מעוות-סוס-זנב-תסרוקת-מהיר

האם אתה רוצה להיראות כמו מסלול? בסדרת התסרוקות הצמות והעדכניות שלנו, אנו רוצים להראות לכם היום כיצד תוכלו לסובב את שיערכם בקלות בבית תסרוקת קוקו יכול לעשות. זהו פתרון מהיר לתסרוקת שלך כאשר אין לך זמן לעצב את השיער. היום אנחנו רוצים להראות לכם איך אפשר לעשות קוקו נמוך בצוואר ואיך נראים הדוגמניות בתצוגת האופנה של סלין..

השלבים לתסרוקת הקוקו המעוות

תסרוקת-זנב-סוס-פיתול מהיר

איך מתחילים עם המעוות תסרוקת קוקו – שטפו את שיערכם וייבשו אותו בעדינות בעזרת מגבת רחצה רכה. כשהוא עדיין לח, לבש מוצר מתאים שיגן עליו מפני חום המייבש. רק אז תוכל לייבש את השיער כרגיל בעזרת מברשת שיער ומייבש שיער. אם אתה רוצה מעט נפח נוסף על השורשים, מרחי קצף ספריי לחות.

תסרוקת הקוקו – אילוף השיער

גרסה-סוס-זנב-תסרוקת-עשה-קולאז '

לקבלת יותר נצנצים בשיער, מספרות השיער משתמשות בברק או ספריי לשיער, החל משורשי השיער וממשיכות למרוח אותו על הקצוות, הדבר מבטיח את האפקט הרצוי ומעניק לשיער מרקם קרמי. סרקו את השיער לאחור והשתמשו בפס אלסטי ליצירת קוקו בעורף.

סובב את הזנב כפוף כלפי מעלה. השתמש ברצועה האלסטית השנייה לאבטחת קצוות השיער. אלסטי הצמה צריך לעבור לאורך כל הקוקו כדי להחזיק את תסרוקת הצמה במקומה. אם השיער שלך ארוך יותר, סביר להניח שתצטרך עוד שני סיכות בובי קטנות כדי להחזיק אותו היטב.

אם השיער שלך לא ארוך במיוחד, עזוב את הקצוות ותקבל תסרוקת קלועה על המסלול. לבסוף, הניחו את השיער במקומו בעזרת ספריי שיער. שימו לב כי עגילים גדולים מאוד ילכו עם התסרוקות שמשאירות את הפנים פתוחות. זה יהפוך את המראה שלך למעניין עוד יותר.

על המסלול עם תסרוקת קלאסית

מסלול זנב-סוס-אופנה

מדריך לרעיון השני של תסרוקת קוקו

מעוות-זנב-סוס-קיץ-רעיונות-שיער

תסרוקת מעוותת א -סימטרית

אחר-רעיון-סוסים-זנב-ריצה-גשר-2014