רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך צלחת-bff-tinker

אתה תמיד יכול לסמוך על החברים הכי טובים והם תמיד שם כשאתה צריך אותם. אם תרצה להפתיע את חברך הטוב ביותר במתנה יצירתית ליום הולדתה או לכל אירוע אחר, הגעת למקום הנכון. אתה יכול למצוא הרבה מקוריים במאמר שלנו רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך, מה שבהחלט יעלה חיוך על פני ה- ABF.

מתנה קלאסית לחבר הכי טוב

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך הכינו בעצמך צמידי חברות

צמידי ידידות בעבודת יד הם רעיון מתנה שאינך יכול לטעות בו. מחוטי כותנה פשוטים או מחוט רקמה ורוקולות בצבעים שונים, ניתן לצמיד צמידים צבעוניים, המסמלים חברות ונחשבים לקסם מזל טוב. אתה יכול גם לקשט את צמידי החברות כרצונך ולעשות מתנה אישית לחברך הטוב ביותר בעצמך.

מתנה קלה לחבר הטוב ביותר

רעיונות למתנות עשה זאת בעצמך למסגרות התמונה של החבר הכי טוב שלך-עיצוב יצירתי

המתנה לחבר הכי טוב שלך לא בהכרח צריכה להיות גדולה מדי או יקרה מדי. אתה יכול גם להפתיע אותם במתנה פשוטה, במיוחד אם מדובר במשהו אישי. עם קצת צבע אתה יכול, למשל, לתבל מסגרת תמונה פשוטה ולהכין אותה כמתנה ל- BFF. לדוגמה, אתה יכול לשים תמונה אוהבת או תמונה אהובה על שניכם במסגרת.

מתנות DIY לחברה – 11 רעיונות יצירתיים והנחיות

מתנות עשה זאת בעצמך לילדות מתבגרות – הרעיונות המגניבים האלה מתאימים לכל אירוע!

קופסת שי לחברה – 40 רעיונות והשראה נהדרים ויצירתיים!

מתנה אכילה לחבר הכי טוב ביום הולדת

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב עוגות זר ורדים

מתנות BFF למאכל הן עוד רעיון מתנה פופולרי, במיוחד אם הן תוצרת בית. תוכלו ליצור בעצמכם זר קאפקייקס אוהב מכמה קאפקייקס עם ציפוי ולתת אותו לאירוע מיוחד.

הכינו זר קאפקייקס בעצמכם

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלכם הכינו קאפקייק-זר בעצמכם

עבור זר קאפקייקס, תחילה עליך מיכל מתאים, כגון עציץ. תצטרך גם מארזי נייר יפים לקאפקייקס וכדור קצף פרחוני שמתאים לעציץ. אתה צריך כמה שיפודי עץ כדי להצמיד את הקאפקייקס ונייר הטיפוח בכל צבע כדי לקשט את הזר. לאחר שאספת את כל החומרים, עליך לאפות מספיק קאפקייקס לכיסוי כל הקצף הפרחוני. את הקאפקייקס המצוננים מרוססים לבסוף בציפוי ומפזרים סילפי סוכר אם רוצים.

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב – ספל בהתאמה אישית

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-הכי-חברה-מעוטרת-כוסות-אותיות

מתנות בהתאמה אישית הן עוד רעיון חבר הכי טוב פופולרי. לדוגמה, אתה יכול להפוך ספל לבן בקלות למתנה אישית על ידי קישוטו עם ראשי התיבות של החבר הכי טוב שלך. אתה יכול לעשות זאת בעזרת סמן על בסיס שמן ומדבקת אותיות, למשל. כל שעליך לעשות הוא להדביק את המדבקה על הכוס, לקשט מסביב מסמן ולבסוף להסיר את המדבקה.

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלכם – הכינו תכשיטים

diy-מתנה-רעיונות-החבר הכי טוב-תכשיטים-מתנה-bff-tinker

התכשיטים בעבודת יד מאוד פופולריים ומתאימים באופן מושלם למראה היומיומי. אם אתה רוצה להכין את המתנה לחבר הכי טוב שלך בעצמך, אז אתה צודק עם שרשרת תוצרת בית. נסה להתאים את העיצוב לסגנון ה- BFF כדי ליצור מתנה ממש טובה.

תכשיטים במתנה לחבר הכי טוב שלך בעצמך לַעֲשׂוֹת

DIY מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-תכשיטים-שרשרת

שרשרת הקוורץ מהדוגמה למעלה מושלמת לכל עונה וניתן להעתיק אותה בקלות. עם זאת, ניסיון בייצור תכשיטים בעצמך יהיה יתרון. החומרים הנדרשים לכך הם גבישי קוורץ, חוטי תכשיטים, צינורות כפופים, שרשרת, טבעות קפיצה, סוגר לובסטר וצבת כיפוף תיל..

