ספה פינתית מוארת בסלון לבנה

הספה היא מרכיב מרכזי ואולי הרהיט הגדול ביותר בכל סלון, בו כל בני המשפחה יכולים לשוחח ולקבל חברים. המיקום הטוב ביותר של סט ספות הוא כמובן באמצע החדר. המודרנית עיצוב ספה הוא מגוון בצורתו ובצבעו. המגוון העצום של ריהוט הישיבה בשוק מקשה לרוב על הבחירה.הריהוט האלגנטי מבית ויטרה מתאפיין בקווים ברורים ועדינים וקונספט עיצובי פרקטי..

עיצוב ספה לכל טעם

קבוצת ישיבה לספה כריות שחורות מדבקות לרגל מתכת

בחירת ספה חדשה היא משימה לא פשוטה. יש לקחת בחשבון את גודל החדר ואת ערכת צבעי החדר. זֶה עיצוב ספה בהחלט צריך להיות מותאם גם להעדפות אישיות. בין אם פוריסטי, קלאסי או פזרני, רהיט גדול הופך מיד למושך את העין.

עיצוב הספה של ויטרה – טרנדי ופונקציונאלי

סט ספות בז 'כריות רגלי מתכת כחולות שטיח

סט הספות המודולרי הנוח מבית Vitra הוא רהיט רב תכליתי. אתה יכול לנמנם על הספה. בנוסף, הוא מתאים לחגיגות משפחתיות, מפגשי חברים ומסיבות. חשוב מאוד שגם האורחים שלכם ירגישו בנוח, נכון? האטרקטיבי עיצוב ספה מעניק לחדר זהות ואופי.

סגנון חיים מודרני – רעיונות לריהוט

ספה-קרם לבן אדום עיצוב פנים-עיצוב רהיטים מודרני

ההיקף של ויטרה כולל עיצובים מגוונים לכל טעם – מפותל עיצוב ספה, מודגש על ידי נפח גדול וקווים נקיים זורמים, אפשרויות ישיבה מודולריות, מיטות שיזוף, ספות חוסכות מקום, ספות במראה רטרו, ספות מעוצבות המעניקות לחדר אווירה נעימה וכו ‘..

צבע הוא חובה

מבטא כרית ספה מעוצבת אדומה

אביזרים אקסטרווגנטיים חזרו לאופנה לאחרונה. ככל שהצבעים חזקים יותר, הרושם הראשוני טוב יותר. רהיט צבעוני מגדיר את החדר בצורה ברורה יותר ומעניק לו אינדיבידואליות. אחת פשוטה עיצוב ספה בצבעים ניטרליים, לעומת זאת, ניתן לקשט בצורה מסודרת עם כריות ואביזרים צבעוניים.

ספה מעוצבת מרהיבה

מעצב ספות פינתי לבן Couch-Vitra Design

עיצובי ספות במראה רטרו – רגלי מתכת ומשענת רטרו

סלון ישיבה מעוצב אפור

ריהוט צבעוני בפנים צבעוניות ניטראלית

רעיונות לעיצוב חדרים-ספה אדומה-ויטרה

עיצוב רהיטים מעורר השראה לבית המודרני

מוטיבים בעלי חיים ירוקים של ספת עור עיצוב פנים

 ספת עור עם הדגשים צבעוניים

פרויקט סלון תלת מימד ירוק צהוב חום

ספת טרקלין בצבע לבן

סלון עם כריות לבנות שטיח רהיטי עור

ריהוט אופנתי – ספות וספות מיטה

ספה פינתית במבטא בצבע אפור כריות