צבע קיר אפור ספה בסלון כהה שולחן צד קישוט מראה

כמעט שום צבע כרגע פופולרי יותר מאפור. פעם זה נראה מעונן ולא נוח, אך לעתים רחוקות הומלץ על ידי מעצבי פנים. אבל כיום המצב השתנה מאוד – הגוונים האפורים התגלו מחדש ונמצאים כרגע במגמה. מכיוון שהניואנסים הניטרליים מהווים את הרקע המושלם לריהוט דמיוני, הדגישו נישות ופינות והבטיחו תחושה טובה של חיים.

צבע הקיר האפור – בחירת הגוון הנכון

צבע קיר אפור צבע קיר שטיח מודרני שרפרף עם קרש נמוך

אז זה צבע קיר אפור הוא יעיל יותר בחדר, קודם כל צריך למצוא את הגוון הנכון. תנאי התאורה ממלאים תפקיד מכריע בכך. חדר הפונה לצפון או למזרח נשאר בצל במשך רוב שעות היום – לכן המומחים מייעצים לבחור בגוון אפור בהיר. זה מבטיח שהפנים אוורירי ומזמין. בחדר הפונה לדרום או מערבה ניתן לעצב קיר מבטא בצבע אנתרציט.

לחדרים עם נישות ופינות בדרך כלל משולבים מספר גוונים – הדבר יוצר ניגודים מרגשים והחדר נראה מובנה היטב.

חדרים עם תקרות משופעות ייהנו משילוב של תקרות לבנות וקירות אפורים – הם יוצרים אשליה אופטית ויוצרים מכלול מסוגנן..

צבע הקיר האפור מביא את הריהוט המסוגנן טוב יותר

צבע קיר אפור פנים סלון סלון עיצוב קיר מודרני

ה צבע קיר אפור יכול לשמש בדרכים רבות – בין אם כמבטא ובין אם כרקע, ניתן לבחור את ערכת הצבעים הנכונה לכל מצב חיים. על אחת כמה וכמה – ערכת צבעים ניטראלית מאפשרת ריהוט אטרקטיבי להיכנס לעצמו. אז אם אתם בעניין של ריהוט צבעוני, כדאי לצבוע את הקירות באפור. חללי פנים בסגנון כפרי מודרני עם ריהוט מעץ טבעי יוצרים שילוב אטרקטיבי עם קירות אפורים כהים. ואם סגנון החיים הפשוט והמינימליסטי נראה לכם משעמם מדי, תוכלו לעצב את החדר בקירות בצבע אפור ואדום או אפור וירוק..

שלבו מוטיבים אפורים ופרחוניים

אפור מדף צבע קיר סלון מבטא טפט קיר פרחים רומנטיים

חלקו ויזואלית חלל מגורים פתוח לאזורים שונים באמצעות צבעי קיר שונים. אלה יכולים להיות ניואנסים שונים של הצבע האפור, אך גם ניגוד תוסס לציור הקיר האפור, כמו עם קיר מבטא זה עם מוטיבים פרחוניים בוורוד, סגול ולבן. הדרך הטובה ביותר ליצור מעבר יפה מטפט כה צבעוני לגוון אפור ניטרלי היא עם הרהיטים או הקישוטים.

ספה בצבע קיר אפור אח אדום קיר קישוט חשמלי שעון שולחן קפה

עם הקיר הנייטרלי הזה הספה האדומה נכנסת לעצמה טוב יותר מכפי שהיא יכולה מול צבע קיר אחר חזק, אתה לא חושב? ניתן לשלב גם גוונים אפורים עם צבעים ניטרליים אחרים כגון בז ‘, לבן או, כמו כאן, עם חום. בכל מקרה, יש להרכיב יחסי גומלין הרמוניים עם גוונים חוזרים של הצבעים כך שלא יהיה מראה כאוטי.

צבע קיר אפור ולבן

סלון רעיונות סלון ריצוף למינציה ריהוט מעצבים

חדר נראה מאוד מודרני ואלגנטי אם גוון אפור בינוני כהה משולב עם לבן לקירות. זוהי גם האפשרות הטובה יותר אם חדר חשוך יחסית ואין בו הרבה חלונות, אך עדיין אינכם רוצים להסתדר ללא הצבע האפור המודרני. בכל מקרה, יש לבחור תקרה לבנה. ראו גם כיצד נראים מסגרות דלת וחלונות לבנים מסוגננים בתוך הטון האפור!

