הכינו בעצמכם כרטיסי גירוד לכרטיסים, כרטיסים ועוד - הוראות יצירה

כרטיסי גירוד תוצרת בית הם כל הזעם כרגע והם יכולים לשמש למטרות רבות. אם אתה חושב שהכנת כרטיס גירוד היא בהחלט דבר מסובך, אתה טועה. לא רק שזה נעשה בכמה צעדים. יש אפילו כמה דרכים שונות שאתה יכול לנסות. בעוד שחלק מעדיפים צבע אקרילי, אחרים משתמשים בלק, שלכל גברת יש כנראה בבית. בהמשך נראה לך אילו חומרים נוספים אתה צריך אם ברצונך להכין כרטיס גירוד בעצמך, הוראות וכמה רעיונות כיצד תוכל להשתמש בכרטיסי עשה זאת בעצמך..

הכינו כרטיס גירוד בעצמכם – רעיונות לשימוש

רעיונות לכרטיסי גירוד וכרטיסים לחתונות, חתנים, שושבינות וכצעת נישואין

 • טינקר רופף: כולם מכירים כרטיסי גירוד בצורה של כרטיסים. בהתאם לכך, כרטיסים הם בדיוק הסיבה הנכונה למסיבה אם אתה בהחלט רוצה להכין כרטיס גירוד בעצמך. בין אם למסיבת קיץ מהנה, מסיבת ילדים מצחיקה, ליל כל הקדושים, למרדי גרא או ליום הולדת, אם תכינו כרטיסים כאלה בעצמכם, תוכלו לשחק משחקי מסיבות שונים המובטחים שיהנו לכולם. וכולם ישמחו יותר מהפרסים. אבל אל תשכח לעשות כמה מסמרות אם תכין כל כרטיס גירוד בעצמך.
 • כרטיסי גירוד לחתונה: כרטיס הגירוד לחתונה פופולרי במיוחד כאשר יש להציע “הצעה” לגבר הטוב ביותר או לשושבינה. אז אם תרצה לבקש מאחיך, החבר הטוב ביותר או מישהו אחר את הכבוד הזה בצורה מיוחדת, תוכל להכין כרטיס גירוד לאדם הטוב ביותר. אך הצעת הנישואין בפועל בין שני מאהבים יכולה להתבצע גם בדרך זו. רק תמצא סיבה מצוינת לכך שחברה שלך צריכה לגרד את הכרטיס וההפתעה שמאחוריו היא השאלה “אתה רוצה להתחתן איתי?”.

  רעיונות נוספים: תפריט חתונה לכל האורחים להתגרד; כרטיסי תודה על טובות המסיבה; שמור את כרטיסי התאריך

הכינו בעצמכם מפת עולם ככרטיס גירוד כמתנה לאוהבי טיולים

 • כרטיס גירוד להריון: רבים בימינו מארגנים מסיבה להכרזה על המגדר, אך אפילו (ובעיקר) ההורים לעתיד עדיין לא יודעים. אז אתה יכול גם להכין כרטיס גירוד בעצמך לאירוע זה. אבל הם גם דבר מבורך במקלחת תינוקות קלאסית. כי אפשר לארגן שם שוב משחקים, בשבילם אתה יכול להכין כרטיסי גירוד בעצמך.
 • כרטיס ברכה: הכינו כרטיס אהבה יפה והוסיפו כל הודעה שצריך לגרד או הכינו כרטיס חג המולד, כרטיס פסחא, כרטיס ברכה ליום הולדת, כרטיס לטבילה, סיום לימודים, הרשמה לבית הספר, יום נישואין וכו ‘..
 • מפת העולם לאוהבי טיולים: מפה של העולם לגרד את כל המדינות שביקרו בהן או כל מדינה עם אתרים שאפשר לגרד ממנה
 • כרטיסי הזמנה של טינקר: המידע החשוב על ההזמנה הביתית, כגון התאריך, השעה והמקום, יכול להיות מוסתר מאחורי שכבת גירוד. רעיון זה, שעבורו תוכלו להכין כרטיס גירוד בעצמכם, מתאים לכל סוג של מסיבה.

הכינו בעצמכם כרטיסי גירוד ללא אקריליק ועם לק

הכינו כרטיס גירוד בעצמכם - הוראות ללב עם לק ושעווה

 • כל כרטיסים לעיצוב (למשל לאפליקציה או למגרשים)
 • מספריים
 • נר (שעווה) או עפרון לבן
 • לק בצבע כסף, זהב, נחושת או גוון מתכתי אחר (רצוי מט)

ראשית, הכינו כל כרטיס להמרה לכרטיס גירוד או כרטיס. אם תרצה להכין כרטיס גירוד בעצמך, תוכל להדפיס אותו או לעצב אותו בעצמך. כעת קחו את הנר או את עפרון השפשוף ושפשפו את כל האזור בשעווה שתרצו לכסות ושאתם רוצים לשפשף מאוחר יותר. עשו זאת בזהירות ואל תפספסו שום חלק. לבסוף, צבעו את אותו אזור גם בעזרת הלק.

לק ווקס וזהוב להכנת שדה גירוד על כרטיס

השתמשו בלק מכוסה היטב, כי יש למרוח רק שכבה דקה ולעולם לא לצבוע עליה בפעם השנייה מיד, כיוון שהתוצאה, בניגוד לק על הציפורניים, אינה אטומה יותר, אך גושית ולא אחידה. סביר להניח שעדיין יהיה צורך בשכבה שנייה ואולי אפילו שלישית של צבע. במקרה זה, הקפד לתת לשכבה הראשונה להתייבש היטב לפני החלת השנייה.

עֵצָה: לאחר שיצרת את כרטיס הגירוד בעצמך, צרף חתיכה של 1 סנט לכל נקודה על הכרטיס המוגמר בעזרת נייר דבק, כך שניתן יהיה לשפשף אותו מיד לאחר מסירתו..

הכינו בעצמכם כרטיסי גירוד עם צבע אקרילי וחומר ניקוי

הכינו בעצמכם כרטיסי גירוד לאירועים שונים - כרטיס ברכה עם לב זהוב

 • צבע אקרילי בכל צבע (למשל זהב, כסף, נחושת)
 • נוזל כביסה
 • סרט דבק שקוף או סרט דבק רחב וצלול
 • מברשת (עדיף מברשת קצף כדי להימנע מפסים)
 • אותיות / הודעה על נייר

הכינו את ההודעה (או הכרטיס) לפני הכנת כרטיס הגירוד בעצמכם. ניתן לכתוב זאת ביד או להדפיס לפי הצורך. לאחר מכן הדביקו את הסרט השקוף על האזור אותו יש לשפשף מאוחר יותר. בכלי מתאים מערבבים את נוזל הכביסה עם הצבע האקרילי ביחס של 1: 2. בזמן שאתם מערבבים את שניהם יחד, היזהרו כך שלא ייווצרו בועות אוויר או לפחות כמה שפחות.

כרטיסי גירוד טינקר עם צבע אקרילי ונוזל כביסה למסיבה

בדומה ללק, יש צורך במספר שכבות. אבל תן לכל שכבה להתייבש היטב לפני שתיישם את השכבה הבאה. ברגע שההודעה שלך נעלמה, סיימת. ואז תן לכרטיס להתייבש שוב במשך מספר שעות. בדרך זו, תוכל כעת להכין כמה כרטיסי גירוד שאתה אוהב בעצמך.

כרטיסי ברכה תוצרת בית לחלק עם שדה גירוד מצחיק

הדפיסו בלונים או מוטיבים אחרים והפכו אותם לכרטיס גירוד DIY או לגרד