עיצוב הסלון ריהוט אינטרנטי אלגנטי

כמו כולם סלון מודרני עיצובים אלה מעוצבים על ידי רוח שנות ה 1900. יש להם אותם קווים חדשניים ופשוטים, שילובי צבעים עזים ותוססים וצורות ברורות. תמונות אלו מציגות פתרונות אופנתיים וצעירים, אך גם מפוארים לעיצוב הפנים של הסלון. רעיונות מודרניים אלה יכולים ליצור אווירה אמנותית ונינוחה אפילו לאנשים התובעניים ביותר.

ריהוט הסלון המודרני בעיצוב תעשייתי

ריהוט סלון מודרני אווירה גברית

זו גברית למדי סלון מודרני פנים מעניק תחושת גסות ושייך יותר לסגנון הריהוט התעשייתי. הבדים המוצקים, בשילוב קווים פשוטים, אלמנטים מתכתיים וחוסר קישוט הם מאפיינים ברורים של עיצוב פנים מודרני זה. אוסף הספרים הענק מוסיף מעט חום לפנים הקר.

הסלון המודרני עם חלונות גבוהים לתאורה טבעית

עיצוב הסלון הציב קיר בעל אותיות

רצפת העץ בשילוב מחצלות רצפה, כמו גם ריהוט המעצבים היצירתיים, מעניקים לסלון זה נופך אמנותי. הווילונות בצבעים מושתקים מתאימים מאוד לחלל הפנים המואר באופן טבעי. זֶה סלון מודרני בעל תחושה נינוחה ונעימה.

ספה ירוקה כמבטא בסלון הלבן

הגדר את הספה הירוקה בעיצוב הסלון

הקטיפה הירוקה והסולידית המשמשת לריפוד הספות משתלבת היטב עם חיפוי הקיר האפור. שילוב זה יוצר אווירה אורבנית נפלאה ובלתי ניתנת לטעות. זֶה סלון מודרני מראה איזון טוב בין הקווים הברורים והטהורים של רכיבי הריהוט השונים.

סלון עם פנים פשוט בצבעים ניטרליים

ריהוט צבעוני פסטל בסלון מודרני ניטרלי

האלמנטים האמנותיים שולטים באווירה בעיצוב סלון זה. הרהיטים הלבנים הם ברובם מודרניים, משלימים קווים ברורים ובדים מעניינים. מערכת התאורה היצירתית והריהוט החדשני משתלבים בצורה מושלמת עם הרצפה הלבנה וחיפוי הקיר המודרני. זֶה סלון מודרני משדר אווירה נינוחה בהחלט, אשר מודגשת במיוחד על ידי שילוב של עץ, פרחים ואלמנטים דקורטיביים.

סלון מודרני עם מעקה זכוכית ואלמנטים דקורטיביים של פופ ארט

עיצוב הסלון ריהוט זכוכית מעקה

זֶה סלון מודרני מאופיין בקווים טהורים ובאלמנטים דקורטיביים מעניינים. מעקה הזכוכית, המנורות התלויות ועיטור הקירות בסגנון אנדי וורהול הופכים את הסלון הזה לחדר נעים בעיצוב מודרני..

קישוט קיר מעניין בצבע זהוב

עיצוב סלון מודרני קישוט קיר זהב

סלון עם ריהוט מודרני ודלתות הזזה מזכוכית

סלון מודרני עם ריהוט שחור ולבן

ריהוט סלון יצירתי עם כורסאות עור אדומות

סלון מודרני המרוהט כורסאות אדומות

סלון מסוגנן עם ספת עור ומחצלת פרווה

סלון מודרני עם ריצוף פרווה מעץ

סלון בניואנסים פסטליים לאלגנטיות רבה יותר

עיצוב הסלון הציב ניואנסים בצבע אפור

ריהוט סלון יצירתי עם עיטורים מעניינים

ריהוט עיצוב הסלון עיצוב עתידני