סדרת אריחים בלעדית Étoile de Rex סוגי שיש דקורטיביים חיפוי אמבטיה מודרני

רקס Ceramiche Artistiche, מותג של קבוצת פלורים, מסתמך על החומרים הטובים ביותר שהטבע צופה לנו בייצור המוצרים שלהם. רקס מייחס חשיבות רבה להעדפות אישיות בסביבה היפה כמו גם לאלגנטיות המזדמנת. מי שבוחר במותג זה מקיף את עצמו ביוקרה, זוהר ואלגנטיות. סדרת Étoile de Rex החדשה היא הוכחה שאין להפריך לכך. אריחים בלעדיים משיש דקורטיבי יוצרים סגנון ייחודי ועכשווי.

אריחים בלעדיים מראה אלגנטי יוקרתי משיש טורקיז סדרת קבוצת פלורים Étoile de Rex

אריחי היוקרה החדשים מסדרת Étoile de Rex משלבים מבנים וצבעים בצורה ייחודית. זה יוצר איזון כמעט קסום היוצר אווירה חושנית, חמה ומזמינה. הסדרה המעודנת והמפוארת מרשימה עם משטחים רכים ומנצנצים המזכירים את יופיים של תקופות שחלפו. הקולקציה האצילית נוצרה בהשראת סוגי שיש נדירים ודקורטיביים במיוחד ממוצא גיאוגרפי שונים. אריחים בלעדיים בגווני בז ‘ושנהב בצבע Cremo Delicato מייצגים את אזורי המוצא בטוסקנה ואמיליה-רומנה. משחק הצבעים הירוק-כחול המרתק, לעומת זאת, מעיד על המינרל הברזילאי אמזוניט.

אוסף אריחי יוקרה בסדרת Étoile de Rex בצבע בז 'בעיצוב מודרני

Étoile de Rex מזווג מבנים וצבעים חזקים ליצירת יחידה הרמונית המושכת את העין ומעוררת את תחושת המגע. המגוון האינסופי של הטבע מתיישב במראה ועיצוב המוצרים בצורה אטרקטיבית עם הטכנולוגיה המודרנית ביותר. הניסיון המוצלח לפרש את הטבע בצורה נאמנה ככל האפשר מתבטא בחיפויי הקיר והרצפה היוקרתיים של המותג המודע לסגנון.

סדרת Étoile de Rex יוצאת דופן משיש אופטיקה משיש

הסדרה החדשה מציעה שבע גרסאות צבע שניתן להשתמש בהן בנפרד או בשילוב כחיפוי קיר או רצפה. ארבעה מהאופטיקה זמינים בפורמטים קלאסיים וגדולים כאחד. Étoile Brown River, Étoile Illusion ו- Étoile Symphonie זמינים רק בפורמטים מגנום מודולאריים (60 × 240 ס”מ, 120 × 240 ס”מ, 60 × 120 ס”מ ו 120 × 120 ס”מ).

אריחים יוקרתיים, מראה, שיש, מראה, רצפת קיר, Étoile de Rex

זוהר אריחי יוקרה בסדרת מראה אמבטיה מסוג Étoile de Rex

חדר אמבטיה מודרני ריצוף פנים אריחים בלעדיים סדרת אפויל דקורטיב Étoile de Rex

ריצוף סדרת Étoile de Rex ריצוף משטח מבריק חומרים טבעיים יוקרתיים

* תוכל למצוא מידע על מוצרים אחרים של קבוצת פלורים פה