רעיונות יצירתיים למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-שרשרת-דוגמן

אתה יכול גם להכין תכשיטים פשוטים עם חימר דוגמנות, במיוחד עבור החבר הכי טוב שלך. ניתן ליצור מזה כל דמות, שנאפות לאחר מכן להתקשות. לבסוף, אתה יכול להשתמש בה לייצור שרשראות מקוריות בעצמך, שתוכנן במיוחד עבורך ועבור ה- BFF שלך.

מתנות תוצרת בית לחברים הכי טובים העשויים מחימר דוגמנות

DIY-מתנות-רעיונות-הכי טובה-חברה-bff-ring קערה-חצאים-עשה זאת בעצמך

אם אתה רוצה להכין מתנה מעשית לחבר הכי טוב שלך בעצמך, אתה יכול להכין צלחת טבעת פשוטה מחימר דוגמנות. אפשרות אחסון נוספת על השידה מועילה לכל אישה ומבטיחה יותר סדר על שולחן האיפור.

הפוך צלחת טבעת לב מחימר דוגמנות – הוראות

DIY מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-הוראות-טבעת-קערת תבנית

אתה יכול לעצב את קערת הטבעת העשויה מחימר דוגמן כלב ולתייג אותה באמרה או במילה לידידות. אם תחלקו את הלב לשניים, כל אחד מכם יקבל צלחת זהה לתכשיטים. בתמונה תוכלו למצוא הוראות שלב אחר שלב למתנה זו ל- BFF.

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך – מחזיקי עגילים

DIY מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-תכשיטים-עגילים

אם החבר הכי טוב שלך הוא מעריץ עגיל אמיתי, אתה יכול להכין בעצמך מחזיק עגיל מקורי כמתנת DIY. מחזיקי עגילים גדולים יכולים להיות עשויים ממסגרת תמונה פשוטה, ובאופן קטן יותר ניתן להשתמש ביריעה קטנה של דיקט ומיני ציור..

הכינו בעצמכם מחזיק עגילים כמתנה ל- BFF

DIY מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-צלחת עץ-עגילים-אחסון

ראשית, עליך לקדוח מספר חורים לעגילים, ולהשאיר מספיק מקום לעגילים בין השורות. לאחר מכן תוכלו לקשט את צלחת העץ כרצונכם ולעלות לעצמכם עיצוב יצירתי. בעזרת סרט צייר אתה יכול ליצור דפוסים גיאומטריים שונים בקלות.

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך – לתבל קופסאות תכשיטים

עשה זאת בעצמך-מתנות-רעיונות-הכי טובה-חברה-תכשיטים-קופסא-תבנית-צבעונית

שוב עם סרט צייר וצבעים שונים אתה יכול להפוך קופסת תכשיטים פשוטה למתנה אישית לחבר הכי טוב שלך. במקום צבע אפשר להשתמש גם בוואשי טייפ או בעיטור אחר לבחירתכם.

רעיונות מעשיים למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-בובי-סיכות-מיכלים-מתעסקים

סיכות בובי פוגעות לעתים קרובות בתחתית תיק היד וניתן למצוא אותן רק לאחר חיטוט ארוך. לכן אתה יכול להכין מיכל לקטעי שיער בעצמך כמתנה לחבר הכי טוב שלך. אתה יכול להשתמש בקופסת טיק-טק בשביל זה ולקשט אותה כרצונך.

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך – נרתיק לטלפון נייד במראה שותף

diy-מתנה-רעיונות-הכי טובה-חברה-סלולר-מארז-מתנה-bff

החברים הכי טובים, במיוחד כשהם בני נוער, אוהבים ללבוש בגדים, נעליים וכל מיני דברים במראה שותף. אתה יכול גם לייצר כיסויים תואמים לטלפונים ניידים בעצמך במקום לקנות אותם ולעלות לעצמך עיצוב אישי מאוד.

עשה מתנה אישית לחבר הטוב ביותר-עשה קופסת הפתעה

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-הכי-חברה-הפתעה-קופסא-מתנות-צילום

אם אתה רוצה להפתיע את החבר הכי טוב שלך ליום ההולדת שלה, אתה יכול לעצב קופסה עם הפתעות. אתה יכול להכין את קופסת המתנה בעצמך כבר מההתחלה, או שאתה יכול פשוט לקשט ולמלא קופסה שקנית.

רעיונות לאריזת המתנה

DIY מתנות-רעיונות-החבר הטוב ביותר-תוכן-רעיונות-קופסת הפתעה

אתה יכול למלא קופסת הפתעה כרצונך, למשל עם מתנות BFF קטנות או זיכרונות משותפים. אם הקופסא אמורה להיות מתנת עשה זאת בעצמך ליום הולדת, אתה יכול לא רק לשים בה מתנה, אלא גם אביזרי כיף למסיבה כמו קונפטי, פרחים, נרות יום הולדת וכו ‘..

הכינו מתנות BFF בעצמכם – הפתעה צבעונית

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-הפתעה-קופסא

בעזרת תמונות תוכלו להפוך את קופסת ההפתעות לאישית יותר ולהעלות חיוך גדול על פני חברכם. במקום הרבה חפצים קטנים, ניתן למלא את הקופסה גם בהרבה בלונים, שבטוח יוצרים אווירה של מסיבה.

