הדפיסו סמן כתב יד למעטפה משלכם

האם אתה מתכנן להכין כרטיסי חג המולד השנה ולשלוח אותם לחברים שלך? או שבדרך כלל אתה כותב למישהו מכתב לחג המולד ורוצה לסדר אותו יפה? לאחר מכן תוכל להפוך את כרטיסי הברכה או האותיות למקוריים עוד יותר על ידי קישוט המעטפה. לשם כך אספנו במאמר רעיונות והצעות נהדרות רבות כיצד תוכלו לגרום למעטפה להיראות חג מולד. תנו לעצמכם השראה ושלחו השנה כרטיסי חג המולד ואותיות במעטפות יצירתיות!

לייפות מעטפות לחג המולד

מעטפות מעטרות כרטיסי ברכה לחג המולד

כרטיסי ברכה פשוט נראים יותר נחמדים במעטפה תואמת והם גם יותר אישיים כך. אם הכרטיס מוכנס למעטפה, רק הנמען יקרא את תוכנו. ואם המעטפה מעוצבת באופן יצירתי, הנמען בטוח ישמח יותר. ההצעות שלנו מראות לך כיצד תוכל לעצב במהירות ובקלות מעטפה לחג המולד.

צובעים את המעטפה במוטיבים לחג המולד

מעטפה רעיון עיצוב חג המולד פשוט

חג המולד קשור למוטיבים רבים ושונים, כולם מתאימים להפליא לעיצוב כרטיסי חג המעטפות ומעטפות. בין אם זרי חג המולד, עצי אשוח, אורות צבעוניים או אנשי שלג מצחיקים, האפשרויות מגוונות. אתה יכול פשוט לצייר או לצייר את כל המוטיבים האלה על מעטפה פשוטה ועיצוב חג המולד מוכן.

מעטפות חג המולד מקשטות אורות פיות צבעוניים

אתה לא צריך להיות טוב בציור כדי לקשט מעטפה בעיצובים לחג המולד. יש גם רעיונות פשוטים שכל אחד יכול להצליח בהם. מעטפות מעניינות ומשעשעות נוצרות גם כאשר הילדים לוקחים חלק בעיטור. לדוגמה, אתה יכול לצייר את האורות האלה בעצמך, שהקטנים מציירים אז בצבעים עזים.

מעטפות עיצוב מקשטות אורות אגדות אשוח

אם אתה שולח את כרטיס חג המולד או המכתב בדואר, רצוי ליצור עיצוב שאינו סותר את כללי ההתייחסות. אחרת Swiss Post לא תוכל לשלוח את מכתבך כלל. לשם כך, מעטר רק את המעטפה במקומות המותרים, כלומר לא בפינה השמאלית העליונה והתחתונה היכן שהשולח או הנמען צריכים להיות.

מעטפות חג המולד מקשטות רעיון DIY

אם בכוונתך למסור אישית את כרטיסי חג המולד לנמען, תוכל לקשט את המעטפה כרצונך. נוף חורפי, למשל, משתלב היטב באירוע וקל לעיצוב על נייר חום. כל מה שאתה צריך בשביל זה הוא טושים לבנים ושחורים או צבעים ומכחולים, כמו גם מעט דמיון. צייר את הנוף בעזרת הסמן השחור והשתמש בלבן כדי ליצור שלג מחדש.

עיצוב מעטפה מקורית לחג המולד

מעטפה מקשטת גזרות לעצי חג המולד

אם אתה רוצה לעצב כרטיסי חג מולד מקוריים ומודרניים עם מעטפות, אז תסתכל על הרעיון הבא. המעטפות מצוידות בגזרות שדרכן ניתן לראות חלקים שונים של הכרטיס בפנים. בשיטה פשוטה זו ניתן לעצב כל מעטפה לבנה לחג המולד וזאת ללא מאמץ רב. כל מה שאתה צריך לפרויקט מלאכה זה הוא:

  • מעטפות
  • עִפָּרוֹן
  • מַחַק
  • סכין סטנסיל
  • מחצלת חיתוך

מעטפות רעיונות מעטפת עיצוב חג המולד

כיצד לעצב מעטפות אלו בעצמך:

קודם כל, אתה צריך לצייר את העיצוב הנבחר על המעטפה. עדיף לבחור צורות פשוטות עם קווים ישרים שקל לצייר ולגזור אותן. בדוגמה ניתן לראות עד כמה נראים עצי חג המולד מופשטים וכוכבים פשוטים. הצורות גם לא צריכות להיות גדולות מדי וממוקמות בפינה, אחרת המעטפה יכולה להיות קצת פחות יציבה. אתה יכול גם להתאים את המיקום המדויק של החיתוכים לעיצוב כרטיס חג המולד.

