דפוס פרח שולחן קפה עות'מאני

הספה שלכם היא כנראה מוקד הסלון שלכם ואיך שהיא משתלבת בחדר אומרת הרבה על העיצוב והסגנון שלכם. בעוד הספה היא הכוכב, העות’מאנית אופנתית ותהיה מושכת העין בסלון. בין אם אתה משתמש בעות’מאנית לרהיט, כדי להרים את הרגליים, לסיים את הקפה של הבוקר או סתם את הספה, להלן כמה אפשרויות שיעזרו לך לבחור את הנכונות..

עות’מאני – מוקד בסלון

שולחן קפה אלמוגים-עות'מאני-סלון

שרפרפים היו פעם רהיט שבו אפשר היה לתת לרגליים לנוח. במהלך השנים שרפרפים התפתחו לעותמאנים ועכשיו הם מהווים תוספת חשובה לספה שלך. בעוד שרבים מהם חושבים רק על הפונקציונליות שלהם, הם יכולים להוות נקודת מפגש של צבע ובד וליצור חלל פנים דינאמי בהרמוניה עם הרהיטים שמסביב. השתמשו בד בד דקורטיבי מתואם או עות’מאנית עם הדפס חיות ליצירת אפקט וואו בעל משיכה בולטת.

העות’מאנית – לא רק לכפות הרגליים

מוקד-סלון עות'מאני-בעל חיים

האטרקציה הנפלאה של העות’מאנית המודרנית היא שהיא משמשת יותר מסתם רגליים! העות’מאנית מחליפה את שולחן הקפה בבתים רבים. ניתן להציב ספרים ואלמנטים דקורטיביים אחרים על גרסה רכה זו של שולחן הקפה המסורתי. העות’מאנים יכולים לשמש גם כישיבה נוספת. בין אם מבחוץ או מבפנים, שרפרפים קטנים יותר, המקובצים יחד בקבוצות של שניים או שלושה, מושלמים לאירוח קבוצות גדולות של אנשים. כאשר הם אינם בשימוש, ניתן לשים אותם בקלות.

שרפרף עם מקום אחסון

שרפרף-עם-אחסון-דוגמת פרחים

יתרון נוסף של העות’מאני המלווה את הספה שלכם הוא האפשרויות הרב -תכליתיות שלה. שרפרף עם שטח אחסון יכול להכיל פריטים קטנים, צעצועים או שלט רחוק. אחרי הכל, מי אומר שרפרף יכול להיות בעל פונקציה אחת בלבד? רעיונות לאחסון, ישיבה וריהוט דקורטיבי, הכל ביצירה אחת יפה. אולדרס אמיתי.

כחול-עגול-מרופד-עות'מאני

קטן-עות'מאני-שולחן-קפה-אלמוגים

שולחן מודרני-מרופד-שרפרף-כמו-שולחן קפה-

שרפרף מרופד -אופטי -מושך

עות'מאנית-חיה-דפוס-דקורציה-רעיון-היכן

שולחן עות'מאני-עם-פרח-הזמנה

כרית מושב כרית-אקוומרין-כחול

סלון עות'מאני ורוד

עגלו-עטו

סלון עות'מאני-קישוט-מטרה

שולחן העות'מאני-לוכד העין-כחול כהה

סלון עות'מאני-יפה-קישוט-רעיון

סלון עות'מאני מרופד בשחור

עות'מאנית-גימור-ערכת צבעים

סלון גדול-עות'מאני-לבן, מרופד-מודרני

שולחן בצד העות'מאני-בעלי-חיים

וילונות בסלון – רעיונות קישוט לכל פנים