיטה באלכסון מול הדלת. במידה ומיקום זה בלתי אפשרי בחדר השינה שלך, אתה יכול להשתמש במיטת אפיריון – זה גורם לך להרגיש מוגן יותר.

מיטה משפחתית בחדר השינה של הפנג שואי

עיצוב חדר שינה למיטה פנג שואי

המיטה המשפחתית צריכה להיות ממוקמת בצורה כזו שיש מספיק מקום בחדר. מראה מטרידה מול המיטה. אין מקום לטכנולוגיה מודרנית כמו מחשב או טלוויזיה חדר שינה של פנג שואי.  החשיכו את החדר בעזרת וילונות ליצירת אווירה נעימה. עציצים גדולים כקישוט מתאימים יותר לסלון מאשר לחדר השינה.

חדר שינה פנג שואי – טיפים לריהוט

עיצוב חדר שינה בסגנון פנג שואי

אתה יכול לקנות מיטה עם בסיס או ארון בסיס – זה חוסך מקום ולפי פילוסופיית הפנג שואי, היא שומרת על אנרגיה חיובית. בחר מיטה בעלת צורה עגולה ללא קצוות מרובעים. פינות רבות בחדר יוצרות אווירה לא נוחה. המתקן ב חדר שינה של פנג שואי צריך לגרום לו להיראות מרווח יותר. עשו בדיקה – שכבו על המיטה והביטו מסביב. אם אתה לא מרגיש חרדה אלא רגוע למדי, השגת הרבה עם מעט מאמץ.

דני אלכסנדרובה

חדר שינה מודרני מרוהט על פי פנג שואי

חדר שינה פנג שואי מיטה זוגית תקרת עץ

שמיכת פוך ותאורה בחדר השינה של הפנג שואי

קישוט פנג שואי ליד המיטה