אריחי חרסינה נראים מעץ איטלקי במראה טבעי עיצוב אופנתי גרדניה אורכידאה

חברת Gardenia Orchidea האיטלקית הנודעת מייצרת כבר למעלה מ -50 שנה אריחי חרסינה וקרמיקה. הקונספט החדש הופך את החברה למילה נרדפת לאיכות, יכולת מוכשרת פתרון ומצוינות במאה מדינות בהן היא פעילה. החברה מציגה מודרנית אריחי חרסינה במראה עץ ואפקט שיש, הנחשבים לסמל יוקרה.

 אופי אריחי החרסינה במראה עץ מבית Gardenia Orchidea

אריחי רצפה עיצוב חרסינה מסדרון טרנדי איטלקי ריאליסטי

קו הטרנד החדש “מקסים” מתאפיין ב -6 סוגים שונים של אריחי ריצוף המשנים את מראה הרצפה. אריחי חרסינה הנראים כמו אבן טבעית הם לוכד עיניים אמיתי בכל חלקי הפנים. ניתן לשלב אותם עם מגוון רחב של קישוטים. קיימים גרסאות נרחבות ואריחי הרצפה בקולקציה זו אידיאליים לשימוש פנימי. במסדרון אריחי חרסינה במראה עץ כי הם יוצרים מראה חם, ואילו אריחים בעלי אפקט שיש אמורים לשמש בחדר הרחצה. זה כל כך תכליתי ועם זאת כל כך אלגנטי. אתה יכול להשתמש בשיפועים המנוגדים זה לזה לקירות המקלחת. סדרת “מקסים” קיימת בגוונים כהים ובהירים יותר.

אריחי חרסינה במראה עץ – חיפוי רצפה מפואר

אריחי סלון עץ נראה עיצוב אופנתי gardenia orchidea איטלקי

הטבעיות החמה של העץ משולבת עם הפונקציונאליות והעמידות של אריחי כלי חרסינה מחרסינה בקולקציית “מקסים” מאת Gardenia Orchidea מְשׁוּלָב. אריחי ריצוף אלה במראה עץ עוצבו בהשראת גדילי העצים ושימשו אותם בארכיטקטורה אלפינית מסורתית. “מקסים” הוא תוצאה של מחקר אינטנסיבי על תכונות החומר הטבעי הזה, המתפרש מחדש על חרסינה. החברה האיטלקית מעריכה יעילות ומקוריות. ה אריחי חרסינה עם הולצופזיק מהווים תוספת טובה למראה טבעי רומנטי מינימליסטי או כפרי.

אריחי חרסינה במראה עץ מבית Gardenia Orchidea

אריחי חרסינה מודרניים נראים בצבעים כהים משעממים איטלקי

אריחי רצפה עם אפקט שיש משתלבים היטב במשרד המודרני

עיצוב אריחי חרסינה משיש אפקט משרד אופנתי איטלקי מאט

שילוב אלגנטי של אריחי חרסינה איטלקיים במראה עץ ושיש

מסדרון אריחי חרסינה איטלקיים מעצבים דמויות אופנתיות צבעים כהים