מתנה נהדרת לחבר הטוב ביותר בטינקר יום הולדת

צנצנת DIY-מתנה-רעיונות-החבר הכי טוב-יום הולדת-מניקור-סט-מייסון

אם המניקור היפה הוא חלק חשוב בחייו של החבר הכי טוב שלך, אז אתה יכול ליצור סט מניקור נהדר כמתנת DIY. קבל את הדברים החשובים למניקור טוב ושם הכל בצנצנת בנייה. עם מעט עיטור, המניקור בצנצנת הבנייה מוכן כמתנה.

קופסת מתנת בריאות לחבר הכי טוב

עשה זאת בעצמך-רעיונות-מתנה-החבר הכי טוב-עשה-קופסת בריאות-משלך

רעיון אחר למתנה שבטוח יעריך הוא קופסת בריאות. זהו אוסף של מוצרי קוסמטיקה לגוף, לפנים ולשיער. אתה יכול גם להכין את המוצרים של תיבת הבריאות בעצמך במקום לקנות אותם.

כדורי אמבט תוצרת בית במתנה לחברה הכי טובה ביום הולדתה

DIY מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-פצצות אמבטיה תוצרת בית

קל לחקות כדורי רחצה ריחניים והם רעיון טוב למתנת DIY לחבר הכי טוב שלך. אתה יכול להכין פצצות אמבט בצורות שונות ועם ניחוחות שונים ולעשות מתנה מיוחדת בעצמך.

עטפו יצירה מתנה לחבר הכי טוב שלכם

DIY-מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-אריזה יצירתית-עשה זאת בעצמך

אריזה יפה היא חלק חשוב בכל מתנה. ניתן להכין אריזות יצירתיות למתנות קטנות או גדולות מנייר, מה שהופך את המתנה למיוחדת עוד יותר.

הכינו בעצמכם מתנות BFF – נרות עם מוטיב לבחירתכם

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-עשה בעצמך נרות עם חותמת בעצמך

נרות מתאימים היטב כרעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך, במיוחד אם יש להם מוטיב יפה. בעזרת טכניקה פשוטה תוכלו להעלות על הנר מוטיב לבחירתכם ולהפוך אותו למושלם כמתנה.

הוראות – הדפסת נרות

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-הוראות-הדבקת נרות

המוטיב הרצוי מודפס על נייר שעווה ולאחר מכן מועבר על נר לבן. לשם כך, עליך לעטוף את הנייר בזהירות סביב הנר ולאחר מכן לייבש על המוטיב. עם גופנים, עליך להדפיס הפוך במראה.

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך – אגרטלים נוצצים

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-עשה בעצמך אגרטלים-נוצצים

אם החבר הכי טוב שלך אוהב פרחים טריים, אתה יכול להכין אגרטלים יפים מכוסות בעצמך כמתנת DIY. לדוגמה, אתה יכול ליצור עיצוב נוצץ בעצמך בקלות בעזרת דבק מפיות ואבקת נצנצים.

רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך עם תמונות

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-תמונות-זר-סיכות-מטפטר

רעיונות המתנה DIY עם תמונות הם ממש אישיים ובהחלט יעריכו את החבר הכי טוב שלך. אתה יכול ליצור קולאז ‘תמונות מהתמונות האהובות עליך ולקשט אותו בצורה יצירתית.

קולאז ‘תמונות יצירתי במתנה לחבר הטוב ביותר

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-תמונות-זיכרונות-אותיות

אתה יכול גם לעצב אותיות עשויות קרטון או קרטון כקולאז ‘תמונות DIY. אתה יכול להדפיס את התמונות בשחור לבן ולעשות קולבים יפים. אז הם יכולים לשמש כקישוט קיר מקורי.

ראשי תיבות מעוצבים כרעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך

DIY מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-ראשוני-פומפונים-קישוט

במקום תמונות, תוכלו לתבל את ראשי התיבות של החבר הכי טוב שלכם בעיטורים צבעוניים. אותיות דקורטיביות כאלה מושלמות לקישוט חדרים בודדים בדירה. עיטורים ססגוניים כגון פונפוני צמר יוצרים אווירה שובבה ומייצגים רעיון מתנה אטמוספרי לחבר הכי טוב שלך.

אוהב רעיונות למתנות DIY לחבר הכי טוב שלך

עשה זאת בעצמך מתנות-רעיונות-החבר הכי טוב-אותיות מקוריות-מצב רוח טוב

אם אתה רוצה להפתיע את חברך הטוב ביותר ולהראות לה כמה אתה אוהב אותה, האותיות “פתח אותי אם” הן רעיון נפלא. אתה יכול לשים בו תמונות, ברכות וכל שאר הדברים היצירתיים. פשוט תן ליצירתיות שלך להשתחרר ולהכין מתנה אישית לחבר הכי טוב שלך.