כאשר המתאר מוכן, הניחו את המעטפה על מחצלת החיתוך וגזרו את הצורות לאורך הקווים שציירתם. אם יש שרידי עיפרון, השתמש במחק כדי להסיר אותם.

לבסוף, הכנס את הכרטיס למעטפה המעוטרת וסיימת!

הכינו מעטפה לחג המולד בעזרת וואשי טייפ

חג המולד בעיצוב מעטפת וואשי טייפ

חומר אחד שהוא מאוד תכליתי ומושלם לקישוט וקישוט הוא וואשי טייפ. בעזרת קלטות הדבקה צבעוניות עם דוגמאות שונות אתה יכול גם לקשט את המעטפות לכרטיסי חג המולד בצורה אטמוספרית. אתה מחליט בעצמך אם קווים פשוטים עם קלטת צבעונית או מוטיבים שונים שנוצרו מהם.

מעטפת עיצוב חג המולד לעיצוב חג המולד

אם אתה רוצה לקשט את המעטפות בצורה יצירתית כך שהשטחים לטיפול יישארו ריקים, אז קשט אותם כמו מתנות. כל מה שאתה צריך זה קצת וואשי טייפ. הדבקו את הסרט בצורת צלב והשתמשו בארבע חתיכות קטנות יותר ליצירת הקשת. באמצע אפשר להדביק כוכב קטן או מוטיב חג מולד אחר.

מעטפת סרט בדוגמת מעטפת מתנה

במקום וואשי טייפ, אפשר כמובן גם להשתמש בסרט דקורטיבי פשוט ולהדביק אותו על המעטפה בעזרת דבק. סרטים עם מוטיבים לחג המולד הם הטובים ביותר לכך.

עיצוב מעטפת חג המולד עם ילדים

מעטפת טינקר לקשט רעיון לילדים חג המולד

עם מעטפה פשוטה כתבנית, ניתן ליצור מעטפות נוספות בכל צבע ובכל דפוס. ניתן להשתמש לשם סוגים שונים של נייר, כגון נייר בנייה, נייר עטיפה, נייר עטיפה, נייר עיתון וכו ‘בעזרת נייר מלאכה חום, למשל, ניתן להכין מעטפה ולעצב את האיילים לחג המולד עם רודולף. כל שעליך לעשות הוא להפוך את הקרניים מנייר חום בהיר, להדביק עיניים דביקות ולחבר פומפון אדום כאף באמצע.

מעטפות כרטיסי חג המולד תבניות לילדים

אם אתה מעצב את המעטפות במוטיבים כמו איילים, אנשי שלג או סנטה קלאוס, אז כמובן שגם הילדים יכולים להצטרף. עם מעט דמיון ויצירתיות, ניתן לעצב כל מעטפה פשוטה לחג המולד ולהפוך אותה לדמות מצחיקה.

מעטפה לעיצוב חג המולד אורות טביעות אצבע

אם באופן מסורתי אתה שולח כרטיסי חג המולד מכל המשפחה, אתה יכול להפוך אותם לאישיים עוד יותר על ידי קישוט המעטפה בטביעות האצבע של המשפחה. לדוגמה, תוכל להדפיס תחילה את שמות בני המשפחה על המעטפה ולאחר מכן להחתים את טביעת האצבע המתאימה על השם המתאים. לאחר מכן ניתן ליצור מזה דמות מצחיקה, כמו האיילים בדוגמה למעלה.

הפוך את הציפוי הפנימי של המעטפה לחג המולד

מעטפת מעטפה מקשטת את חג המולד

אם אינך רוצה לקשט את החלק החיצוני של המעטפות, אלא להשאיר אותן כפי שהן, תוכל לקשט את מעטפת המעטפה במקום. עיטור מצחיק בפנים בהחלט יעלה חיוך על פניו של הנמען ויהפוך את כרטיסי חג המולד למיוחדים עוד יותר. אתה יכול להשתמש בנייר עטיפה עם כל תבנית ופשוט להדביק אותו בחלק הפנימי של המעטפה.

החלק הפנימי של המעטפה מייפה את תבנית האור

עדיף לבחור מוטיב לחג המולד כאשר מקשטים את רירית המעטפות לחג המולד. אורות צבעוניים, עצי חג המולד קטנים, דוגמאות סוודר או הרבה כוכבים קטנים – האפשרויות רבות. אנו מקווים שתיהנו לקשט את המעטפות לברכות חג המולד שלכם.