פרקט-רצפת-סלון-בהיר-רעיונות -טיפים לריהוט

בין אם ריצוף קרש, אדרה או ספינה – רצפת הפרקט בסלון נותנת אופי, יוצרת אווירה נעימה במראה האטרקטיבי שלה ומשתלבת בהרמוניה עם כל סגנון ריהוט. לכן כיסוי הרצפה הייצוגי מתאים במיוחד לשימוש באזורי מגורים – בדיוק היכן שהמשפחה אוהבת לשהות והמקומות בהם מתקבלים אורחים.

רצפת פרקט בסלון – מה יש לקחת בחשבון בעת ​​הקנייה?

רצפת פרקט-סלון-אלון-ספה פינתית בהירה-לבנה

רצפת הפרקט החזקה מאוד פופולרית בזכות עמידותה. כדי שההשקעה כדאית ובאמת משתלמת, מספר קריטריונים משחקים תפקיד בעת הקנייה.

1. סוג העץ – קשיות סוג העץ קובעת את מקום השימוש המתאים. סוגי העץ הקשים כוללים דוסית, אפר, אשור, מרבאו, רוביניה וונגה. הם מתאימים באופן אידיאלי לשימוש בחדרים עם עומס רב, כגון אזורי מגורים ומסדרונות, והם בחירה טובה למשפחות עם ילדים קטנים או חיות מחמד..

2. טיפול פני השטח – בהתאם לעיבוד ניתן לתת לעץ גימור. רצפות פרקט מסוגננות באתר meister.com מגיעים בעיצובים שונים, למשל. משחת סיד מוחלת על עץ מוגש; משטח עץ מוברש יוצר הקלה אטרקטיבית, וטיפול תרמי – גוון אדמדם אטרקטיבי. בנוסף, ניתן לשמן את המשטח באופן טבעי, לטפל בשמן UV או לצבוע אותו. פרקט המטופל בשמן טבעי נושם ויכול לווסת את הלחות בסלון. במקרה זה, טיפול קבוע הוא חיוני לאורך חיי החומר הטבעי. שמן UV מגן על העץ מפני קרני השמש החזקות ומפני שינוי צבע. רצפות פרקט בלכה עמידות במיוחד.

3. הנחת ריצוף פרקט – בעצם סוג ההנחה קובע את המאמץ – מערכת קליק נחשבת לגרסה ללא מאמץ, עם הרכבת לשון וחריץ אתה צריך להיות בעל ניסיון ידני מסוים. ברכישה כדאי לחשוב גם על הגנה על לחות / למשל עם סרט PE / ובידוד רעשי השפעה.

רצפת פרקט בסלון – צבע בהיר, אדמדם או כהה?

רצפת פרקט-סלון-רעיונות-רצפת הנחת-שטיח

סוגי עץ בהירים כגון אפר או אלון גורמים לחדר להיראות גדול יותר – ולכן הם פופולריים במיוחד במדינות סקנדינביה. המבנה המשובח והאחיד של היער הבהיר מהווה את הרקע המושלם לריהוט יצירתי בצבעים עליזים ושטופי שמש.

סוגי עץ אדמדם עם גרגירים עדינים / כגון אשור / עידון הסלון והעניקו לרהיטים בסגנון קולוניאלי את הטאץ ‘. הם אידיאליים לחדרים עם כיוון הפונה צפונה.

ריצוף פרקט בצבע כהה / למשל אלון מעושן / מעניק לסלון מראה זוהר וגורם לכם לחלום על הריהוט המפואר מהסרט הגדול גטסבי. יחד עם ריהוט עור נוח בניואנסים חמים ואביזרי בית אצילים באופטיקה מזהב, הריצוף החום כהה מהווה את ההרכב המושלם.

רצפת פרקט בסלון – פינת אוכל ומטבח צמוד

רצפת פרקט-סלון-פינת אוכל-מטבח-אח

ריצוף פרקט בסלון מעניק לפנים מראה ביתי

רצפת פרקט-סלון-פינת אוכל-אח

ריצוף פרקט כהה בסלון כמבטא

רצפת פרקט-סלון-צבע כהה-חדר אוכל-אשור

ריצוף עץ אלון באזור המגורים המודרני

רצפת פרקט-סלון-מטבח-עיצוב-מבטא-חם

סלון מסוגנן עם ריהוט כפרי

רצפת פרקט-סלון-קילים-קמין-אבן טבעית