עץ סלון מודרני ספת עור רצפת עץ חום

עץ הוא רב תכליתי. זהו חומר בר קיימא ולסוגי העץ השונים שימושים שונים, הן בפנים והן בחוץ. החומר פופולרי מאוד כריצוף בסלון. זה גורם להם להיראות ביתי ונעים. בנוסף, סוגי עץ אטרקטיביים משמשים לעתים קרובות לחיפויי קיר יפים. טכניקות טיפול חדשות מאפשרות שימושים חדשים וניתן להשתמש בעץ גם בצורה מודרנית בחדר האמבטיה. כמובן שכל תחום יישום דורש עיבוד מסוים. בדירה מודרנית, המעצבים ב- ASP פרוגטי השתמשו באמנות בחומר היפה בכל חדר ויצרו אווירה ייחודית.

הצגת עץ בצורה מודרנית: רצפות, חיפויי קירות ורהיטים

עץ מודרני דפוס רצפת עץ המכסה את הסלון

הדירה לא גדולה במיוחד, אך יש לה אופי משלה. השימוש האטרקטיבי בעץ, המעוצב באופן אישי לכל חדר, תורם לכך. בשל שטח המגורים הקטן, הריהוט נשמר פשוט ומתמקד בדברים הבסיסיים, ללא סלסולים. מבטאים אמנותיים מעניקים לעיצוב הפשוט מגע אישי ומחיים את האזורים.

הצגת עץ בצורה מודרנית: שימושים אפשריים לכל חדר

עץ מודרני סלון פרט מזנון חיפוי קיר מוטיב רצפת עץ

בסלון העץ מבוים בצורה מודרנית וחולש על החדר. הוא מכסה 1/3 מהשטח – הרצפה וקיר אחד. הריהוט – ספה, מזנון ושולחן צד, מתואמים באופן מושלם עם האלמנט המרכזי בפנים. חזיתות המזנון משמשות במיוחד כחיבור, אך גם המוטיב האטרקטיבי על רצפת העץ.

סלון מודרני מעץ ריצוף עץ קטן רצפת עץ

בחדר השני נמצא המטבח המודרני, המעוצב ברובו הלבן ומינימליסטי מאוד. טפט צילום בשחור לבן מספק שינוי. רק הרצפה וכמה ממדפי המטבח הפתוחים עשויים עץ. עיצוב הקיר בחדר הילדים, בו צבע הרקע של הטפט מזכיר מאוד עץ, מעורר דמיון במיוחד. מוטיבי הרובוט על הקיר הציבו מבטאים שובבים בחדר.

מטבח מודרני מינימליסטי עץ מודרני טפט צילום לבן

כמו בכל חדר אחר בדירה היפה, הריצוף בחדרי הרחצה עשוי עץ. כאן המעצבים לקחו צעד אחד קדימה והניחו אריחי עץ בצורה של פסיפסים אפקטיביים על קירות האמבטיה. אריחי הפסיפס המשולשים והמשושים כנראה אינם עשויים עץ אמיתי, אך הצבע והמראה מאוד מזכירים אותו.

עץ מטבח מודרני שולחן רצפת עץ אפור לבן

עץ ילדים מודרני טפט rholzboden טפט שניהם רובוט מוטיב

עץ מודרני רצפת עץ מסדרון מינימליסטי לבן

עץ מודרני אמבטיה רצפת אריחי עץ קיר גיאומטרי

עץ מודרני אמבטיה אריחי עץ משושה צבע קרם

עץ מודרני מראה אמבטיה אריחי בז 'משושה

עץ מודרני אמבטיה מקלחת זכוכית אריחי עץ

פרויקט של ASP Progetti