רעיונות עיצוב מסוגננים בסלון

צבע קיר רעיונות לצבע אפור בסגנון כפרי מודרני

גם חיבור של מספר אלמנטים אפורים צריך להיות מיומן. הסיכון להגזים עם הצבע הכהה וליצור אווירה פרט לידידותית גבוה מדי. עבור כל אלמנט כהה יותר, מצא אחד בהיר. לדוגמה, אתה יכול לשלב צבע קיר אפור עם צבע לבן או בז ‘; אם כל הקירות צבועים באפור, אתה יכול לפצות עם רצפה בהירה. אותו דבר לגבי רהיטים ואביזרי בית.

ריהוט הסלון – סגנון מגורים כפרי

ספה לבנה צבע קיר אפור אנתרציט

יש להקפיד במיוחד על אפורים כהים כאלה. ללא ספק, אתה יוצר פנים אצילי, אך יש להבטיח אלמנטים בהירים מספיק והאווירה הידידותית ביותר האפשרית הודות לחלונות גדולים או רבים. איזון כזה נוצר כאן על ידי הספה לבנה השלג והווילון השקוף והלבן, המשולב עם כחול.

מודרני ונוח

שטיח נברשת בצבע נברשת בצבע קיר אדום

אתה יכול לראות שוב כאן שמבטאים של צבע בהיר מגיעים לשל עצמם על הרקע הניטרלי. זה לא חייב להיות רהיט צבעוני גדול אם אתה רוצה לספק צבע. כמה חלקים וקישוטים קטנים יותר יכולים להיות מספיקים כדי ליצור שילוב מעניין של צבעים ניטרליים ונועזים.

צבע קיר אפור בהיר ומבטאים אדומים

צבע רעיונות מערכת מדפים לקיר לבנים

גוון האפור לא בהכרח חייב להיות כהה באופן ניכר. לחלופין, אתה יכול לבחור טון שהוא רק כמה רמות כהות יותר מלבן טהור, כלומר כהה מספיק כדי להבדיל אותו מהרהיטים הלבנים הקיימים. זה נותן לך אלטרנטיבה נחמדה ללבן רגיל, אך מבלי ליצור יותר מדי דרמה.

קיר וריהוט באפור בהיר

ערכת ספות פינתיות עם סלון מרוצפת שטיח מקיר לקיר

אתה יכול לראות חדר אפור בהיר מסביב. המשמעות היא שלא רק צבע קיר אפור נבחר, אלא גם הרצפה והריהוט עוצבו בצבע זה. למרות זאת, נוצרת אווירה ידידותית, הנובעת בעיקר מהחלונות הרבים. כמה מבטאים בצבע צהוב גם משחררים את האווירה.

רעיונות חיים צבע מדף קיר לבן בצבע אפור בהיר

אנחנו בהחלט אפילו לא צריכים להזכיר שגם השימוש בגוונים אפורים בסלון הזה הצליח מאוד. אלו ניואנסים בהירים שנבחרו לקיר מבטא, הספה, השרפרף וגם שולחן הקפה. המבטאים הלבנים הרבים יוצרים גם ניגודיות ידידותית. פנים ממש מוצלח בו אתה באמת יכול להרגיש בבית.

רעיונות לעיצוב צבע הקיר תמונות ספה דו מושביות

אם אתה רוצה לשלב כמה צבעים בפנים עם הצבע האפור, אנו ממליצים לא להגזים עם המספר. עדיף להשאיר אותו עם שניים עד שלושה גוונים צבעוניים, אותם אתה חוזר על עצמו שוב ושוב בכריות, בשמיכות, בשטיחים, בוילונות, בתמונות או בעיטורים אחרים ובאביזרים לבית. שום דבר לא צריך להיראות אקראי, אבל להתאמה עם שאר העיצוב. צבע הקיר האפור הוא רק הבסיס או הרקע.

קיר מדף קיר שטיח שאגי

סלון תקרה משופעת ספת קרמל תקרה לבנה

רעיונות לצבע הקיר אפור צהוב כחול כהה

תמונות ספה בצבע אפור בצבע קיר שתי מנורות שולחן מודרניות

רעיונות לצבע קיר אפור לריהוט מודרני

שולחן צדדי שעון קיר מעוצב בארובה בסגנון חיים ים תיכוני

רעיונות חיים עיצוב צבע קיר אפור מודרני נעים

צבע הקיר אפור אדום מבטא כריות מבטא

מסגרת חלון לבנה אפורה שטיח שאגי

צבעי קיר דגשים אפורים תמונות ריצוף עץ ערמון

עיצוב ספות קיר שולחן קפה קטן

רעיונות לסלון ריצוף למינציה לשולחן צד

סלון רעיונות סלון מבטא קיר חלק מהחדר

רצפת למינציה בהירה בצבע קיר. שטיח שאגי

צבעי קיר ספה ניואנס כהה